برنامه ریزی برای آینده با برخی از اجتماعی فاصله در آن ؟ مؤسسین اپل Mike Markkula فقط ممکن است محل مناسب برای شما است. خود را وسیع از 14000 هکتار مرتع پرورش احشام نزدیک به تونی کرمل کالیفرنیا همراه با 7000 فوت مربع خانه اصلی با—منتظر—فقط یک اتاق خواب و یک حمام است.

منزوی رعنا Creek Ranch اقدامات حدود هشت مایل طول چهار کیلومتر عرض آن ساخت بزرگترین landholding در Carmel Valley.

اجتناب از فرودگاه ها نیز آسان است اینجا هستید:: مزرعه می آید با خصوصی خود را از 2900 پا هموار فرودگاه و مجاور helipad.

تعجب آور پس از آن که Markkula, 78 بود که اپل اولین سرمایه گذار و مدیر عامل شرکت از سال 1981 تا 1983 بوده است تلاش برای offload اموال پس در اصل مثال آن را در سال 2013.

البته قیمت ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با آن. اول ذکر شده برای $59.95 میلیون خانه تا به حال هیچ takers بنابراین قیمت کاهش یافته و به 45 میلیون دلار در اواسط سال 2016. هنوز هم با علاقه کمی آن آمد کردن بازار در ماه فوریه 2018.

در حال حاضر از آن شده است دوباره ذکر شده برای $37.5 میلیون طریق لایحه McDavid از مونتانا مبتنی بر بزرگ تگزاس متخصصان هال و سالن. که اقدام به خرید کل 14,138 هکتار گسترش هر چند Markkula مایل به تقسیم ملک, فروش اصلی 12,440 هکتار رعنا Creek Ranch شمالی تکه برای $27.5 میلیون.

فناوری رویایی و همسرش لیندا خرید اصلی از 8000 هکتار مرتع در سال 1982 برای بیش از 8 میلیون دلار است. پس از جستجو دو سال آنها بنا به گزارش ها در زمان سوار هلیکوپتر بیش از مزرعه قبل از آن حتی در بازار آن را دوست داشتم و خریداری شده آن را در نقطه ای.

Rana Creek Ranch

رعنا Creek Ranch عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

“این یک مکان فوق العاده برای رفتن. این همه انواع حیات وحش از جمله بابکتس, ديد کوه, شیر, گوزن. شما نام آن را و آن را به پایین وجود دارد” Markkula به تازگی گفته وال استریت ژورنال. “ما می خواستیم جایی که در آن وجود خواهد داشت به اندازه کافی زمین در اطراف ما است که این امر می تواند خصوصی و آرام است.”

در طول سال های زن و شوهر به دست آورد تعدادی از مجاور خواص به گسترش انزال دوباره طراحی خانه اصلی اضافه شده مهمان و چهارم کارکنان و ساخته شده باند.

Rana Creek Ranch

خانه خصوصی در فرودگاه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

واقع در انتهای شرقی Carmel Valley Road, گسترش یک درایو 15 دقیقه ای از خرید در Carmel Valley Village, 25 دقیقه از مرکز شهر کرمل-By-The-Sea و 30 دقیقه به افسانه ای نقش ونگار ریگی دادن ساحل گلف.

امروز آن را هنوز هم بسیار کار cattle ranch با چرای مراتع و چند انبارهای. برای equestrians وجود دارد زیادی سوارکاری منطقه اصطبل و corrals. ویژگی های کلیدی عبارتند از متعدد creeks تغذیه چاه های عمیق و دریاچه های بزرگ است.

Rana Creek Ranch

روستایی ورودی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

این ادعا قطعا روستایی به دنبال خانه اصلی همراه با مقدار زیادی از بزرگ و فضاهای باز برای استراحت. زیادی وجود دارد طرح باز آشپزخانه و اتاق خانواده, اتاق ناهار خوری جداگانه و شاید برجسته از خانه گرم و نرم چوب-paneled “کابوی” نوار. بعدی به این بازی اتاق با آن چوب بلوط جامد میز بیلیارد.

Rana Creek Ranch

آشپزخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

خانه بزرگ کارشناسی ارشد مجموعه ویژگی های یک اتاق خواب با کف به سقف پنجره ها با نمایش فک انداختن, از, تپه, یک کاورنو اتاق پانسمان و حمام بزرگ با مستقل وان و رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای.

Rana Creek Ranch

اتاق نشسته. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

تحت پوشش راهرو متصل به دو اتاق خواب مهمان بال با استخر شنا خود را در حالی که نزدیک یک stand-alone دو طبقه چوبی ساختمان است که می تواند مورد استفاده به عنوان یک دفتر یا مرکز کنفرانس و یا توسعه یافته به اضافی اقامت.

Rana Creek Ranch

کارشناسی ارشد مجموعه با دیوارهای آن از ویندوز. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

Markkula بود که به معرفی بنیانگذاران اپل استیو جابز و استیو ووزنیاک در سال 1977 با اعتبار دادن به راه اندازی آن بسیار مهم تزریق پول نقد به همراه کلید مدیریتی پشتیبانی می کند. پس از روی لئامت دادن خود را به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت او به عنوان رئیس از سال 1985 تا 1997. بازیگر Dermot Mulroney به تصویر کشیده او را در 2013 فیلم شغل.

Rana Creek Ranch

باز و گسترده ، عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

Rana Creek Ranch

استاد حمام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

Rana Creek Ranch

این “کابوی” نوار. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

Rana Creek Ranch

استخر. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

Rana Creek Ranch

از 14000 هکتار است مقدار زیادی از فضای. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سالن و سالن’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im