Jacob & Co.’s آخرین تماشای یک $580,000 جشن جهان سریع ترین سوپراسپرت

در ماه اوت گذشته, بوگاتی انداخته souped تا نسخه از آن Chiron سوپراسپرت در Ehra-Lessien آزمون پیگیری در آلمان کارخانه تست راننده اندی والاس در پشت چرخ. حماسه نه شروع به توصیف آنچه اتفاق افتاده است.

نه تنها ماشین شکستن افسانه ای 300 مایل در ساعت مانع (304.773 مایل به دقیق) آن الهام گرفته از فرانسه خودروساز برای ساخت بوگاتی Chiron Super Sport 300+ تولید مدل های موجود در یک نسخه محدود از 30 نمونه—که در حال حاضر به لطف Jacob & Co., خود یادبود تماشای دوقلو توربو خشمگین بوگاتی 300+.

Jacob & Co. Twin Turbo Furious Bugatti 300+

یعقوب & شرکت. دوقلو توربو خشمگین بوگاتی 300+ حسن نیت ارائه میدهد از یعقوب & شرکت.

بیش از حد پیچیده و در عین حال ورزشی فوق العاده منحصر به فرد به شمار ارائه شده است تنها در سه قطعه هر کدام به قیمت $580,000.

چه دعا گفتن است که ارزش تمام شده است ؟

شروع با این واقعیت است که سازمان دیده بان است که روکشی در یک نامتقارن شرایط tonneau شکل قاب ساخته شده از فورج کربن و تیتانیوم سیاه و سفید (برای مطابقت با ماشین را در معرض فیبر کربن بدنه) خانه بزرگ عارضه جنبش متشکل از 832 قطعات در علاوه بر این به 88 قطعات که شامل این مورد است.

Jacob & Co. Twin Turbo Furious Bugatti 300+

یعقوب & شرکت. دوقلو توربو خشمگین بوگاتی 300+ حسن نیت ارائه میدهد از یعقوب & شرکت.

به عنوان قابلیت می رود, دوقلو توربو خشمگین بوگاتی 300+ برخی بسیار غیر متعارف زنگ ها و سوت. این ویژگی نه شتاب سه محور tourbillons ساخته شده از تیتانیوم سیاه و سفید. سپس عامل در آن rarefied را در دقیقه تکرار: بر خلاف نسخه های سنتی از chiming ساز که صدای در ساعت چهارم ساعت و دقیقه یکی در داخل دوقلو توربو خشمگین بوگاتی 300+ یک اعشاری تکرار که سازیاموسیقی زنگی تعداد 10 دقیقه فواصل زمانی پس از آخرین دقیقه توسط دقیقه است.

Jacob & Co. Twin Turbo Furious Bugatti 300+ Caseback

یعقوب & شرکت. دوقلو توربو خشمگین بوگاتی 300+ Caseback حسن نیت ارائه میدهد از یعقوب & شرکت.

این مدل همچنین دارای یک monopusher الت سنجش فواصل زمانی مجهز به یک “مرجع وقت” شاخص در مرکز شماره گیری را نشان می دهد که تفاوت در ثانیه در مقایسه با یک مرجع زمان—یک ادای احترام به گودال تخته در مسابقات موتور.

در نهایت سازمان دیده بان ارائه می دهد 50 ساعت از قدرت رزرو آشکار در یک صفحه نمایش در 6 ساعت دارای برچسب “300+.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im