آن را تنها در زمان هفت روز برای من به شکستن


Seven-Days-For-Me-To-Break
مامان ترسناک و fizkes/گتی

ماشه هشدار: سقط جنین

چگونه می توانم به شما بگویم که شما در حال شکسته و که شما امیدواریم که آنها به نظر نمی آید شما با چشم هایی که آینه راه شما احساس می کنید ؟ چگونه می توانم به شما بگویم جهان در مورد یکی از بزرگترین شکست و امیدوارم که آنها نمی با استفاده از است که به تعریف شما ؟ چگونه می توانم به شما بگویم که شما در واقع درست نیست با وجود آن گفت: برای هفته ؟ چگونه می توانم به شما روند از دست دادن زمانی که جامعه به شما می گوید که برای صحبت در مورد آن ؟ چگونه می توانم به شما بگویم مردم شما را دوست دارم که هیچ چیز وجود دارد هر کسی که می توانید انجام دهید به رفع آن ؟ چگونه می توانم به شما بگویم کسی که شما در واقع بدترین شما تا کنون شده است ؟

این واقعیت ساده است — وجود دارد هیچ راه بسیار به آن را انجام دهد. وجود دارد هیچ راه مناسب را به می گویند: من تا به حال یکی دیگر از سقط جنین و آن را شکسته است من همه را دوباره و دوباره.

اما من انجام داد. و آن است. و من خسته از تظاهر مثل من خوب به خاطر از هر کس دیگری احساس. چون من درست نیست و من نمی دانم وقتی که من خواهد بود و یا اگر من تا به حال خواهد بود.

از آن شده است مطلق گردباد از آنجایی که من متوجه من باردار بود. در طول هفت روز من رفتم از یک تست حاملگی مثبت به منفی تست بارداری که قرار بود به عنوان یک تایید به یک خون قرعه کشی به لکه بینی به خونریزی آشکار به خون redraw به تایید است که من دیگر حمل فرزند من.

احساسات من رفت از شوکه, برای پذیرش, به هیجان و ترس به دل شکسته و درهم شکست. در هفت روز است. یک هفته. که همه آن را در زمان.

وزن این سقط جنین احساس سنگین تر از من ، پس از ادیسون به من اجازه می دهد به درک فقط آنچه که من از دست رفته من به عنوان فرایند از دست دادن این بچه. عشق. این snuggles. که می خندد. احساسات. بی خوابی شبانه. نگرانی. که می خواهید به آنها را به همه چیز آنها همیشه می تواند از خواب. همه آن را. من از دست رفته همه آن را.

و من شده اند در عجیب ترین حالت روانی همیشه از به خاطر آن متعادل بین خشم و غم و اندوه و بی حسی. همه در 60 دقیقه طول. شستشو و تکرار, 23 برابر بیشتر.

تقریبا هیچ کس نمی داند. من آرزو می کنم مردم درک خط خوب من راه رفتن بدون من نیاز به آنها بگویید. من آرزو می کنم من می تواند پوشیدن پیراهن هر روز که می گوید: “لطفا ظریف با من شکستن” و مجبور به توضیح به همه آنچه در آن به معنی. من آرزو می کنم کسی که فقط قرار دادن من در بزرگترین آغوش بگیرید و به من بگویید که من قصد دارم به خوب حتی اگر آن را یک دروغ است. من نیستم گفت: جهان باید راه رفتن در اطراف بر روی پوسته در اطراف من ، من هم نمی گویم من نمی نوع بود با آن خوب است یا نه.

اما به نوعی جهان را نگه می دارد (unsteadily) عطف و من به نظر می رسد به سقوط از هم جدا و بیشتر و بیشتر با هر یک به نوبه خود. به نظر نمی رسد عادلانه است. هیچ کدام از این ها به نظر می رسد عادلانه است. چگونه است که هر یک از این عادلانه است ؟

به این دلیل است که من با غرق شادی در اول ؟ به این دلیل است که من رفتم برای یکی بیش از حد بسیاری از اجرا می شود ؟ به این دلیل است که من رفتم bonkers تودرتو و آیا بیش از حد در اطراف خانه ؟ به این دلیل است که من lugged دو کیسه از مالچ زمانی که من باید فقط برداشت ؟ و یا آن را هیچ یک از کسانی که همه چیز و در همه ؟

آن را به من می خورد تا در داخل به می دانم که من هرگز می دانید فقط آنچه در آن بود که در نهایت به من از دست دادن نوزاد من.

چگونه می توانم شما را هنگامی که شما لازم نیست که به پاسخ ؟ چگونه می توانم به شما سوگواری کسی که شما هرگز حتی ملاقات کرد ؟ احساس ضربه و یا سکسکه و یا دیده می شود لبخند یا خنده? هرگز به نگه داشتن و یا نام ؟ چگونه می توانم به شما روند همه این احساسات و عواطف زمانی که آنها همچنان به مصرف شما را عمیقا در روز و روز را ؟

هفت روز است. که همه آن را در زمان برای قلب من به طور کامل خرد. به سقوط از بدن من بر روی زمین هرگز به همان نگاه دوباره. هفت کوه در می رم روز است که همه در آن زمان برای من به طور کامل استراحت. و من هیچ ایده چه مدت آن را برای قرار دادن این نسخه جدید از خودم به عقب با هم دوباره انجام دادم ولی می دانم که از آن خواهد شد بیش از یادرفته هفت روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>