توسط بوگاتی در حال توسعه یک-از-نوع Chiron اسب سواری?

می تواند بوگاتی بود فکر کردن در مورد اضافه کردن مدل های دیگری به آن در حال حاضر مربا بسته بندی شده Chiron صف? این یکی ممکن است به ایستادگی کردن از بسته بودن آن منحصر به فرد ترین و در عین حال—یک اسب سواری.

لوکس خودروساز گزارش اندازه گیری بهره در یکی-از-یک-نوع باز بالا نوع از چهار سال است supercar, با توجه به یک گزارش اختصاصی از TheSuperCarBlog.

در حالی که وجود داشته اند تعداد مختلف Chirons منتشر شده از این خودرو عرضه در سال 2016—مهمترین فوق العاده و Noire—این نوع خواهد بود که برای اولین بار باز-نسخه بالا از ماشین. بر خلاف سلف خود Veyron هر نسخه از سوپراسپرت تا در حال حاضر برجسته محصور سخت بالا. تنها گزینه برای کسانی که می خواهند نمایش unobstructed از ابرها بالاتر از آنها است آسمان نمای شیشه ای سقف گزینه است.

اما اگر TheSuperCarBlog گزارش دقیق است این امر به این معنی نیست که که بوگاتی است که در نهایت آماده به اجازه دهید مشتریان خود احساس باد در موهای خود را به عنوان آنها به سرعت در امتداد پیچ در پیچ جاده های کشور را در خود اسراف سوار. این سایت معتقد است که Chiron اسب سواری نمی خواهد فقط یک تنظیم نوع مانند ورزش فوق العاده ، اسب سواری, سایت نشان می دهد که باید بیشتر در مشترک با یکی از مارکی بیشتر بیش از حد بالا coachbuilt نسخه های خاص مانند Noire.

حداقل یک چیز خواهد بود به احتمال زیاد درست در مورد هر یک Chiron اسب سواری. شما می توانید انتظار یک نوع به انجام حتی بیشتر گزاف برچسب قیمت از $2.99 میلیون “استاندارد” نسخه ای از ماشین است. با توجه به TheSuperCarBlog قیمت که bandied شده است در مورد به مشتریان بالقوه است که در محله €9 میلیون (حدود 10.1 میلیون) قبل از مالیات است.

زمانی که از نظر یک نماینده برای بوگاتی گفت: Robb Report که داستان فقط یک شایعه.

شگفت آور, حتی با 10 میلیون دلار برچسب قیمت و آن یکی-از-یک وضعیت باز بالا Chiron نخواهد بود بوگاتی گران قیمت ترین ماشین. حتی نزدیک. این تمایز در حال حاضر متعلق به La Voiture Noire که در $18.7 میلیون دلار به احتمال زیاد نمی خواهد از دست دادن عنوان آن را در هر زمان به زودی.

که آیا باز بالا Chiron هرگز تبدیل به یک واقعیت ما هنوز هم می تواند رویای ما نمی توانیم?

یادداشت سردبیر: این تصویر در توییتر پست بالا ایجاد شده توسط TheSuperCarBlog نه بوگاتی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>