تصویر های اعتباری – ژاپن بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل انجمن

تبلیغات

با توجه به کروناویروس همه گیر بسیاری از ما شده اند توصیه به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از ویروسی در ادامه به گسترش و همچنین برای کمک به جلوگیری از سیستم بهداشت و درمان از غرق. این است که کاملا دشوار در بزرگسالان, چه رسد به کودکان و نوجوانان است که ممکن است نه لزوما درک وخامت اوضاع.

برای کمک به بچه ها را تشویق به ماندن در خانه ژاپن بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل انجمن تصمیم گرفته است که آنها شروع به ارسال Super Famicom سیستم به خانواده که واجد شرایط برای آن است. همه خانواده ها نیاز است که یک کودک زیر سن 16 و قادر به پوشش هزینه پستی لازم برای ارسال این سیستم به خانه های خود. آنها همچنین شامل بازی های کلاسیک برای بچه ها به بازی بر روی سیستم.

این نیست نینتندو سوئیچ است که بسیاری از علاقهمندان به بازی در حال حاضر به دنبال آن است که جهان در حال حاضر در مستند اما ما گمان می کنم آن را بهتر از هیچ چیز است. آن را نیز کمک می کند که آن را “رایگان” (صرفه جویی در هزینه پستی) به این معنی که خانواده هایی که ممکن است در غیر این صورت قادر به پرداخت هزینه تعویض خواهد شد هنوز هم یک راه برای نگه داشتن بچه ها خود را سرگرم.

البته وجود خواهد داشت تعداد محدودی از سیستم های در دسترس به آنها دیگر تولید می شود اما هر کمی کمک می کند.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 ژاپن و نینتندو. منبع: kotaku

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im