داخل مسابقه برای راه اندازی اولین ‘Boomless,’ کربن خنثی جت مافوق صوت

“مافوق صوت” ممکن است به ذهن 1970 کنکورد یا امروز رعد و برق سریع جت های جنگنده, اما این اصطلاح آمده است به معنی چیزی بسیار متفاوت در 10 سال گذشته به عنوان مسابقه به سمت نسل جدیدی از کسب و کار مافوق صوت جت شتاب. پنج شرکت های آمریکایی و همچنین شرکت های حمل و نقل هوایی در هر دو روسیه و ژاپن در حال توسعه هواپیماهای مافوق صوت. در حال حاضر وجود دارد همه از مبارزه با سگ برای اولین بار در هوا.

در میان ما منجر رقبای بوستون-بر اساس سنبله هوافضا در واقع پرواز خود را SX-1.2 خرده مقياس نشان دهنده در اکتبر سال 2017, اما بدون سرنشین. رونق مافوق صوت برنامه به پرواز خود در دو خدمه XB-1 “Baby Boom” نشان دهنده یک سوم مقیاس نهایی آن اورتور هواپیما تا پایان این سال است.

طولانی ترین در حال اجرا بازیکن Aerion Corp. است که شعار آن زمان مزایای استفاده از مافوق صوت خود را کسب و کار جت از سال 2004. آن AS2 که این شرکت قصد دارد به خبره در 2026 بازدید نظری بالا با سرعت 1.4 ماخ (یا 1,075 mph) کروز. جت مافوق صوت نه تنها وعده به اصلاح ساعت از یک پرواز معمولی—3 ساعت 39 دقیقه از نیویورک به شهر کیپ تاون به عنوان مثال—اما آن را به شش تا 10 مسافر وجود دارد در hyper-سرعت و راحتی با مخمل خواب دار تاشو صندلی و سالن و آشپز, گالري عكس به طور طبیعی.

Aerion Corp.

در این مسابقه نسبت به hyper-سرعت: AS2 رود به خبره در 2026 یکی از چندین مافوق صوت کسب و کار جت است که می تواند پرواز در پنج سال آینده. Aerion

“AS2 خواهد بود که برای اولین بار بخش خصوصی ساخته شده است مافوق صوت هواپیما کسب و کار تا کنون” تام معاون Aerion رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: Robb Report در مصاحبه. “ما انتظار داریم که هواپیماهای ما به انتخاب مسافران نه فقط به دلیل آن است که سریع ترین و لوکس ترین بلکه به دلیل آن است که بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار است.”

نسل جدید جت های مافوق صوت است که بسیار متفاوت از روزهای کنکورد سریع اما فوق العاده سوخت ناکارآمد و تنگ هواپیما که مجبور شد برای کاهش آن هوا با سرعت بیش از زمین به دلیل پنجره نامطلوب صوتی رونق آن تولید شده بر روی زمین است.

این AS2 را چه Aerion خواستار “Boomless کروز” تکنولوژی است که نفی سونیک بوم. آن را نیز برای اولین بار هواپیماهای مافوق صوت طراحی شده بدون پس سوز برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد برای اولین بار به قبول 100 درصد سوخت های زیستی—به عنوان مخالف به مخلوط در حال حاضر در حال استفاده توسط برخی از تولید کنندگان هواپیما.

“ما می شود کربن خنثی از ما اولین پرواز” می گوید: معاون. “ما باور نمی کنیم که با سرعت و حفاظت از محیط زیست ما باید متقابلا منحصر به فرد.”

Aerion AS2

این AS2 است با طراحی داخلی لوکس اما با تمیز-ورق دوستی های زیست محیطی. جت بدون پس سوز برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و خروجی آن را در عمل در سوخت های زیستی. Aerion

معاون می گوید: طراحی از AS2 به طور چشمگیری بهبود یافته پس از Aerion راه اندازی این مفهوم در سال 2004. “ما باید برای دیدار با تعدادی از رقابت الزامات و آسان نیست اما ما بهینه سازی اطراف آنها را به آمده تا با یک AS2 طراحی است که می تواند همه آنها را به طور همزمان,” او می گوید.

ستاره ها به نظر می رسد هماهنگی برای Aerion. جدید ترین آن همکاری با بوئینگ و جنرال الکتریک حمل و نقل هوایی نه تنها آن را بسیار عمیق تر هوافضا نیمکت اما واقعی موتور به قدرت AS2. جنرال الکتریک میل موتور عمل به عنوان بالا به عنوان 60000 پا و به خوبی کار می کند در هر دو مافوق صوت و مافوق صوت حالت (که می تواند اساسا متفاوت از یکدیگر است.) میل همچنین در دیدار سخت سر و صدا و استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای.

در سال گذشته Aerion رشد کرده است این شرکت به بیش از 300 کارکنان و استخدام بسیاری از هوافضا جانبازان در آن تیم اجرایی آن را به عنوان آماده سازی سطح شیب دار تا تولید. آن حتی استخدام یک رئیس پایداری افسر برای نظارت بر همه چیز را از AS2 مواد و تولید کنندگان به تولید واقعی در فرآیندهای جدید آن 300 میلیون دلار پردیس در ملبورن فلوریدا. Aerion هفته گذشته اعلام کرد این امر می تواند جابجایی از مقر فعلی در رنو, Nev. به Aerion پارک در نزدیکی کسب و کار-جت ساز امبرائر و نه چندان دور از ناسا. برای بسیاری از تحلیلگران این است که روشن ترین نشانه در عین حال که AS2 در راه است. ساخت و ساز در اولین AS2 شروع خواهد شد در سال 2023.

Aerion AS2

بنیانگذار دکتر ریچارد تریسی با این نسخهها کار با مدل قبلی از یک Aerion جت مافوق صوت در تونل باد برای تعیین آن پرواز خواص. Aerion

این شرکت در حال حاضر برجسته سفارش برای 20 AS2 را از جزء به جزء ارائه دهنده Flexjet بیشتر برای مسافرت های بین المللی. Aerion نمی دهد قیمت برای AS2 اما قابل برآورد هستند بین $100 و 150 میلیون دلار است. Aerion برنامه ای برای ساخت بیش از 300 بیش از 10 سال آینده.

در پایان ماه مارس اداره هوانوردی فدرال (FAA) گفت که قصد دارد به پیشنهاد یک قانون جدید خواهد بود که ضروری است به Aerion و دیگر مافوق صوت بازیکنان. وجود دارد هیچ FAA سر و صدا regs در محل مدنی مافوق صوت هواپیما بنابراین این سازمان گفت: این امر بررسی سر و صدا گواهینامه اجازه می دهد تا airframe and powerplant تکنولوژی به جلو حرکت کند. FAA نیز پیشنهاد یک قانون جدید اجازه می دهد تا تست هواپیماهای مافوق صوت در ایالات متحده تجاری حریم هوایی.

کنگره حامیان نوپای مافوق صوت هواپیما صنعت می خواهید آژانس فدرال به ورزش رهبری در ایجاد فدرال و بین المللی سیاست های مدنی مافوق صوت هواپیما اجازه می دهد تا این بخش به رشد است.

“همه طرف های درگیر می خواهیم برای رسیدن به یک توافق جهانی است که منجر به محیط زیست قابل قبول و از لحاظ اقتصادی قابل دوام مافوق صوت هواپیما گفت:” استوارت D’Leon مدیر فنی و عملیات به صورت ملی در هواپیما کسب و کار انجمن (NBAA).

Aerion AS2

این AS2 رفته از طریق چندین طرح تکرار از آنجا که این شرکت در سال 2004 راه اندازی شد. Aerion نگه می دارد و یک حلقه بازخورد مستمر رفتن بین طراحان آن در رنو, Nev. و مهندسین نرم افزار در پالو آلتو ، Aerion

در یک ممکن است چین و چروک FAA نیز گفت: در بیانیه ای که rulemaking فعالیت خواهد نه فسخ فعلی ما قوانین ممنوعیت پروازهای بالای ماخ 1 بیش از زمین است. که بدان معنی است که—حداقل در حال حاضر—جت را به شماره گیری به سرعت مافوق صوت هنگامی که آنها ضربه زدن به ما سواحل.

حمل و نقل هوایی متخصصان اشاره می کنند که سونیک رونق از نسل جدید جت های مافوق صوت متفاوت خواهد بود از کنکورد ضربات مغزی است. “ما در حال صحبت کردن در مورد کاملا متفاوت سطح سر و صدا از با تجربه از کنکورد یا معمولی هواپیماهای جنگنده بیشتر شبیه به یک بسیار کم و دور از سر و صدا از رعد و برق و یا شنوایی خود را همسایه نزدیک تنه از ماشین خود را” دن Nale Gulfstream معاون ارشد رئیس جمهور از مهندسی گفته NBAA.

یکی دیگر از Aerion رسمی گفت NBAA که هیچ صوتی رونق رسیدن به زمین در سرعت های زیر 1.2 ماخ (921 مایل در ساعت). فقط در مورد AS2 را خصوصی حمل و نقل هوایی سریع ترین مافوق صوت با سرعت ماخ 0.95. (729 مایل در ساعت).

معاون سریع به نقطه ای از دستاوردهای در فناوری مافوق صوت از ’70s به. “کنکورد جسورانه بود نجیب آزمایش و یک نقطه عطف بزرگ در تاریخ هواپیماهای اما AS2 بسیار متفاوت است در هر دو مشخصات و مدل کسب و کار” او می گوید: با اشاره به Boomless کروز سازگار با محیط زیست ویژگی ها و fly-by-wire تکنولوژی در کاکپیت. “ما باید از لحاظ اقتصادی قابل دوام تولید حجم 300 واحد در 10 سال اول—به همراه پشتیبانی از چندین قوی سرمایه گذاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im