Jana-Kramer-Shares-Teary-Selfie
Jana Kramer/Instagram

بازیگر Jana Kramer به تازگی نوشته شده کاندید selfie ابراز خستگی خود را به عنوان او 1 ساله می رود از طریق خواب رگرسيون و درخواست مادران دیگر برای حمایت از

در پنج شنبه, جولای 12, One Tree Hill, بازیگر و نوازنده, Jana Kramer آپلود عاطفی Instagram post درخواست مادران دیگر برای راهنمایی. کرامر که 1 ساله (Jace) و 4 ساله (جولی) با شوهرش مایک Caussin کردم فوق العاده پرده با پیروان ابراز خستگی خود را با یک گریان selfie.

در عنوان او نوشت: “این مادر. خسته رشته های قلب شکستن و گریه در یک اتاق تاریک فقط مایل نوزاد خود را به خواب نروید چون شما بیش از حد خسته.”

کرامر سپس توضیح داد که او جوانترین شده است رفتن را از طریق خواب رگرسیون که کاملا طبیعی است برای آنهایی که کمی در 18-21-ماه خوانده شده را علامت. با توجه به Healthline, 18-ماه خواب رگرسیون است که با توجه به مغز و توسعه فیزیکی. نوزادان یادگیری خیلی و خیلی سریع رشد می کنند که ممکن است تمام است که در حال رشد است و آن را سخت تر برای آنها را به از طریق شب خواب و هورمون رشد نیز ممکن است مقصر است. علاوه بر این هنگامی که نوزادان دندان درآوردن آنها تجربه درد و ناراحتی که می تواند منجر به بی خوابی شبانه. Healthline گزارش می دهد که برخی از نوزادان نیز می تواند توسعه اضطراب جدایی است که ممکن است آنها را حتی بیشتر ناراحت زمانی که آنها از خواب بیدار در وسط شب و پیدا کردن خود را به تنهایی.

“من شنیده ام هرگز این گونه فریاد از Jace و آن را به معنای واقعی کلمه شکستن قلب من است. ظاهرا این 18-21 خواب رگرسیون. (من تا به حال گوش خود را بررسی و همه خوب هستند در حال حاضر). خود مولر 4 در آینده. او می اندازد و خود را عروسک می ماند و wubs از گهواره. من استفاده می شود به رفتن را از پشت در به او بدهد اما پس از آن این بازی است. به من گفته شده است نه به بازگشت به آن را به او بدهد اما او شنوایی خیلی ناراحت خوبی به من مثل این” کرامر ادامه در پست درخواست پدر و مادر دیگر برای راهنمایی. “…لطفا mommas به من بگویید که آن را بهتر خواهید بود به زودی؟! و هر راهنمایی?!? همچنین من فقط به اشتراک گذاری این دلیل من نیاز به مادر و حمایت از,” او نوشت.

هر Healthline, 18-ماه رگرسيون کاملا موقت و معمولا تنها طول می کشد دو تا شش هفته است. البته هر کودک متفاوت است و هیچ مقام پدر و مادر راهکار.

غلیان احساسات مشاوره و پشتیبانی Kramer دریافت کرده است — را نشان می دهد و همه پدر و مادر است که ما نه تنها در این است. تاثیر گذار Janene Crossley نوشت: “بزرگ آغوش مادر! شما در حال انجام همه چیز درست… من فقط متاسفم شما در حال صدمه زدن به. من با شما هستم.”

Carissa Culiner میزبان E! روزانه پاپ همدردی گفت: “شده است وجود دارد. آن را سخت بدانید که چه چیزی درست به انجام است گاهی اوقات. بخشی از شما می خواهد به ماندن در این دوره از آنچه شما گفتید که قصد دارید انجام دهید و سپس بخشی دیگر از شما احساس می کند مانند شاید که کار نمی کند و شاید این بوده است که روش نادرستی برای کودک خود را تمام وقت و… که همه سردرگمی به پایان می رسد تا باعث اشک بود. من نمی دانم چه جواب درست است برای Jace, فقط می خواهم به شما بگویم من شده است وجود دارد, احساس آنچه را که شما احساس و شما فوق العاده مادر بدون توجه به آنچه شما انتخاب می کنید برای انجام. آرزو می کنم من می تواند شما را به یک آغوش بزرگ!!”

همانطور که ما حرکت را از طریق صدها نفر از عکس-کامل, زرق و برق دار و شاد, عکس از خانواده ها در Instagram, می توان آن را سخت به یاد داشته باشید که پدر و مادر می تواند کثیف, عاطفی و منزوی.

این طراوت را برای دیدن وبلاگ مانند کرامر تواند بسیار آسیب پذیر و به اشتراک گذاری است که زندگی خانوادگی نیست همیشه همه لبخند, تمام وقت — و که آن را خوب به درخواست کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im