ایتالیایی Coachbuilding تازه بدوران رسیده Ares طراحی شده قصد دارد به عنوان کشور بازگشایی

پس از ضربه به خصوص سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس ایتالیا است که به آرامی به آینده را در خط. که نه تنها شامل طولانی تاسیس سوپراسپرت سازان خوشه در اطراف مودنا اما همچنین یک مقایسه تازه وارد Ares طراحی است که به کسب و کار و امید به تیرکمان بچه گانه از خاموش کردن با یک بزرگتر کارکنان کارخانه و چشم انداز.

Cofounded توسط صنعت خودرو بی باک Dany بهار که از یک دهه به عقب زد ردبول, F1 تیم قبل از انتقال به فراری و سپس لوتوس—Ares طراحی افتتاح شد, ایتالیایی, تسهیلات در سال 2018 با یک ماموریت برای احیای یک قرن هنر سفارشی coachbuilding. به عبارت ساده: را Ares ایده های خود را به علاوه یک جدید فراری یا مرسدس بنز یا تسلا یا پورشه و تیم خود را از طراحان و صنعتگران را به شما در طول سفر خود را سفارشی-طراحی ساخت برای سالم شش رقم مجموع. که رویکرد اکو از روز هنگامی که Pininfarina, Figoni et Falaschi و سایر ورق های فلزی ateliers بودند در آماده به تولید سفارشی-خودرو سالم برای ترین در جهان خواستار علاقه مندان است.

A few vehicles in the coachbuilding process at Ares Design.

چند وسایل نقلیه در coachbuilding روند در Ares طراحی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ares طراحی.

حتی اگر اقتصاد جهانی نخواهد بود زمزمه همراه در قبلی خود سرعت برای برخی از زمان بهار با اعتماد به نفس است که کسانی که باید از این بودجه برای جریمه خودروها خواهد شد به طور فزاینده ای می خواهید آنهایی هستند که به طور کامل متمایز از آنچه که حتی زبده ترین تولید کنندگان فراهم می کند.

“آمریکا و چین بزرگترین بازارهای بکر برای ما و ما باید بسیاری از برنامه های به آنها را وارد کنید و آن را با ما منحصر به فرد به سبک ایتالیایی, استعداد و coachbuilding تسلط” بهار در بیانیه ای گفت: ترسیم Ares’ برنامه های رشد. استراتژی دوم که به دور نهایی بودجه است که به ارمغان می آورد سرمایه گذاری کل در ارث به 60 میلیون یورو (حدود 68 میلیون) شامل گسترش بکر آن فضای کارخانه تا 40 درصد و افزایش کارکنان از 150 به 250 نفر است. “همه در همه مشغول 12 ماه آینده” اشاره کرد Bahar.

Craftsman working on the Panther ProgettoUno from Ares Design.

هنرمند مشغول به کار در Ares طراحی قبل از همه گیر. ماسک و دستکش در حال حاضر اجباری است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ares طراحی.

برای نگه داشتن کارگران امن آرس زیر پروتکل آشنا به دیگر تولید کنندگان عمده از جمله دما چک به محض ورود اجباری ماسک و دستکش و محدود کردن دسترسی به بخش های عمومی و به طور منظم تمیز کردن ایستگاه های کاری. در حال حاضر حدود 70 درصد از ارث نیروی کار را در سایت با بقیه کار از راه دور. این تیم را از هدف اصلی خواهد بود برای گرفتن تا پس از پایین بودن 30 درصد سالانه بهره وری به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

با توجه به همه که تولید کننده ارائه می دهد این شرکت به خوبی می تواند با استفاده از کارمندان اضافی و اتاق به کار گیرند. برجسته کردن Ares ترکیب آن پلنگ ProgettoUno یک ادای احترام به یاد اگر داد و بیداد کن DeTomaso Pantera. ساخته شده از یک لامبورگینی Huracán, آن را واقعا قابل توجه reimagining از آنچه همواره در میان دستگیر خودرو اشکال است.

The Panther ProgettoUno from Ares Design.

پلنگ ProgettoUno از Ares طراحی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ares طراحی.

پروژه های دیگر شامل منحصر به فرد تلطیف Land Rover Defender, ذوق ترفند به جدیدترین پورشه 911 تارگا (که طول می کشد تا ماشین به GT3 مشخصات) و یک نسخه کوپه چهار درب بنتلی Mulsanne.

Ares Design's interpretation of the Land Rover Defender.

Ares طراحی را تفسیر Land Rover Defender. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ares طراحی.

با توجه به فشار منجر لوکس خودروسازان به تهیه کردن به یک جمعیت است که مطالب حتی با محدود-اجرا—مدل های نشانه فراری ویژه پروژه های برنامه توسعه یافته برای ایجاد یک آف—روشن است که Ares طراحی امیدوار به سرمایه گذاری در این میل شدید برای واقعا منحصر به فرد اتومبیل…در یک راه بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im