germs-over-board
Malte مولر/گتی

در حالی که من دور از germaphobe من اعتراف است که این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال انجام بهترین خود را برای من تبدیل به یکی. سابق طرفدار “پنج قانون دوم” من اعتراف که من تبدیل به یک کمی پارانوئید به تازگی. آن را سخت به نه بود که آن را احساس می کند مانند وجود یک درنده در کمین در هوا. فقط رفتن برای پیاده روی احساس سرکش و کمی خطرناک و گاهی اوقات مانند ما در حال شنا کردن در هوای آلوده و در هر نفس این است که از پتانسیل کامل سرایت.

اما این ترس و اضطراب صحبت کردن. من می دانم که این درست نیست. و اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای جدا کردن واقعیت از ترس آن است که در حال حاضر.

پس بیایید شروع با این واقعیت است. در حالی که اطلاعات جدید در مورد رمان coronavirus و COVID-19 آموخته است هر روز در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم. CDC تایید کرد که ویروس “عمدتا از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه” اگرچه برخی تحقیقات نشان می دهد که آن را نیز می توان از طریق صحبت کردن و آواز و تنفس.

در حالی که این ویروس می تواند باقی می ماند بر روی سطوح برای ساعت یا چند روز انتقال از طریق سطوح در نظر گرفته شده است کم خطر است. همان درست است وقتی که می آید به تحویل مواد غذایی و خرید مواد غذایی — بسته بندی و ظروف نسبتا کم خطر است. تماس نزدیک با افراد حامل بزرگترین خطر انتقال.

با توجه به همین Schaffner, یک استاد علوم مواد غذایی در دانشگاه راتگرز در نیوجرسی اطلاعات و راهنمایی های دائما در حال تغییر است اما این ویروس ندارد که خارج از بدن است. بعد از چند روز این ویروس خواهد بود غیر قابل کشف در فرضی اپل که کسی با COVID-19 عطسه او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“زمان است که واقعا در کنار شما در اینجا” دکتر دیوید Aronoff, مدیر بخش بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت NPR. “پس از 24 ساعت اکثریت قریب به اتفاق از ویروس است و دیگر عفونی.” پس از 72 ساعت, تحقیقات نشان داده است که ویروس در مقدار بسیار کم و یا غیر قابل کشف بر روی اکثر سطوح.

این مهم است به اقدامات احتیاطی – اجتماعی فاصله اقامت در خانه صرف نظر کردن از غیر ملزومات پوشیدن ماسک در مکان عمومی, لمس کردن صورت خود را ، – اما ممکن است به بیش از حد. و در برخی از موارد ما “اقدامات احتیاطی” می تواند کاملا خطرناک: رفتن به بالای برای تمیز کردن محصولات ما برای شروع.

“اگر تولید آلودگی توسط یک فرد بیمار و شما آن را لمس کنید و سپس صورت خود را لمس شما می توانید تبدیل شدن به آلوده” Felicia Goulet-میلر استاد میکروبیولوژی در دانشگاه بین المللی چابهار گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. اما دست زدن و یا مصرف مواد غذایی بعید است که در نتیجه انتقال از آنجا که شما می خواهم نیاز به لمس نقطه دقیق که در آن ویروس است و سپس صورت خود را لمس (دهان و چشم و بینی به طور خاص) قبل از شستن دست های خود را.

کارشناسان معتقدند: آیا پاک کردن تولید با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و الکل و یا سفید کننده. این است که نه تنها غیر ضروری است, اما آن را در واقع می تواند مضر باشد. حتی صابون می تواند مضر باشد اگر شما مصرف بیش از حد از آن است.

آنچه شما باید انجام دهید: run all تولید در زیر آب (مانند شما انجام شده است باید قبل از همه گیر) بدون صابون. اگرچه تصویری ساخت دور نشان می دهد که چگونه برای ضد عفونی تولید NPR صحبت با تعدادی از کارشناسان همه آنها تایید کرد که ضد عفونی و شستن دست ها-همه چیز شما را از فروشگاه های غیر ضروری است و هیچ یک از آنها در حال انجام این کار را با مواد غذایی خود را.

یکی دیگر از غیر ضروری و به طور بالقوه خطرناک “احتیاط” است که با استفاده از دستکش. “من دیده ام بسیاری از مردم با پوشیدن دستکش در, و آنها فقط نوع لباس آنها را در تمام طول روز و انجام بسیاری از فعالیت های عادی مانند بحث بر روی تلفن خود را به طور بالقوه خوردن به طور بالقوه دسته مواد غذایی است که آنها در حال رفتن به خوردن بعد با کسانی که دستکش” آنجلا راسموسن یک virologist در مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی NPR گفت. “و این نیست که عمل بزرگ.”

به جای استفاده از دستکش برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را در حالی که خرید و بلافاصله بهداشتی دست های خود را هنگامی که شما ترک فروشگاه. هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی شما می توانید دستهای خود را دوباره پس از قرار دادن مواد غذایی دور.

شما همچنین می توانید احتمالا جست و خیز در حال تغییر به لباس های جدید و یا دوش گرفتن پس از سفر به مواد غذایی. “من شخصا نمی خواهم به انجام کامل de-con [de-آلودگی] وقتی که من به خانه از فروشگاه” راسموسن گفت. “من دست شستن. من به طور معمول قرار دادن صورت و دهان همه لباس … مردم با کودکان کوچک ممکن است در نظر بگیرید در غیر این صورت پس بچه ها به خصوص بچه های کوچک — در حال شاید نه چندان نگرانی در مورد جایی که آنها قرار دادن دهان خود را و یا دست خود را.”

خط پایین: بزرگترین خطر در ارتباط با مواد غذایی و مواد غذایی خرید نیست بسته بندی و یا مواد غذایی خود را, اما تعامل با افراد درگیر در فرایند خرید.

“در حالی که ممکن است به قرارداد ویروس [از سطوح آلوده] اکثریت انتقال است که احتمالا رفتن به از قطرات تنفسی است که شما در معرض هنگامی که شما در اطراف افراد دیگر” راسموسن گفت.

پس از اینکه در داخل فروشگاه در نظر گرفته شده است خطرناک ترین بخش از فرایند بهتر است برای دریافت در داخل و خارج به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. باید یک لیست ترجیحا سازمان محل در فروشگاه بنابراین شما انجام نمی دهد و بسیاری از پس گرد.

با توجه به NPR همین Schaffner “توصیه می کند که شما به دنبال یک فروشگاه مواد غذایی که محدودیت تعداد خریداران که مجاز به رفتن در یک زمان.” البته این ممکن است منجر به خطوط خارج از فروشگاه اما آن را آسان تر برای حفظ این مهم شش پا را از فضای اجتماعی فاصله.

دیگر نکته مفید از این کارشناسان عبارتند از:

– پوشیدن ماسک یا پوشش. در واقع CDC در حال حاضر توصیه می کند که هر کس پوشیدن چهره و پوشش و NPR گزارش می دهد که برخی از فروشگاه ها در حال حاضر نیاز خریداران به سایش پوشش صورت. داده گزارش آن تا 25 درصد از مردم با COVID-19 همراه و داده های جدید است که این ویروس از طریق هوا قطرات هدف از پوشش صورت نیست برای محافظت از شما بلکه برای محافظت از دیگران از شما در مورد شما مسری هستند و بدون دانستن آن.

– رفتن و فروشگاه برای دیگران اگر شما می توانید. پس هدف این است که به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه در هر زمان باید یک نفر مغازه خود را برای تمام اعضای خانواده است. شما همچنین می تواند در نظر های خرید وظایف با همسایه بیشتر به حداقل رساندن تعداد افرادی که در حال سفر به فروشگاه.

ضد عفونی کننده است دوست خود را. استفاده از آن را آزادانه در سبد خرید خود را و دست های خود را قبل و بعد از خرید.

– خاموش ماندن گوشی خود را. راسموسن گفت: NPR که مردمی باید جلوگیری از استفاده از تلفن همراه خود در هنگام خرید از یک “تلفن است یک راه عالی برای گرفتن دست خود را به سمت راست در کنار صورت خود را.”

– به صندوقداران فضا و یا استفاده از خود پرداخت. نه تنها این رسیدن به هدف اجتناب از مردم به عنوان آنجا که ممکن است, اما آن را نیز محافظت می کند تحویلدار که قرار دادن خود را در راه آسیب است به اطمینان حاصل شود که ما به غذا نیاز داریم.

سفارش آنلاین. شما می توانید پرداخت جلوتر از زمان و آنها را ترک خواهد کرد مواد غذایی خود را در خارج از درب خود را. اما نکته سخاوتمندانه. این مردمی هستند braving فروشگاه خرید بنابراین شما لازم نیست که.

به یاد داشته باشید دوستان: واقعیت بیش از ترس. ایمن ماندن, ماندن در خانه, صرفه جویی در زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im