Jason Momoa است آموزش فرزند خود را بدون نگاه تبر پرتاب در حالی که قرنطینه


jason-momoa-axe-throwing
Jason Momoa/Instagram

Jason Momoa نشان می دهد پسر او چگونه به پرتاب تاماهاوک بدون نگاه

Jason Momoa است که گذشت زمان در طول قرنطینه توسط آموزش فرزند خود را Nakoa-Wolf چگونه به پرتاب tomahawks شما می دانید که چگونه شما انجام دهد. Periscope را تبر پرتاب مهارت هستند و به خوبی مستند شده و او نشان داد و آنها را در دیر دیر نشان می دهد و در الن نشان می دهد و در حال حاضر او چیزی است که بدون نگاه تبر پرتاب و oof خوب مرد.

“این همه در مورد غرور و اعتماد به نفس” Momoa می گوید: در یک Instagram تصویری در حالی که پرتاب تبر کور و به طور کامل از دست رفته خوانده شده را علامت.

“این یکی صدا مانند آن به زمین خورد اما آن را نمی کند چرا که من تو را دیدم هرگز,” او اضافه شده با یک لبخند.

Momoa پرتاب موفق تبر پس از تبر همه افزایش حق را از طریق آنچه که به نظر می رسد به یک چادر در حیاط خلوت خود را. او آن را تمام انجام با یک لبخند هم به عنوان پسر خود را منتظر نگه داشته و دوربین نورد در حالی که Momoa لرزاند کردن جذاب یک آستر به عنوان محورهای آمار زمین مانند “شام خوردن من گیر کرده است.” ذهن شما این بود که همه به نام آموزش فرزند خود را چگونه به — امیدوارم — پرتاب محور بهتر از عزیز پدر.

اوه, و ما می تواند بد نگاران اگر ما نمی توانیم به رنگ صحنه که شامل این واقعیت است که Momoa شد shirtless در حالی که انجام این کار. فقط گرفتن جزئیات به طوری…

تبر پرتاب کور و یا در غیر این صورت به نظر می رسد رفتن به تفریح و سرگرمی در Momoa خانواده است. ماه گذشته Momoa گفت: Ellen DeGeneres که در طول مستند او خود را تبدیل به بچه های P. E. معلم و طرح درس و زمین بازی معمولا شامل “اسکیت رمپ… بالا رفتن از دیوار و… تیراندازی tomahawks و تعظیم و فلش.”

“من مانند P. E. مربی” Momoa گفت: خود را از راه دور و یادگیری نقش دارد. “دریافت الاغ خود را خارج. می خواهم به سنگ صعود اسکیت بورد؟”

این Aquaman ستاره همچنین یک ویدیو از او 12-year-old daughter لولا انجام برخی از “قرنطینه آموزشی” که شامل دوچرخه سواری و سپس ماهرانه پرتاب تاماهاوک اواسط سوار. چه رشته badass خانواده است.

از پرتاب محور به رهبری خانه “P. E. کلاس” Momoa می گوید او شده است با بهره گیری از قرنطینه به دلیل آن را به معنای گرفتن یک استراحت از کار خود را که اغلب او را نگه داشته و در سفر و دور از خانواده خود را.

“ما تا به حال واقعا به یک زمان خوب است. من به ندرت به خانه پس از آن را بسیار ویژه” Momoa گفت DeGeneres در همان مصاحبه است. “ما کمی از فضا. من احساس می کنم بسیار سپاس گذارم.”

Momoa “این مسخره پدر” مورد علاقه ما است نقش خود را, بنابراین اگر قرنطینه بیشتر به معنی احمقانه ویدئوها پرتاب tomahawks در اطراف حیاط خلوت خود آن را برای تلفن های موبایل مانند یک برنده/برنده برای همه. نگه داشتن #مطالب آینده Momoa!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im