j.lo.dance.party-new
جنیفر لوپز/Instagram

J. Lo و بچه ها پرتاب حماسه رقص در ویروسی Infinite تصویری

گاهی اوقات من نشستن در اطراف و تعجب آنچه آن را مانند در J. Lo A-rod خانواده است. آن را فقط مانند یک ثابت رقص? آیا شما به نوبه خود در رادیو و آن را مانند “آه مادر را در رادیو دوباره.” و پاسخ به این سوال این است که بله از آن است. جنیفر لوپز و دخترش Emme, الکس رودریگز و دخترش الا و یک میله برادرزاده, White Sox پارچ نیک سیلوا, مشترک, ژله تصویری روی Infinite رقص خود را در “باشگاه زیرزمین” به یاد اوایل سال 2000 رقص هیپ هاپ آهنگ.

“این bops به حال من اعتیاد به مواد مخدره!,” J. Lo زیر نویس زیبا سری از فیلم ها. “حزب در باشگاه زیرزمین با الکس لولو الا بلا و نیک!”

اول از همه بی احترامی که یک لیست پخش ادعا شامل بهترین رقص هیپ هاپ آهنگ سال 2000 را به بازی نمی کند “جنی از بلوک” — و یا هر گونه دیگر J. Lo آهنگ — باید ذکر شود اما مهم نبود چون یک) J. Lo می دانستم که هر کلمه برای هر آهنگ و b), رقصید, کون کردن, در هر صورت.

لیست پخش breezed از طریق آهنگ های مانند “Dilemna” توسط Nelly feat. Kelly Rowland and OutKast را “خانم جکسون.” واقعی به نوبه خود از قرن stuff شما می دانید ؟ این نوع از موسیقی شما گوش به هنگام خرید سی دی هنوز یک چیز است.

تکان دهنده لوپز 12-year-old daughter Emme و یک میله به همان اندازه جوان الا می دانستم که کلمات به مانند 80 درصد از آهنگ های بیش از حد و من حدس می زنم که چه اتفاقی می افتد زمانی که مادر خود را یک سال 2000 موسیقی الهه. شما باید به یاد بگیرند که خود را در تاریخ موسیقی. زمانی که رودریگز به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو او عاشقانه با اشاره به دو tweens به عنوان “دی جی الا & Emme.”

آن را فوق العاده زیبا که کودکان خود را در حدود همان سن و به نظر می رسد به عشق خواهر و برادر خود را در مخلوط fam و با توجه به J. Lo, آن را همیشه شده است که آسان است. “من خیلی با محبت به کودکان و نوجوانان و او آنقدر با محبت و پذیرش معدن و آنها در آغوش یکدیگر حق دور. [آن] ” من دریافت یک جایزه جدید برادر و خواهر به اویختن با تمام زمان و آن را به خوبی,'” لوپز گفت: مردم در سال 2018 در ترکیب خود دو خانواده.

همچنین, آیا خواب در J. Lo و یک میله را با حضور رسانه های اجتماعی. اگر شما دوست game “باشگاه زیرزمین” این خانواده همیشه به برخی از ترفندهای مانند زمان رودریگز سعی به از نو خلق کردن یکی از لوپز Infinite رقص.

منظورم #اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im