من تا به حال دو وحشتناک تماس نزدیک با بچه ها و استخر شنا


swim-safety-never-too-Careful-1
کتی Muhammad/Instagram

هنگامی که پسر من بود سه و نیم و پسر دوم من بود و فقط چند ماه از خانواده ما صرف یک شب در جامعه ، ما تا به حال تمام محل به خودمان. کودک با خوشحالی پرز در لگنچه استخر و من و شوهرم پخش و با ما پسر. او عینک شنا جلیقه و ور رفته با خوشحالی در اطراف استخر حتی با احتیاط پریدن به ما اسلحه از طرف.

هنگامی که کودک از خواب بیدار شد ما تصمیم گرفتیم تا آن را در شب. ما در زمان هنری جلیقه و پیچیده خودمان را در حوله. هنری نشسته بود درست در کنار من. شوهر من برداشت یک صندلی برای من به نشستن و تغذیه نوزاد. ما پشت ما برای به معنای واقعی کلمه سه تا پنج ثانیه است.

که همه آن را در زمان. در حالی که من هنوز هم گرفتن کودک واقع به خوردن شوهر من اجازه بدهید از یک استخوان دلسرد کننده فریاد. ما مطیع, شیرین محتاط پسر که تا به حال هرگز سرگردان دور از ما تا به حال قبل از اجرا به استخر و شروع کردن مراحل خود 41-inch body پله به پا آب فقط به عنوان شوهر من به دیدن او.

اسکات کردم به او را در یک فلش. در ثانیه او را در آغوش من و ما هر دو فریاد که ما متوجه او خوب بود. او گفت: “من هرگز می خواهید برای رفتن در زیر آب دوباره!” این یکی از ترسناک ترین لحظات زندگی من است.

اگر ما تا به حال دیده می شود او را از حق دور… من نمی توانم اجازه دهید ذهن من پایان فکر می کردم.

تجربه گیر کرده با من. من شده اند و حتی محتاط تر در مورد ایمنی آب با فرزند دوم من.

ما عمدتا شنا در پدرم, خانه, در حال حاضر, و من حتی نمی اجازه دهید واکر به حیاط بدون جلیقه شنا در. او را دوست دارد آب و او بی باک است پریدن بر روی خود را لذت بردن از هر لحظه.

هفته گذشته هنری یاد گرفتم به شنا بدون جلیقه. من حدس می زنم واکر دیدم برادر بزرگ خود شنا مانند رشد یو پی اس و فکر او خواهد آن را امتحان کنید بیش از حد.

پدر من و من نشسته در مراحل با نوزاد جدید. واکر در حال بازی در انتهای کم عمق, شاید پنج فوت دور ساخت تا داستان را با چهار لاستیک اردک. کودک پخش و منتظر بودند و پدر من و من به او نگاه کردم و دور از واکر فقط برای چند ثانیه.

من اسکن استخر برای پسران. هنری بود که دقیقا همان جایی که او آخرین بار من می خواهم به بررسی چند ثانیه زودتر, اما وقتی دیدم واکر من اجازه بدهید از یک فریاد.

“بابا! او دریافت کنید!”

واکر بود swum به لبه و حذف خود جلیقه—چیزی است که ما تا به حال هیچ ایده او می تواند انجام دهد—و قرار دادن آن در کنار استخر. او لگد زدن شدید, تلاش برای نگه داشتن سر خود را بالای آب, اما او شکست. عزیزم من شد ثانیه از غرق شدن و من تا به حال یک نوزاد در آغوش من.

خوشبختانه پدر من قادر به نجات واکر در ثانیه است. من دست کودک به پدر من و برداشت من پسر خیلی محکم. به عنوان من نشسته در لبه استخر و برگزار شد او را دید ذهن من شتافت بازگشت به که شب چهار سال پیش زمانی که من احساس همان ترور و همان شیرین امداد.

من شده اند پس خیلی خوش شانس.

هر دو بچه ها من تا به حال تماس های نزدیک در حال حاضر, و من خجالت می کشم به شما اجازه می دانم.

چون من نشسته بود سمت راست وجود دارد در هر دو بار.

آن را در زمان چند ثانیه هر دو بار.

منظورم این است که یک بار من پسر بودم شناوری دستگاه!

آن را فقط نشان می دهد که وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد مراقب باشید زمانی که می آید به کودکان پیش دبستانی و آب است.

من یک غفلت پدر و مادر است. من نمی را انتخاب مخاطره آمیز. بچه ها من حتی نمی دزدکی حرکت کردن قفل درب و یا پیدا کردن راه خود را به آب وقتی که ما انتظار ندارد آنها را به شنا کردن.

هر دو بار بچه ها من در بر داشت راه خود را به آب آنها نمی تواند حرکت به تنهایی نشسته بودم درست در کنار آنها. هر دو بار ما قادر به حرکت شبیه چمچه زنی آنها را از حق دور و صرفه جویی در آنها را از فاجعه دقیقا به این خاطر که ما خیلی نزدیک بودند.

اما آنها هنوز هم در بر داشت یک راه برای انجام کاری غیر قابل پیش بینی و قرار دادن خود در معرض خطر است. در آن طول می کشد فقط چند ثانیه برای یک کودک به یک انتخاب آنها نمی تواند به طور کامل درک و پیدا کردن خود را در زندگی تهدید و خطر است.

با توجه به CDC “غرق شدن دومین علت آسیب و مرگ برای کودکان سنین 1 تا 14 سال است. در واقع بیشتر کودکان 1-4 سال مرگ از غرق شدن از هر علت مرگ به جز نقص هنگام تولد.”

من دوباره آن را می گویند: وقتی که می آید به ایمنی آب وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد مراقب باشید. به ویژه هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد کودکان نوپا و پیش دبستانی, hypervigilance تنها گزینه است.

هرگز فرض کنیم هر فرد بزرگسال دیگر چشم خود را بر روی فرزند خود و فقط مراقب باشید با بچه ها که می تواند شنا به عنوان شما با بچه ها که نمی توانند.

اگر درس شنا هستند گزینه عملی برای خانواده خود در نظر بگیرید امضای کودک خود را.

در نظر گرفتن ایمنی آب غیر قابل مذاکره است. درست مثل شما نمی رانندگی فقط در دقیقه در بزرگراه بدون به درستی تامین امنیت کودکان خود را در صندلی ایمنی شما نمی توانید به نوبه خود پشت خود را برای فقط یک دقیقه در اطراف آب.

بسیاری از ما خاطرات دوران کودکی خوشحال از تابستان صرف در آب است. بچه های ما می توانید آن خاطرات ، ما فقط باید به یاد داشته باشید به دقت بیشتری حتی از ما فکر می کنم ما نیاز به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>