J. Paul Getty سابق ایتالیایی ویلا-تبدیل-هتل در دسترس خواهد بود منحصر به فرد برای اجاره این فصل

از آنجایی La Posta Vecchia—J. Paul Getty را 17thcentury سابق خانه در کنار دریا فقط در خارج از رم—باز به عنوان یک 19-اتاق هتل در سال 1990 آن بوده است که امکان خرید آن را در تمامیت خود را با فرض اینکه محل نبود در حال حاضر رزرو. اما زمانی که ملک مشرف به دریای تیرنی آغاز بکار برای سال 2020 فصل در یک هفته (با تاخیر از آن معمول Eastertime باز توسط coronavirus) آن را—برای اولین بار—در دسترس خواهد بود تنها به عنوان یک منحصر به فرد-استفاده از تعطیلات ویلا. که بدان معنی است که ایتالیا به آرامی بازگشایی شما و شما می توانید ensconce خود را در ایمنی نسبی و امنیت یک خانه خصوصی که سابقه قابل توجه و منشأ همسان هستند تنها با زیبایی خود هکتار از باغ ها و اتاق های آن با برخی از جهان بهترین نمونه از رنسانس مبلمان.

La Posta Vecchia J.Paul Getty Italy villa Rome

زمینه را شامل هکتار از باغ ها و باغ ها و باغ سبزی حسن نیت ارائه میدهد La Posta Vecchia

“من در اینجا و آن را مانند یک مکان منحصر به فرد می گوید:” Marie-Louise Sciò که پدر روبرتو خرید ملک از گتی در سال 1980 زندگی در آن را با خانواده خود را قبل از تبدیل آن به یک هتل خواهر به معشوق خود Il Pellicano. بیش از چند ماه گذشته این Sciòs شده اند با استفاده از آن را دوباره برای خود, برای اولین بار در 30 سال و Sciò—که در حال حاضر به عنوان مدیر عامل و مدیر خلاق از هتل ها—یادداشت ها که در محل اقامت تمام وقت با خانواده او ساخته شده او را می خواهید برای به اشتراک گذاشتن آن با دیگران بیشتر از همیشه.

برای فصل آینده این طرح را 15 از 19 اتاق در دسترس برای خرید استراحتی هر چند—با توجه به پایه کارکنان از پنج خواهد شد که مراقبت از مهمانان—ایده آل (و می شود) و اشغال هشت به 10 اتاق. فراتر از کاملا و grandly منصوب اتاق خواب, کسانی که کتاب خانه دسترسی به اموال مختلف سالن و جمع آوری فضاهای; سرپوشیده, استخر, عمومی, چمن زمین تنیس و نقش ونگار ریگی دادن ساحل و خصوصی زیرزمین موزه اختصاص داده شده به خرابه های باستانی گتی کشف دوربین مخفی در زیر ویلا.

La Posta Vecchia J.Paul Getty Italy villa Rome

شما نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن امکانات رفاهی مانند استخر سرپوشیده با مهمانان دیگر حسن نیت ارائه میدهد La Posta Vecchia

کارکنان را شامل خواهد شد مدیر خانه پیشخدمت خانه دار و آشپز که از روی سایت باغ و به تازگی کشت گیاهی باغ—دومی غنی با همه چیز از کنگر فرنگی به هندوانه—به سادگی وعده های غذایی خود را. ماهی تازه خواهد بود از منابع محلی purveyors و مهمانان نیز دسترسی به 600 برچسب-قوی انبار شراب نگردند عمدتا با انتخاب به عنوان به خوبی به عنوان برخی از بطری شراب, از بوردو.

La Posta Vecchia J.Paul Getty Italy villa Rome

لذت بردن از وعده های غذایی مشرف به دریا و خصوصی نقش ونگار ریگی دادن ساحل حسن نیت ارائه میدهد La Posta Vecchia

“وجود دارد یک تشریفات به هتل” Sciò می گوید تفاوت بین ماندن در La Posta Vecchia در یک اتاق یا سوئیت و مصرف آن بیش از به طور کامل. “اما به عنوان با ارزش به عنوان همه چیز است و همه آن را احساس می کند بسیار کمتر تا زمانی که شما زندگی می کنند در اینجا به عنوان اگر آن را در خانه خود را. تاپیک فوق العاده, فانتزی, عنصر به این محل است. من فکر می کنم که چرا مردم آن را دوست دارم.” قیمت گذاری شروع می شود در €50,000 (حدود $54,245) برای 8-10 اتاق برای اقامت حداقل یک هفته; مواد غذایی و آشامیدنی اتهامات را مبتنی بر مصرف است. نرخ متفاوت خواهد بود بسته به زمان از سال و تعداد مهمانان پس از تماس با اموال به طور مستقیم برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im