wear-masks-outside-extra-1
Lyubov ایوانوا/گتی

امریکا, ما نیاز به صحبت.

تا به امروز بیش از 4.3 میلیون شهروندان ایالات متحده باید قرارداد COVID-19 و بیش از 150000 نفر از آن فوت کرده اند. و در عین حال هنوز هم وجود دارد شرم آور بسیاری از مردمی که نمی تواند به نظر می رسد برای پیدا کردن به اندازه کافی قانع کننده به دلیل پوشیدن یک ماسک صورت. شما می خواهم فکر می کنم که زندگی بشر در حال تخریب در droves خواهد بود بیش از اندازه کافی برای نرم کردن و حتی معاند “maskhole.” و در عین حال یک کل بسیاری از بزرگسالان افزایش یافته است که از لحاظ جسمی قادر به این بازیکن تیم ما به شدت نیاز به پیدا کردن هستند بسیاری از توجیه برای چسباندن یک ماسک. ایم و حتی نژادپرستانه یک سوراخ مانند آریزونا عضو شورای مرد فیلیپس با استناد به کلمات نهایی جورج فلوید زمانی که او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” در اخیر ضد ماسک رالی. چونpparently برخی از آمریکایی ها در خارج وجود دارد بر این باورند که دستور برای قرار دادن بر روی صورت پوشش در طول یک جهانی گوشی همه گیر است که به عنوان یک جنایت علیه بشریت که به لحاظ نژادی به اتهام خشونت پلیس است.

ما رو به ما می گه با هم امریکا — و ما نیاز به انجام آن را هر چه زودتر به جای بعد. در واقع ما واقعا واقعا واقعا نیاز فدرال ماسک قیمومیت که فشارهای حتی ضد vaxxers توطئه پردازان و اسانس دستفروشان به واقع به یک لعنتی در مورد سلامت و رفاه ما همکار آمریکایی است. آیا شما می خواهید برای راه آهن در برابر ظاهری “بی عدالتی” از بودن نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت یا نه شما در واقع تبدیل به یک خطر بهداشت عمومی توسط آن انجام نشده است. و اگر ما می خواهیم یک شانس مبارزه از ضرب و شتم این جالوت از یک ویروس ماسک صورت نیاز به نه تنها تشویق شود اما لازم الاجرا است.

در سطح محلی میزان رشد از مقامات دولتی در حال خوشبختانه پله تا بشقاب و اعلام ماسک حکم برای همه ساکنان خود را. حتی حزب جمهوری خواه فرماندار آسا هاچینسون یک رهبر است که آزاردهنده تلنگر-flopping در مورد این مسئله به تازگی رفته در ضبط دفاع از تصمیم خود برای ایجاد ماسک-پوشیدن اجباری در آرکانزاس است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به الزامات مورد نیاز برای ماسک صورت در ساختمان های فدرال در سراسر کشور و نیز مطمئنا احساس گرما برای ایجاد یک دولت فدرال ماسک دستور از مقامات مانند فرماندار میشیگان گرچن Whitmer خانه سخنران نانسی پلوسی و ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن او به نظر نمی رسد به budging در موضع خود را در برابر یک است. که بدان معنی است که او را نیز نادیده گرفتن 79 درصد از رای دهندگان آمریکایی که در حمایت فدرال ماسک قیمومیت اگر آن برقرار شد. و که یکی از bajillion دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مادام العمر گه لیست.

حقیقت این است که اگر تهمت بود واز عمل خود را با هم و اعلام فدرال ماسک دستور زمانی که CDC التماس آمریکایی به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله ما نمی خواهد پیدا کردن خودمان در این تکمیل COVID-19 shitstorm در وهله اول. اما اگر شما فکر می کنم که ما خود خدمت kumquat از یک رئیس جمهور تنها دلیل موجه برای همین ما در این نقطه تلخ, سپس شما متاسفانه از دست رفته بخش مهمی از این معادله است. شهروندان ایالات متحده شده اند سخاوتمندانه اطلاع کافی پزشکان و دانشمندان که به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند به پوشیدن ماسک صورت در عمومی به دلیل آن است که بسیار واقعی بالقوه برای صرفه جویی در زندگی می کند. اگر شما از نظر جسمی قادر به پوشیدن یک ماسک و انتخاب کرده اند و نه در حال حاضر و سپس این بدان معنی است که شما — بله شما — بخشی از مشکل است.

اگر شما هنوز هم در نظر خودتان را به در ضد ماسک اردوگاه دلیل این که شما فکر می کنم آنها کاملا wackadoodle شما به تنهایی نیست. بر اساس مقدار مطلق از غیر ضروری و قابل پیشگیری مرگ و میر ما در ادامه به شاهد وجود دارد بسیاری از Karens و Kens که با شما موافقم. شاید شما احساس می کنید در معرض خطر (به شدت خودخواه) فرض است که خود را حقوق شخصی و آزادی هستند که به سرقت رفته و دور از شما و یا که این مزاحم coronavirus است برخی از لیبرال فریب. شاید شما عمیقا باور دارم که شما خواهد بود الهی محافظت از بیمار شدن و یا پارچه است که فقط بیش از حد لعنت خارش دار و ناراحت کننده را برای شما برای قرار دادن بر روی صورت و بینی سوراخ. یا شاید شما فقط نمی خواهم گفت که چه باید بکنید.

اما آیا می دانید چه راه بیشتر کردن از خواست به پوشیدن یک ماسک صورت برای بیشتر خوب است ؟ خوب بیشتر به سرعت در حال مرگ از یک همه گیر جهانی است که ما می تواند مانع و می تواند همچنان به جلوگیری از گسترش مانند آتش سوزی.

باور نمی کنم من در قدرت ماسک صورت? پس از اتمام این مطالعه اخیر منتشر شده در امور بهداشت و درمان است که در مقایسه COVID-19 نرخ رشد قبل و بعد از ماسک مقرر شد نهاد در حداقل پانزده ایالات متحده است. نه چندان تکان دهنده به اندازه کافی مطالعه نشان داد که دولت ماسک مقرر منجر به آهسته از COVID-19 که آشکار شد در طول زمان است.

نیاز به قانع کننده تر ؟ سپس این را در نظر بگیرید برای یک ثانیه. هنگامی که یک دکتر احساس می کند نیاز به زمان را به دور از صرفه جویی در زندگی به شمع شش ناجور ماسک بر روی صورت خود را به اثبات که سطح اکسیژن باقی می ماند همان در آنها و سپس شاید آن زمان شروع به باور دانشمندان و متخصصان پزشکی. و هنگامی که ما زمان فرمانده کل قوا که معمولا به راهپیمایی در اطراف نهایی Veruca نمک از زمان ما در نهایت رها را مسخره به خطر انداختن ضد ماسک موضع و توییتهایی دربارهی چگونه “وطن پرست” آن است که به یکی می پوشند در حالی که کاملا به معنای واقعی کلمه پوشیدن چهره و پوشش خود را, شما می توانید فرض کنیم شما در وسط یک واقعی لعنتی از خواب بیدار کردن تماس.

من مطمئن امیدواریم که رئیس جمهور می آید به حواس خود را در این یک چیز و در نهایت موسسه ملی ماسک قیمومیت کشور ما به شدت نیاز دارد. اما حتی اگر او نمی کند ما باید به گام تا ما فردی و جمعی بازی. برای عشق بشریت لطفا توقف در حال یک بخشی از مشکل است. فقط به پوشیدن یک لعنتی, ماسک, ترک بودن نژادپرستانه و خاموش Plandemic قبل از مغز خود را تبدیل به فاج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im