Jaeger-LeCoultre فقط کاهش یافته است دو نسخه های مدرن از کلاسیک آن Jaeger-LeCoultre تماشای

در سال 1950 هنگامی که Jaeger-LeCoultre عرضه اولین Memovox سازمان دیده بان مدل امضا زنگ قابلیت های مشتق از دقیق

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399

در سال 1950 هنگامی که Jaeger-LeCoultre عرضه اولین Memovox سازمان دیده بان مدل امضا زنگ قابلیت های مشتق از دقیقه تکرار قدیم اما بطور قابل توجهی کمتر داد و بیداد کن—ممتاز با نام تجاری به عنوان یک پس از جنگ پیشگام جدید ساعت سازی فن آوری است.

بیش متعاقب آن در دهه های اصلی کالیبر (489) تکامل یافته و Memovox باعث تکرار های جدید: اتوماتیک برای اولین بار زنگ هشدار سازمان دیده بان در سال 1956; 1958 Memovox Worldtime و Memovox پارکینگ مدل (دومی یک دستی یادآوری زمانی که به پرداخت خود را meter); 1959 Memovox اعماق دریا; 1968 Memovox ستاره قطبی; و 1970 با سرعت بالا فرکانس "Speedbeat" Memovox.

در حال حاضر این ساعت برای اولین بار قرار داده شده Memovox داخل آن استاد کنترل مجموعه با استاد جدید کنترل Memovox و کارشناسی ارشد کنترل Memovox تایمر دو chiming مدل با طراحی معاصر اخلاق.

Jaeger-LeCoultre Master Control Memovox Timer

Jaeger-LeCoultre کارشناسی ارشد کنترل Memovox تایمر حسن نیت ارائه میدهد از Jaeger-LeCoultre

"ترین زنگ حرکات ناپدید شده اند اما Memovox است که هنوز هم در اینجا گفت:" استفان بلمونت مدیر منقول در Jaeger-LeCoultre, در طول سال های اخیر زوم ارائه شده است. "ما واقعا بر این باورند که ساعت منتشر می کنند که یک صدا را یکی دیگر از ابعاد به سازمان دیده بان و دیده بان واقعا خاص است."

Jaeger-LeCoultre Master Control Memovox

Jaeger-LeCoultre کارشناسی ارشد کنترل Memovox IMAGIE.COM

هر دو مدل قرار دارد و در سال جدید 40 mm فولاد ضد زنگ کارشناسی ارشد کنترل موردی و طراحی شده توسط کالیبر 956 که شده است به طور کامل دوباره طراحی را به جای شفاف یاقوت کبود caseback (قبلی Memovox مدل تا به حال یک بسته با یک گونگ متصل مرکزی). در حال حاضر چکش متصل شده و به سمت این صورت است که بر روی صفحه نمایش کامل همراه با یک باز می کرد, صورتی, طلا, روتور و تاب با cotes تا de Genève به پایان رساندن.

استاد کنترل Memovox که قیمت برای $11,600 یک کلاسیک کارآمد زیبایی با اواسط قرن لمس مانند اعمال شاخص با دراز مثلثی شکل است.

Jaeger-LeCoultre Master Control Memovox Timer Side and Caseback

Jaeger-LeCoultre کارشناسی ارشد کنترل Memovox تایمر سمت و Caseback IMAGIE

استاد کنترل Memovox تایمر که قیمت برای $15,600 و در دسترس است در یک نسخه محدود از 250 قطعه ارائه می دهد توانایی برای تنظیم زنگ هشدار برای زمان سپری شده (مثلا برای کباب کردن استیک) علاوه بر تنظیم زمان در روش های سنتی مانند خواب بیدار کردن تماس. آن شماره گیری ویژگی های یک سری از حلقه های متحد المرکز در دو رنگ آبی است. حلقه داخلی شامل یک دست با نوک قرمز JL, لوگو نشان می دهد که سپری ساعت تا زنگ.

طرفداران از Memovox مدل خواهد بود خوشحال می دانیم که زنگ امضا "زنگ مدرسه" صدا بدون تغییر باقی می ماند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب