ابزار ارتباطی تبدیل شده اند و مهم تر از همیشه که در آن با توجه به شیوع کروناویروس مردم مجبور بودن به خود منزوی که در آن آنها در حال حاضر مشغول به کار و تحصیل از خانه. این به این معنی است که قادر به چت با دوستان خود و عزیزان بسیار مهم است به خصوص در حفظ سلامت روان خود را.

تبلیغات

این است که چرا آن ممکن است کمی نگران کننده است که روز دیگر اپل آخرین به روز رسانی iOS به ظاهر شکست FaceTime در اپل و iPads. خبر خوب این است که اگر شما یک کاربر iOS به نظر می رسد اپل پس از صدور یک به روز رسانی جدید iOS در شکل 13.4.1 است که ترمیم FaceTime عملکرد در دستگاه های قدیمی تر.

برای کسانی که آشنا نیستند در واقع زمانی که اپل با انتشار iOS 13.4 به روز رسانی آن را ناشی از FaceTime برای جلوگیری از کار هنگامی که در تلاش برای اتصال با اپل و iPads است که هنوز هم در حال اجرا در iOS 9. وجود دارد برخی از نگرانی در زمانی که این اتفاق افتاده است چرا که وجود دارد یک فرصت خوب است که کسانی که در حال اجرا این دستگاه های قدیمی تر ممکن است کاربران قدیمی تر مانند پدربزرگ و مادربزرگ که ممکن است دانش فنی برای جستجوی جایگزین. این نیز تحت تاثیر macOS کامپیوتر.

مانند ما گفت: خبر خوب این است که آخرین به روز رسانی iOS باید ثابت آن که بدان معنی است که همه شما باید انجام دهید این است که دانلود آن را بر روی iPhone یا iPad خود را و شما باید مسائل با استفاده از FaceTime با دستگاه های iOS دیگر.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >کامپیوتر >تبلت. بیشتر بخوانید درباره Facetime, iOS, Ios, 13, اپل, آی فون و اجتماعی رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im