بین نژادهای مختلف, خانواده, دریافت نژادپرستانه نامه از ناشناس همسایه


family-gets-racist-letter
تترا تصاویر/گتی و WRAL اسلون Heffernan/Facebook

بین نژادهای مختلف, خانواده, در, رالی کارولینای شمالی دریافت نژادپرستانه و تهدید توجه داشته باشید از یک ناشناس همسایه

اعتراض ها در سراسر کشور و غیر سیاه و سفید آمریکایی ها خود را متعهد به ضد نژاد پرستی کار و allyship یک خسته کننده تعدادی از نژادپرستان در حال تبدیل شدن فقط به عنوان آوازی به تازگی بیش از حد. در یک محله در رالی کارولینای شمالی که در آن خانه برای فروش بیش از یک میلیون دلار, بین نژادهای مختلف, زن و شوهر, دریافت هولناک و ناشناس نامه از همسایه خود را تهدید به تماس با پلیس بر روی آنها و سرزنش خانواده خود را برای تبدیل محله به یک “نیمه یهودی نشین.”

خانواده زندگی می کنند که در ویکفیلد املاک در رالی محله ویک فارست دریافت نامه ناشناس که نوشته بود “لری” — یک زن سفید — و به طور خاص او سیاه, شوهر و دو فرزندان نوجوان.

نامه آغاز شده توسط هشدار لری علیه احداث یک زندگی موضوع ثبت نام در حیاط ادعا “بیانیه” را در تقابل با “مجلل محله” خانواده و زندگی در.

“لطفا به یاد داشته باشید که بقیه از ما در زندگی مجلل محله و صرف پول اضافی برای اقامت در خارج از مخلوط محله و/یا گتو” نامه متحده است. “هیچ کس می خواهد مشکل و یا هر شرایط ناشی است که می تواند به نوبه خود محله ما به یک” نیمه یهودی نشین.'”

این نامه پس از آن تبدیل به یک تهدید. “لطفا نگه دارید و نوجوان کودکان و نوجوانان به خوبی رفتار و منظم زیرا هیچ کس علاقه مند است در خود و یا خود دست به گريبان است.’ نگه داشتن مسائل در داخل خانه خود و انجام بهترین خود را به نگه داشتن این منطقه مجلل و رایگان است که عنصر” آن را بخوانید. “بسیاری از ما دریغ نکنید برای تماس با پلیس اگر بچه های خود و یا فیلم های سرکش پس لطفا ملاحظه شود از هر کس دیگری زندگی در میان شما است.”

پس از دریافت پرهیاهو و نژادپرستانه نامه WRAL گزارش می دهد که لری ارسال آن را به بقیه از همسایگان بنابراین هر کس بود “آگاه از آنچه اتفاق افتاده است در محله ما.” خانواده و سپس افزود: توجه داشته باشید خود را به عنوان خوانده شده: “اگر شما فرد که نوشت: این نامه ما را نمی توان مرعوب خود را بزدلانه عمل و جهل. ما خوشحال به بحث در مورد عشق و احترام و نژاد پرستی اگر شما شجاعت.”

WRAL/Facebook
WRAL/Facebook

“ما می خواهیم به اذعان کرد که این نامه نسبت به برخی از شرایط وخیم بسیاری از مردم پیدا کردن خود را در به طور منظم با توجه به تعصب. آن را تکان دهنده و نادان” خانواده گفت WRAL News. “خشم پشتیبانی و نوع کلمات بیان شده به ما توسط بسیاری در جامعه ما چیره ابراز نفرت از یک نفر نوشت که این نامه است. امید ما این است که برای این برای الهام بخشیدن به احترام مکالمات و شجاع خود سؤال در مورد تعصب و نژاد پرستی. به کسی که نوشت: نامه ما دعا قلب خود را به منتشر می شود از تلخی و پر از درک و دلسوزی برای دیگران است. سیاه و سفید زندگی می کند آیا مهم است.”

تا کنون لری و خانواده اش شده اند ملاقات با ابراز حمایت از بقیه محله خود را به ویکفیلد ها را محکوم کرد, نامه یک نوجوان محلی ساخته شده است که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه هایی برای توزیع در اطراف محله و کسی اظهار نظر در WRAL را Facebook پست که یک تجمع در حمایت از خانواده است که اتفاق می افتد این آخر هفته ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>