جدید اپل آی فون SE می آید در قیمت $399, یک برچسب قیمت است که ما دیده نمی شود بر روی آی فون همیشه از آی فون اصلی SE. اما برچسب قیمت مقرون به صرفه نیز بدان معنی است که برخی به خطر انداخته بود در شرایط انتخاب سخت افزار و ویژگی های که در آن ظاهرا باتری اندازه یکی از آن انداخته است.

تبلیغات

ما قبلا شنیده ام که آیفون SE آمد با کوچک 1,821 میلی آمپر باتری و آن را به نظر می رسد مانند آن را قطعا نشان می دهد. در یک ویدئو منتشر شده بر روی یوتیوب توسط Mrwhosetheboss او اجرا می شود آی فون SE از طریق یک مجموعه از باتری تست و چاله های آن را در برابر دیگر گوشی های هوشمند مانند آی فون 11, آیفون, 11 Pro, Samsung Galaxy S20 و وان پلاس 8 و پسر ما را نا امید کرد.

اگر شما لازم نیست که 8 دقیقه به فراغت در واقع نتایج حاصل شد که آیفون SE موفق به فشار لاشی 3 ساعت و 46 دقیقه استفاده قرار دادن آن را به خوبی پشت این رقابت است. آی فون 11 آمد و در جایگاه چهارم با 5 ساعت در حالی که کهکشان S20 موفق 6 ساعت و 31 دقیقه آی فون 11 Pro با 6 ساعت و 56 دقیقه و وان پلاس 8 در موثر 7 ساعت و 55 دقیقه است.

البته این بار متفاوت خواهد بود بسته به اینکه چگونه به شدت به شما استفاده از گوشی های هوشمند خود را. اگر شما یک محافظه کارانه تر کاربر و سپس شما ممکن است قادر به گرفتن بیشتر اما اگر شما از متوسط به سنگین کاربر و سپس این است که قطعا چیزی است که شما می خواهید به در نظر گرفتن اگر شما قصد خرید این گوشی.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره کهکشان S20, آی فون, آی فون, 11, آیفون, 11 Pro آیفون, Se, وان پلاس 8 و سامسونگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im