James Van Der Beek سهام دلخراش اخبار 5th سقط جنین


James-Van-Der-Beek-Kimberly-Brook-Miscarriage
James Van Der Beek/Instagram

James Van Der Beek و همسرش کیمبرلی رنج می برد یکی دیگر از از دست دادن

پس از به اشتراک گذاشتن اخبار است که James Van Der Beek و همسرش کیمبرلی دچار سقط جنین در ماه نوامبر سال 2019 او به رسانه های اجتماعی دوباره برای به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از دست رفتن غم انگیز. پس از باردار شدن دوباره پس از مدت کوتاهی های اخیر خود را سقط جنین زن و شوهر از دست کودک دیگری در 17 هفته.

Van Der Beek در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن اخبار ویرانگر و برای مطرح کردن یک سوال تند و تلخ برای همه ما است. “پس از تحمل یک, وحشیانه, بسیار, عمومی سقط جنین در ماه نوامبر گذشته ما بسیار خوشحال به یاد ما بودند ، در این زمان ما را نگه داشته و اخبار را به خودمان” این بازیگر به اشتراک گذاشته. “اما آخر هفته گذشته یک بار دیگر 17 هفته در… روح ما هیجان زده شده است به خوش آمدید به جهان تا به حال درس برای خانواده ما که نمی عبارتند از پیوستن به ما در زندگی فیزیکی بدن است.”

مشاهده این پست در Instagram

پس از درد و رنج وحشیانه, بسیار, عمومی سقط جنین در ماه نوامبر گذشته ما بسیار خوشحال به یاد ما بودند ، در این زمان ما را نگه داشته و اخبار را به خودمان است. اما آخر هفته گذشته یک بار دیگر 17 هفته در… روح ما هیجان زده شده است به خوش آمدید به جهان تا به حال درس برای خانواده ما که نمی عبارتند از پیوستن به ما در زندگی فیزیکی بدن است. • ما با عجله @vanderkimberly به بیمارستان توسط آمبولانس دیگر دلخراش شب از خون است ، و من ایستاده بود سپاسگزار برای مردم خوب است که پیمایش و خم مقررات برای صرفه جویی در زندگی خود را — اما درمانده به انجام خیلی برای من دوست داشتم از ماساژ پاهای خود را کنید و سعی کنید به نگه داشتن او گرم (با من #DWTS لباس جالب) – چیزی است که نگه داشته در حال اجرا را از طریق سر من دوباره و دوباره که من در حال حاضر احساس اجبار برای به اشتراک گذاری: • ما باید برای مراقبت بهتر از هر دیگر. • جهان در, درد سمت راست در حال حاضر. وجود دارد را انکار شوک خشم تمام الگوهای قدیمی ما چسبیده به هنگامی که عمیق تروما کشف شده است. و وجود دارد هیچ کلمه ای برای سهولت درد… به این روند صدمه کمتر و یا برای حل آن به سرعت. اما راه خروج از آن ؟ شروع می شود با یک باز دل شکسته تفکر از این سوال: • چگونه می تواند ما را در مراقبت بهتر از هر یک از دیگر ؟ • و به تمام خانواده هایی که رفته اند از طریق این… شما به تنهایی نیست. 🌈

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط James Van Der Beek (@vanderjames) در

او در ادامه به توضیح آنها می خواهم با عجله کیمبرلی به اتاق اورژانس برای یک شب از انتقال خون و قادر به انجام بیش از مالش پا و گرم نگه داشتن او, او گفت که او شروع به فکر کردن در جهان ما در امروز زندگی می کنند و چگونه درمانده او احساس می شود. “چیزی نگه داشته در حال اجرا را از طریق سر من دوباره و دوباره که من در حال حاضر احساس اجبار برای به اشتراک گذاشتن” او گفت:. “جهان در, درد سمت راست در حال حاضر. وجود دارد را انکار شوک خشم تمام الگوهای قدیمی ما چسبیده به هنگامی که عمیق تروما کشف شده است. و وجود دارد هیچ کلمه ای برای سهولت درد… به این روند صدمه کمتر و یا برای حل آن به سرعت. اما راه خروج از آن ؟ شروع می شود با یک باز دل شکسته تفکر از این سوال: چگونه می تواند ما را در مراقبت بهتر از هر یک از دیگر؟”

بازگشت در ماه نوامبر Van Der Beek اعلام کرد که او و همسرش در انتظار ششم خود را فرزند زنده در DWTS و باز کردن یک مکالمه در سراسر ننگ از سقط جنین. “ما تا به حال پنج بچه و سه سقط جنین,” او گفت: به او شریک رقص اما اسلاتر. “سقط جنین چیزی است که مردم درباره آن صحبت نمی کنیم و ما می خواستیم به رسمیت شناختن است که این اتفاق می افتد به مردم است. ما می خواستیم به destigmatize که تا آنجا که ما احتمالا می تواند.”

پس از دست دادن که بارداری Van Der Beek به اشتراک گذاشته است که او و خانواده اش بودند “غرق. را ویران کرد. در شوک است. این که چگونه ما احساس در حال حاضر پس از روح ما فکر می کنیم که برای ما خانواده در آوریل… گرفته یک برش کوتاه برای هر چه نهفته است فراتر از این زندگی است.”

داشتن کسی که با یک پلت فرم بود پس از باز کردن و به اشتراک گذاری چنین جزئیات صمیمی از زندگی شخصی خود با جهان کمک می کند تا مکالمات در اطراف سقط جنین کمی آسان تر به بحث در مورد. پیام خود که رفتن را از طریق این باید بدانید که وجود دارد بسیاری از دیگران وجود دارد رنج می برند همان راه است که قطعا طنین انداز است.

“ما باید برای مراقبت بهتر از هر دیگر” او گفت:. “و به تمام خانواده هایی که رفته اند از طریق این… شما تنها نیستید.”