این رسمی: کوچک دسته ای نشان می دهد تجارت ژنو دیده بان روز در حال وقوع است در ماه اوت

به عنوان سوئیس به آرامی شروع به بازگشایی نه سازمان دیده بان لوکس مارک را رسما اعلام کرد یک مینی تجارت نشان می

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399

به عنوان سوئیس به آرامی شروع به بازگشایی نه سازمان دیده بان لوکس مارک را رسما اعلام کرد یک مینی تجارت نشان می دهد به نام ژنو دیده بان روز است که برگزار خواهد شد از ماه اوت 26-29. Bulgari, Breitling, MB&F, De Bethune, Gerald Genta, گراد perregaux, H. موزر & Cie, Ulysse Nardin و Urwerk متحد با هم به شکل جدید و عادلانه در پی این سال را لغو دیده بان صنعت بزرگترین سیستم عامل, به تماشای & عجایب (که قبلا SIHH) و Baselworld با توجه به Covid-19.

مشکل Baselworld نمایش ملاقات مرگ آن در این سال هنگامی که مارک های بزرگ مانند رولکس و Patek Philippe, در میان دیگران, کشیده نشان می دهد; آن است که در حال حاضر برای لغو 2021. که در سمت چپ ساعت و شگفتی برگزار خواهد شد که در آوریل آینده به عنوان مهمترین رویداد جدید سازمان دیده بان منتشر شده است. بسیاری از شرکت ها به عنوان یک نتیجه نا امید شده بودند با عدم وجود یک پلت فرم برای نشان دادن محصول جدید خود را به مطبوعات خرده فروشان و مشتریان VIP در فرد است.

ژنو دیده بان روز را اولین آن پس از سوئیس شروع به باز کردن مرزهای خود به آلمان و فرانسه و اتریش در ژوئن 15, اما درست قبل از اوت 31 تاریخ است که اجازه می دهد رویدادهای عمومی از 1000 نفر یا بیشتر با توجه به سفارت ایالات متحده. همانطور که از ژوئن 6, تجمعات از 300 نفر مجاز خواهد بود در سوئیس که به معنی guestlist برای نمایش جدید خواهد بود و نه کوچک. در مقایسه با سال گذشته SIHH نشان می دهد جذب بیش از 20 ، 000 مهمان. در حال حاضر به نام, به تماشای & شگفتی از این پلت فرم میزبانی یک نسخه دیجیتال از نشان می دهد در اواخر مارس اما متاسفانه نمی تواند برای جبران دیدن ساعتهای فلزی و بر روی مچ دست.

بر خلاف Baselworld, SIHH و آینده 2021 ساعت و شگفتی های, ژنو, سازمان دیده بان روز برگزار خواهد شد در زیر یک سقف است. علامت های تجاری خواهد شد در سراسر منطقه مرکز شهر از شهرستان با مرکز میز پذیرش ارائه اطلاعات و راهنمایی به مهمانان. با توجه به بیانیه مطبوعاتی یکی از اهداف این است که چهار روز به طول رویداد به عنوان ارزان به عنوان امکان پذیر است برای همه (یک شکایت عمده با Baselworld بودند که هزینه های هنگفتی از برگزاری نمایشگاه همراه با فصل های هتل و رستوران قیمت—فکر می کنم 35 دلار به صورت متوسط بشقاب کتلت گوشت گوساله و سیب زمینی سرخ کرده). اتاق هتل قیمت ژنو دیده بان روز در حال مذاکره با نشان دادن کمیته راهبری با همکاری ژنو, سیاستمدار, Pierre Maudet. در ضمن معمول امور شام و احزاب نیز گفته می شود در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای کسانی که مایل به معاشرت فراتر از جلسات کسب و کار.

احتمالا این شرکت ساعت ساز را با استفاده از ژنو دیده بان روز به عنوان یک فرصت برای ارائه محصولات جدید. برای مشتریان VIP به ویژه کسانی که در اروپا واقع شده, آن را فقط ممکن است ارزش braving جمعیت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن