Rolexes ممکن است رسمی خود را کسب و کار, اما آن را ندارد Paul Altieri مجموعه از ساعت ساز را استلا مدل را کمتر قابل توجه است.

مدیر عامل شرکت از باب ساعتهای–یک بازار دیجیتال برای فروش مجدد و تجارت از ساعتهای با تمرکز بر Rolexes–Altieri سال را صرف شکار در سراسر جهان برای به دست آوردن یک مجموعه کامل از این که او نشان داد به Hypebeast. با نام ظاهرا با الهام از دو هنرمند خوب فرانک استلا و یا لاتین کلمه “ستاره” پخش شد برای اولین بار معرفی و به بازار خاورمیانه در 1970s. چه مجموعه استلا جدا-و باعث می شود آن را بسیار کلکسیونی–آن است مینای دندان گیری که در طیف وسیعی از رنگ.

ساعت رولکس روز-تاریخ مدل راه اندازی شد در سال 1956 و سریع تبدیل به یکی از سوئیس با نام تجاری کالاهای اساسی. اما آن محافظه کار یک ظاهر طراحی شده–آن را بعد از آن نیز شناخته شده به عنوان رئیس جمهور-رسیده بود برای reimagining است که در آن پررنگ میآید رنگ در آمد دستی. اما استلا ایجاد شده در ’70s هرگز واقعا و تا به حال تولید کوتاه مدت اجرا شود. پس از چند دهه رولکس متوجه شده است که طیف وسیعی تا به حال بسیاری مشتاق جمع که باعث این شرکت به چاپ مجدد این مدل در Baselword در سال 2013.

Paul Altieri Rolex Stella watch

مارون رو استلا رولکس. حسن نیت ارائه میدهد از باب ساعت

آن اقدامات مورد 36mm که البته احاطه چند لایه مینا چهره و خانه به 3155 کالیبر جنبش است. که مینای دندان ممکن است آنچه باعث می شود استلا خیلی خاص, اما آن نیز چیزی است که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای حفظ در شرایط نعناع. مواد مستعد ابتلا به ترک خوردگی و به طور کلی زوال ساخت در حال حاضر کمیاب گاه شمار که بسیار نادر است. همچنین آنچه که باعث می شود Altieri توانایی برای به دست آوردن یک مجموعه کامل خیلی خوش شانس.

برخی از تاریخ روز و تنها Datejust که شامل مجموعه نیز از ویژگی های مینی, diamante جزئیات برای لمس اضافه شده به درخشش در حال حاضر پررنگ زیبایی. Altieri گفت Hypebeast که استلا “شبیه به روانگردان کار رنگ در جان لنون رولز رویس; دیده بان به عنوان سنتی و قدیمی-مدرسه به عنوان یک بروکلین brownstone کشیده به دوران مدرن به درخواست تجدید نظر به یک نوع کاملا متفاوت از خریدار.”