یعقوب & شرکت. فقط منتشر شد یک دیوانه گاه شمار با الهام از ‘Scarface’

سلام به جدید خود را دوست کوچک: یک رشته badass لوکس گاه شمار بر اساس برایان د پالما را غیر قابل انکار تاثیر گذار فیلم Scarface. این تنها مقدار مناسبی از pizzazz و به یک وعده درست صحنه-stealer هنگامی که بر مچ دست خود را.

به طوری که قرار دادن این چیز با هم ؟ این استادی ساعت ساز در Jacob & Co., که رفت و همه را با این limited-edition گاه شمار.

ساختمان بر روی نام تجاری مشهور اپرا مجموعه جدید اپرا Scarface ویژگی های یکپارچه 120-توجه داشته باشید جعبه موسیقی و اعتصابات واقعا قدرتمند داشته باشید. فقط یک فشار فروشنده در 10 ساعت و گاه شمار شروع می شود بازی در “بولیوی” موضوع از سال 1983 American crime, drama, در حالی که کل شماره گیری چرخش 120 درجه است. در طول این نمایشهایش نمایش زمان باقی مانده است در صحیح 12/6 موقعیت به لطف اختراع دیفرانسیل سیستم.

Jacob & Co. Opera Scarface

یعقوب & شرکت.

بیشتر سینمایی منابع را می توان در زیر گنبد, anti-reflective کریستال یاقوت کبود مورد. وجود دارد یک 18K طلا-سیاه و سفید لاکی پیانو—کلید حرکت می کند در حالی که موسیقی پخش می کند البته همراه با توجه به رنگ قرمز روشن Scarface اسمی که ویژگی های یک شبح تونی مونتانا خود را.

سازمان دیده بان طراحی شده توسط Jacob & Co.’s علامت تجاری سه محور جنبش گرداب که زخم با 18K افزایش یافت طلا ویولن به شکل لنگ در کنار سازمان دیده بان. جنبش ویژگی های یک گرداب است که در 24 ثانیه بر روی یک محور هشت ثانیه در ثانیه و 72 ثانیه سوم است. و با صدا غذا خوردن در وسط حرکت است 18K طلا افزایش یافت “جهان مال توست” گلوب که آینه موجود در ورودی سالن تونی مونتانا میامی عمارت.

Jacob & Co. Opera Scarface

از آنجا که قدرت ذخیره برای جنبش و جعبه موسیقی از هم جدا هستند, دیده بان می تواند اجرا برای 42 ساعت متوالی در حالی که جعبه موسیقی می توان سه بار قبل از اینکه شما را به باد دوباره آن را. دیده بان در دسترس است در هر دو DLC های سیاه و سفید تیتانیوم و یا 18K افزایش یافت طلا دومی که مکمل لهجه های طلا در شماره گیری.

اپرا Scarface تماشای محدود به فقط 88 قطعه و در حال حاضر در دسترس از طریق Jacob & Co. سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de