خود را مستند نوشیدن عادی است ؟ چگونه از به رسمیت شناختن وابستگی


Is-Your-Lockdown-Drinking-Normal
مامان ترسناک و جیمی کوره/گتی

پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر و عمومی رسما گفت به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است مردم شروع به وحشت خرید. کاغذ توالت ناپدید کردن قفسه. Lysol دستمال مرطوب شد اما غیر ممکن است برای پیدا کردن. و ما همه از جان گذشته برای مواد غذایی و منابع است که می توانید با ما از طریق دو هفته از ماندن در خانه است.

در روز قبل از این مستند اعلام شد, قبل از اجتماعی فاصله یک عمل همه ما آغاز شده و من نشسته در کنار یک همکار و ما در مورد منابع ما در تلاش برای جمع آوری. او به من گفت یک داستان از یک زن در خط در مقابل او را در محلی Costco. در حالی که هر کس دیگری تا به حال جعبه تنقلات و پاستا, این زن تا به حال هشت بطری از شراب است. ما هر دو شوخی که که این کار را انجام حق.

سریع به جلو سه ماه و فروش الکل سر به فلک کشید توسط 243%. که در Costco و تقریبا هر کس دیگری من می دانم که برخورد با همه گیر استرس با نوشیدن بیشتر—از مصرف نوشیدنی های بیشتر و زودتر و پیش از آن در روز.

الکل شد و راه را برای بی حس غیر قابل تصور بالا استرس همه ما احساس زمانی که ما روال عادی بودند پاره پاره و دور و ایده از فردا غیرممکن به نظر می رسید سخت به تعریف. الکل شد فقط بخشی از همه گیر زندگی به عنوان منعکس شده در این شماره از الگوهای رفتاری مشترک بودن (مورد علاقه من بود و یکی از لیوان قهوه توزیع باتوم به شیشه شراب قرمز) و تعداد مجازی مبارک ساعت اتفاق می افتد بیش از زوم.

اما اگر همه را به نوشیدن بیشتر و هر کس آن را یک شوخی, چگونه می توان تشخیص وابستگی زمانی که مستند نوشیدن فراتر از هنجار ؟

مامان ترسناک صحبت با تیم رایان بهبود مدافع Rehab.com در مورد چگونگی به رسمیت شناختن یک وابستگی است. پاسخ خود را کامل بود و ساده. در صورتی که نوشیدن می شود یک اجبار و یا وسواس در صورتی که نوشیدن می شود چیزی که شما برنامه ریزی روز خود را در اطراف و سپس خود را خنده دار مستند عادت احتمالا عبور خط به وابستگی. اگر شما در حال پنهان کردن حقیقت در مورد اضافی که لیوان شراب یا که بطری ودکا در گاراژ خود را نوشیدن احتمالا عبور از خط. و اگر شما در حال فراموش کردن انجام کارهای ساده—اگر بهداشت خود را لغزش است و یا شما خواب خود را از طریق زنگ هشدار بیش از حد بسیاری از روز—از آنجا که شما به طور مداوم خود درمانی و سپس آشامیدنی خود را احتمالا تبدیل به یک وابستگی است.

اما حقیقت این است که اکثر مردم نمی توانند تشخیص این وابستگی خود به خود. “اعتیاد به الکل است و تنها بیماری است که به شما بگویم که شما در حال درمان می گوید:” تیم که توضیح می دهد که کسی که وابسته به الکل قادر خواهد بود برای توجیه دور اقدامات خود را. در رایان تجربه او بسیار به ندرت می شود یک تماس از کسی که به کمک نیاز دارد. به جای “99 درصد از زمان این عزیزان تماس از طرف یک فرد مبتلا,” او می گوید. یک استثنا او را در بر داشت—تنها زمان او دریافت یک تماس از کسی که به کمک نیاز دارد—این است که زمانی که فرد تجربه کرده است و به اندازه کافی درد: هنگامی که آنها بدست که DUI زمانی که آنها دیگر قابل پیاده کردن در آنها را زمانی که آنها از خواب بیدار شده ام در وسط بعد از ظهر برای پیدا کردن بچه ها را پاره کرده اند خانه از هم جدا.

به همین دلیل است که چک کردن در در دوستان خود بسیار مهم است در حال حاضر زمانی که جهان در حال تغییر است به طوری سریع است. که دوستان ممکن است اعتراف نیست چه مقدار از آنها در حال نوشیدن آنها ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر آنها فقط در این بیماری همه گیر الکل شوخی با هر کس دیگری وجود دارد اما نشانه های ظریف و راه برای خواندن بین خطوط. اول اعتماد به شهود خود را. اگر چیزی را احساس می کند, اشتباه که آیا فرد slurring یا نه مراقبت از خود را به اندازه معمول و یا به سادگی بهانه ای است که نمی بسیار مناسب و شهود خود را شروع به جرقه اعتماد است. دوست شما ممکن است نیاز به کمک. و اگر دوست شما اجتناب از شما بازگشت تماس با متون و یا هیچ چیز در همه, تلاش برای نگه داشتن. ممکن است گریه برای کمک به وجود دارد بیش از حد.

منابع وجود دارد. حتی در طول یک بیماری همه گیر. حتی در مستند. مراکز درمانی ضروری کسب و کار و آنها باز هستند. رایان توصیه می کند که اولین گام را باید یکی زمانی که آنها متوجه یک مشکل در عزیزان خود را به اتمام rehab.com. وجود دارد 35,000 مراکز درمانی در کشور و آنها را یکی از اندازه متناسب با تمام. هر کسی می تواند با رفتن به این سایت با پر کردن پرسشنامه و دریافت حداقل سه منابع است. وجود دارد و حتی گزینه های در دسترس برای خانواده هایی که منابع محدود است یا کسانی که از دست داده اند و بیمه درمانی و/یا نمی توانیم کبرا پرداخت.

ما در یک فرهنگ که در آن حتی قبل از همه گیر نوشیدن الکل بود glamorized. آن چنان glamorized که ما اغلب فراموش می کنند که الکل می تواند خطرناک باشد. نه تنها به دلیل آن باعث اختلال در قضاوت خود را اما از آنجا که زمانی که شما عبور این خط به وابستگی به خروج بدون پزشکی مناسب سم زدایی می تواند باعث تشنج و می تواند شما را بکشند.

شانس هستند که ما به عنوان یک جامعه خواهد بود زندگی با باقی مانده همه گیر استرس در حالی که برای. جهان در حال تغییر است هر دو به منعکس کننده واقعیت از یک ویروس است و در راه است که دیر شده و ما باید تمام مکانیسم های در محل برای مقابله با استرس که علاوه بر الکل. روال کمک—رایان نشان می دهد بازگشت به قبل از COVID-19 روال تا آنجا که ممکن است. همچنین او را تشویق می کند هر کس به صرف زمان در خارج و یا حداقل چند دقیقه آرام می شود به زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی—یک یا دو check-ins یک روز باید به شما اطلاع داده اما نه اسیر و به قطع سمی مردم از زندگی خود را.

او توصیه نهایی این است: کمک بخواهید. این سخت ترین چیز برای انجام, اما آن می تواند تمام تفاوت را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>