در داخل ترکیبی 253-پا ترجمه شده بود که با الهام از یک Sportfishing کشتی

شاید این مناسب است که جدید 253-ft. پروژه از موناکو بر اساس شاهنشاهی قایق بادبانی است که شناخته شده به عنوان “Blue Marlin” از رگ بیرونی ویژگی های بالا رو به جلو عرشه که نوردد ظرافت amidships و پس از اتمام کم استرن دادن آن مشخصات عظیم شیک sportfishing قایق بادبانی.

“او نگاه تعریف شده توسط prepossessing خالص, خط, جریان آرامی از تعظیم به استرن در یک روبان مانند جنبش می گوید:” پل Costerus خواهد شد که سرب داخلی و خارجی برای طراحی Sinot قایق بادبانی معماری در هلند.

مانند یک کلاسیک قایق ماهیگیری Blue Marlin خواهد شد از ویژگی های مقدار زیادی از فضای تفریحی اگر چه در این مورد آن مناطق را به اشغال امکانات هیچ sportfishing کشتی تا کنون از: 20 ft. استخر شیرجه مرکز اسپا سالن و حتی احتمالا یک helipad.

داخل Blue Marlin ارائه خواهد شد امکانات برای 12 در شش کابین تنظیم است که شامل یک استاد در جلو بخش از عرشه اصلی VIP مجموعه در عرشه پل و چهار کابین زیر. یک پرتو سالن منطقه نیز بر روی پل عرشه ارائه خواهد شد پر از خورشید فضای آرامش بخش با نمایش پانوراما از دریا.

آن را خیلی زود به بحث در مورد جزئیات قدرت و عملکرد اما قایق بادبانی که ساخته خواهد شد در Admiral کشتی سازی در ایتالیا و تحویل در سال 2023 خواهد شد از ویژگی های هیبریدی دیزلی-الکتریکی قطار درایو. که قدرت ترکیبی به آن اجازه می دهد برای کشف مقصد از راه دور در حالی که ترک های کوچکتر کربن افزایش اولویت در طول مسافرت با قایق تفریحی جهان.

“Superyachts همیشه و گاهی به اشتباه در ارتباط با موتورهای بزرگ و عظیم آلودگی و بی دقتی صاحبان” جولیا استوارت مدیر در امپریال گفت: Robb Report. “این در حال حاضر به طور کامل اشتباه است. مهم نیست چقدر بزرگ جدید قایق بادبانی هستند و همه آنها یک هدف مشترک را به عنوان سازگار با محیط زیست به عنوان امکان پذیر است. تاثیر محیط زیست در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به یک اولویت مشتریان و با Blue Marlin هدف ما برای ارائه یک ترجمه شده است که خواهد شد به عنوان قابل توجه به عنوان آن است که آگاهانه از محیط زیست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de