جلوتر از آی فون جدید SE راه اندازی آن شایعه شد که این دستگاه می تواند شبیه به آی فون 8 از نظر طراحی. معلوم شد درست باشد به عنوان آی فون SE اتخاذ کرده است بیشتر منحنی طراحی شده است که بیشتر در خط با اپل طراحی های اخیر زبان. با این حال به نظر می رسد که شباهت رفتن عمیق تر از آن است.

تبلیغات

به گفته های اخیر teardown از آی فون جدید SE توسط Ao تکنولوژی های تلفن همراه, تعمیر تلفن شرکت به نظر می رسد که داخلی از آی فون SE به نظر می رسد شبیه به آی فون 8 از نظر طرح خود را نشان می دهد که آی فون SE است و بیشتر شبیه یک rebadged فون 8. اما در مورد شما نمی دانم, آی فون SE آمده با A13 چیپ ست مورد استفاده در 2019 گل سرسبد اپل.

این نیز ارائه می دهد تا 3GB RAM همراه با WiFI 6 و بلوتوث 5.0 بنابراین در حالی که آن را ممکن است به اشتراک گذاری برخی از شباهت های آن متفاوت است جانور در دسترس نباشد. این teardown نیز شاهد Ao فن آوری با موفقیت انتقال آی فون SE صفحه نمایش برای آی فون 8 و آیفون 8 منطق هیئت مدیره بر روی آی فون, SE, اگر چه وجود دارد برخی از محدودیت ها پس از نصب و راه اندازی.

در هر صورت صرف نظر از سخت افزار آیفون SE $399 بسیار سرقت در مقایسه با اپل گران تر شدند flagships. اگر شما کاملا باید به آخرین سخت افزار یا فن آوری و سپس این می تواند با توجه به ارزش.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آیفون, آیفون 8 و آیفون Se. منبع: appleinsider

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de