جگوار توسط Teaming تا با دانشگاه کمبریج به توسعه Touchless صفحه نمایش لمسی برای ماشین شما

صفحه لمسی ثابت از زندگی مدرن که بدون شک رانندگی راحت تر است. شما می توانید نقشه از مقصد خود را کنترل درجه حرارت و یا انتخاب یک آهنگ جدید همه با یک ضربه ساده از انگشت خود را. اما اگر شما واقعا نمی نیاز به آنها را لمس به آنها را کار می کنند ؟

به عنوان ضد شهودی است که به عنوان ممکن است صدای جگوار لندرور در واقع سخت در محل کار در جهان اول touchless صفحه نمایش لمسی, با توجه به آزادی مطبوعات. انگلیسی خودروساز دارای, همکاری با مهندسین از دانشگاه کمبریج به منظور توسعه یک دستگاه است که با استفاده از “پیش بینی لمس” به طوری که شما هرگز به تماس فیزیکی با آن را دوباره.

این فن آوری که در دو گروه در حال حاضر ثبت شده با استفاده از هوش مصنوعی و سنسور برای شناسایی آنچه که انگشت خود را با اشاره و با انتخاب گزینه مورد نظر شما را بدون نیاز به لمس صفحه نمایش. حتی بهتر و بیشتر به شما استفاده از دستگاه سریعتر و دقیق تر از آن تبدیل خواهد شد. دلیل این است که دستگاه آموزش کار با با دید و فرکانس رادیویی مبتنی بر سنسور را انتخاب کنید تا و شناسایی حرکت شما قبلا در طول زمان ساخت این تعامل حتی سریع تر.

Jaguar Land Rover and Cambridge's Contactless Touchscreen

جگوار لندرور و کمبریج را بدون تماس صفحه نمایش لمسی جگوار لندرور

جگوار لندرور و کمبریج بر این باورند که تکنولوژی را نه تنها رانندگی آسان تر اما امن تر نیز هست. مطالعات انجام شده توسط دانشگاه پیدا کردم که touchless صفحه نمایش نیاز به 50 درصد تلاش کمتر استفاده کنید. در تئوری این امر نه تنها به کاهش تعداد اتفاقی ورودی اما به راننده توجه متمرکز در جاده ها است. این دو گروه همچنین بر این باورند که touchless صفحه نمایش کمک خواهد کرد که کاهش گسترش باکتری ها و ویروس ها بدون feat کوچک در Covid-19 عصر.

“صفحه لمسی و صفحه نمایش تعاملی هستند چیزی است که اکثر مردم با استفاده از چند بار در روز اما می توان آنها را دشوار است به استفاده از در حالی که در حال حرکت چه که رانندگی یک ماشین و یا تغییر موسیقی بر روی تلفن خود را در حالی که شما در حال اجرا گفت:” کمبریج پروفسور سیمون Godsill. “ما همچنین می دانیم که برخی از عوامل بیماری زا را می توان منتقل شده از طریق سطوح به طوری که این فناوری می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به این نوع انتقال است.”

اگر چه جگوار لندرور اشاره نمی کند که اگر این تکنولوژی به نظر می رسد در هر یک از وسایل نقلیه خود را, آن را قطعا به این صدا نیست که دور. یکی دیگر از آزادی مطبوعات از کمبریج می گوید که این دستگاه در حال حاضر رسیده “فن آوری بالا آمادگی سطوح” و می تواند یکپارچه یکپارچه در حال حاضر موجود تعاملی نمایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>