در داخل یک 203-پا ترجمه شده با لوکس 2,260 فوت مربع صاحب آپارتمان

Sanlorenzo اولین 62Steel قایق بادبانی موتور سمت چپ کشتی سازی در لا اسپتزیا در این هفته آن را به عنوان حرکت به سمت تست نهایی و تحویل. فولاد قایق بادبانی موتور مشخصات عبارتند از: طول 203 و 39-پا پرتو گسترش در سراسر پنج عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

ایتالیایی سازنده بوده است و یکی از جلو متفکران در این محدوده اندازه به خصوص با طرح داخلی. طراحی استعدادهای فرانچسکو Paszkowski و Margherita Casprini که استخدام شد برای ایجاد فضای داخلی این اولین قایق بادبانی منجر به نور باز ترتیبات ساخته شده است که استفاده از سقف بزرگ swathes از شیشه و طبقه های چوبی.

مهم ترین صاحب آپارتمان خود را در آن طبقه با مجموع 2,260 فوت مربع هر دو در داخل و خارج. استاد آپارتمان که شامل یک مجلل اتاق خواب و مطالعه و دو حمام بزرگ و یک پیاده روی در اتاق پانسمان, جرقه بزند تا حدود 1050 متر مربع است که در مجموع در حالی که مالک عرشه ارزانی 1,325 فوت مربع العربي حفظ حریم خصوصی.

Sanlorenzo 62Steel

راه اندازی آخرین هفته اول 203-پا 62Steel یک مجلل مالک مجموعه طراحی شده به آن را در عرشه.

اتاق خواب استاد, به عنوان مثال ویندوز بیشتر از دیوارهای اطراف تخت در این مرکز بزرگ, gaping, درب شیشه ای در مقابل منجر به تراس بیرونی.

اصلی ناهار خوری منطقه همچنین دارای یک داخل سالن/فضای باز نگاه با حتی گسترده تر از درب های شیشه ای کشویی که منجر به عقب کابین خلبان. با درب باز در این دو حوزه احساس می کنم مثل یک فضای بزرگ به خصوص از چوب ساج کفپوش همان است. این فعل و انفعال از شیشه و نور تعریف 62Steel داخلی.

ساحل, باشگاه, بر روی عرشه زیر نیز باعث می شود استفاده از استخر شنا در بالا با یک سقف شیشه ای است که نشان می دهد آبی آب و آسمان بالا. وجود یک تهویه مطبوع منطقه آبگرم در مرکز همراه با ورزش بدنسازی که چهره های آب با تشکر از کف به سقف پنجره.

Sanlorenzo

صاحب کابین است در واقع صاحب قصر با جارو نظرات خصوصی عرشه مجاور اتاق خواب.

اولین 62Steel که قرار بود برای اولین در موناکو قایق بادبانی نشان می دهد قبل از آن لغو شد هفته گذشته در حالی که دوم این است که برنامه ریزی برای تحویل در مارس سال 2021 و سوم در شروع 2023.

در اینجا برخی از تصاویر دیگر از قایق بادبانی.

همه تصاویر کپی رایت Sanlorenzo قایق بادبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>