در اوایل این ماه, ساعت سوئیس و بزرگ Seiko باز همهجانبه limited-edition گاه شمار گالری در منهتن در محله سوهو که در حال تبلیغ به عنوان “مرز بعدی در خرده فروشی” برای خود, آموزش تصویری پیشرفته ارائه شده است.

به نام “طبیعت از زمان تجربه” — اشاره به زودگذر زیبایی ژاپن مشهور فصل شکوفه های گیلاس — نمایشگاه اجرا می شود که تا سپتامبر. 30 در 119 خیابان بهار, ویژگی های, بزرگترین مجموعه بزرگ Seiko ساعت در جهان از جمله چهار فصل-الهام گرفته از مدل ها در طبیعت از زمان مجموعه, هرگز قبل دیده می شود مدل و ساعت مشخص شده توسط نادر استثنایی. (همه برای خرید در دسترس هستند.)

Grand Seiko x WoS Pop-Up

Grand Seiko x WoS Pop-Up حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

“در همکاری با Grand Seiko ما concepted نوآورانه و تجربه همهجانبه با الهام از ژاپن همیشه در حال تغییر فصول می گوید:” دیوید هرلی, معاون اجرایی رئیس جمهور از ساعت سوئیس. “فضای نمایشگاه ویژگی های هشت مجزا در مناطق است که اجازه می دهد مهمان به کشف بزرگ Seiko میراث برند فلسفه و جهان-کلاس ساعتهای طریق تکنولوژی های تعاملی. منحصر به فرد در طراحی و در پایان این دقت شخصی است و فضای مکمل به ساعت و اجازه می دهد تا مهمانان را به درک و تجربه ساعت سازی در یک راه کاملا جدید است.”

Grand Seiko x Watches of Switzerland Pop-Up

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Pop-Up حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

در حالی که پاپ آپ باز است برای پیاده روی, رزرو تشویق می شوند با توجه به ظرفیت محدود. (ماسک و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.)

Grand Seiko x Watches of Switzerland Pop-Up

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Pop-Up حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

“در علاوه بر این به ماهیت زمان و تجربه به خودی خود مهم بود و به ویترین, منحصر به فرد ساعتهای که پرده برداری خواهد شد برای اولین بار در ایالات متحده می گوید:” برایس لو Troadec رئیس جمهور Grand Seiko شرکت از امریکا است. “ما سرپرستی یک مجموعه گسترده ای از گرند Seiko ساعت نیز از جمله ژاپن-مدل های منحصر به فرد که نماد کلید ویژگی های بزرگ Seiko مانند 44GS مورد طراحی و برف ریزه شماره گیری که اکثر آنها برجسته در طلا. مهمانان نیز باید این فرصت را برای دیدن به تازگی اعلام کرد مدل های که در دسترس هستند فقط رتبهدهی نشده است به عنوان به خوبی به عنوان ما شاهکارهای. البته Toge Special Edition است که بر روی صفحه نمایش.”

Grand Seiko x Watches of Switzerland Toge Special Edition Watch

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Toge نسخه ویژه سازمان دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

بعد از این تابستان همه گیر خدایان مایل بازدید کنندگان فرصتی برای بازدید از طبقه پایین Takumi سالن یک اتاق VIP پس از مدل میله کنزا برای طعم واقعی ژاپنی, مهمان نوازی.

Grand Seiko x Watches of Switzerland Takumi Lounge

Grand Seiko x ساعتهای سوئیس Takumi سالن حسن نیت ارائه میدهد از ساعت سوئیس

برای بزرگ Seiko دوستداران قادر به آن را به گالری یک گالری مجازی کامل با تعاملی فناوری واقعیت افزوده و عام واقع شده است در grandseikonatureoftime.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im