استخر بادی به فروش می رسد در همه جا و مهم است به یاد داشته باشید ایمنی در آب و غرق شدن خطرات


small-pools-swim-dangers-1
کارول Yepes/گتی

برای بخشی بهتر از یک دهه من متعلق به یک خانه با یک استخر در حیاط خلوت و برای بخشی بهتر از یک دهه پدر من در قانون به من گفت او گذاشته در شب بیدار نگران کننده است که یکی از بچه ها می گیرند به استخر که برخی از حادثه غم انگیز اتفاق می افتد به دلیل حوادث رخ می دهد حتی زمانی که همه چیز کاملا. (و واقعا چه کسی می تواند همه چیز را کاملا?) زمانی که من فروخته و منتقل خارج از خانه به دلایل مختلف از جمله استخر نگهداری شد دشوار و گران است — او به من گفت که او در نهایت قادر به خواب یک شب خوب. من به او گفتم من خوشحال به خلاص شدن از شر به کار می آید که با یک استخر.

سپس همه گیر آمار و جهان تعطیل—تابستان اردوگاه و شهر استخر من می خواهم برنامه ریزی برای استفاده از نگه داشتن بچه ها مشغول بسته برای آینده قابل پیش بینی و بچه های من و من چپ نگاه کردن به یکدیگر بدونم که چه چیزی ما در حال حاضر ؟

پاسخ: خرید یک استخر بادی.

Lots Of Folks Are Buying Large Inflatable Pools, But It’s Important To Remember Water Safety And Drowning Risks: kids having fun in wading pool
سالی Anscombe/گتی

در روز از کلیک کردن بر روی “خرید” در آمازون, استخر بادی فروخته شد. ظاهرا یک نوار زیادی از امریکا به همین ایده من حال می خواهم به صرف یک بیماری همه گیر در تابستان wading را در ناپایدار استخر و تلاش برای ایجاد بهترین نتیجه را از ناقص تابستان است.

و ناگهان پدر من در قانون به حال دلیلی برای بیدار ماندن نگرانی دوباره (با عرض پوزش). چرا که فقط به خاطر یک استخر بادی استخر, شاید این نوع خریداری شده در آمازون و با یک شلنگ در حیاط خلوت معنا نیست که غرق شدن خطرات نیست دقیقا همان آنها می خواهد با بیشتر دائمی است.

“ایمنی آب هوشیاری همچنان به عنوان مهم است که همیشه به خصوص در نور مداوم نگرانی های بهداشت عمومی جامعه و محدودیت های مربوط به COVID-19” گفت: ایالات متحده کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده (CPSC) اقدام رئیس رابرت آدلر در یک مصاحبه مطبوعاتی در اوایل این سال است. “ما آخرین گزارش تایید می کند که اکثر کودک غرق شدگی را در خانه در طول ماه های تابستان. در این سال با خانواده صرف وقت در خانه, تاخیر در باز شدن بسیاری از استخر های عمومی و مکث در بسیاری از گروه سنتی آموزش شنا من مصرانه از همه مهم ایمنی مراحل را برای معکوس کردن روند رو به بالا در کشنده کودک غرق شدگی.”

با توجه به گزارش CPSC شش درصد از غرق شدن و مرگ برای کودکان زیر سن پنج سال در 2014-2016 گزارش به CPSC کارکنان رخ داده در استخرهای قابل حمل است که به عنوان تعریف شده استخرهای است که می تواند مجموعه ای به بالا/پایین و یا نقل مکان به مکانی دیگر با سهولت نسبی. شش درصد ممکن است به نظر می رسد مانند یک کم تعداد اما کم نیست صفر و وقتی که می آید به فرزند (یا فرزند شما و یا هر کسی که فرزند) تنها قابل قبول شماره صفر است.

که همه می گویند تورم (یا قابل حمل) استخرهای باید خطرات آنها بیشتر دائمی همتایان و درست مثل خود بیشتر دائمی همتایان خطرات می تواند و باید کاهش.

این CPSC منتشر شد این دستورالعمل برای ایمنی آب است که اعمال می شود به تمام انواع استخرها:

 • هرگز کودک به تنهایی و یا در نزدیکی آب همیشه تعیین یک فرد بالغ آب Watcher. این فرد نباید خواندن پیام کوتاه با استفاده از گوشی های هوشمند و یا در غیر این صورت پریشان. در علاوه بر این به استخر و چشمه های معدنی این هشدار شامل وان حمام سطل تزئینی برکه و چشمه.
 • اگر شما صاحب یک استخر و یا آبگرم نصب لایه های حفاظتی از جمله چهار طرفه حصار با بسته شدن خود خود چفتی کردن دروازه.
 • یاد بگیرند که چگونه به انجام CPR در کودکان و بزرگسالان است. بسیاری از جوامع پیشنهاد آنلاین آموزش CPR.
 • یاد بگیرند که چگونه به شنا و آموزش فرزند خود را چگونه به شنا.
 • نگه داشتن کودکان به دور از استخر تخلیه لوله و دهانه دیگر برای جلوگیری از entrapments.
 • اطمینان از هر استخر و آبگرم استفاده کنید تا به تخلیه پوشش می دهد که مطابق با استانداردهای ایمنی فدرال و اگر شما نمی دانید که خود بپرسید استخر سرویس دهنده درباره امن تر تخلیه پوشش می دهد.
 • بازدید از استخر با خیال راحت بچه های گوشه ای برای نگه داشتن بچه ها سرگرم و آموزش مجازی ایمنی آب بازی ها و فعالیت های.

با توجه به قابل حمل استخر به خصوص کسانی که نمی تخلیه و دوباره پر شده هر روز صبح که می تواند سریع و آسان به راه اندازی نگرانی های ایمنی می تواند به راحتی نادیده گرفته می شود—از آنجا که آنها بسیار سریع و آسان به راه اندازی.

Lots Of Folks Are Buying Large Inflatable Pools, But It’s Important To Remember Water Safety And Drowning Risks: boys having fun in wading pool
elgrecogrande/Reshot

در شنا ارائه این نکات برای اطمینان از امن قابل حمل, استخر, تجربه:

 • محلی خود را بررسی کنید و ساختمان ى کمیسیون به سوالات خود در مورد قوانین مربوط به حمل یا نرم طرفه استخر.
 • استفاده از استخر نردبان که قفل پله و یا تلنگر به بالا نوع از نردبان.
 • نگه داشتن تمام صندلی, میز و یا هر مورد دور از استخر. کودکان کوچک ممکن است استفاده از این برای صعود به بالا و سمت استخر.
 • پوشش استخر قابل حمل خود را زمانی که استفاده نمی کنید و یا تخلیه استخر برای مدت طولانی عدم استفاده کنید.
 • قفل درب منتهی به استخر برای ایمنی اضافی اضافه کردن درب آلارم به تمام نقاط رو.
 • آموزش کودکان برای استفاده از استخر به تنهایی.

ممنون میشم برای من کمی استخر بادی در این تابستان. بچه ها من نمی ممکن است قادر به شنا lap یا کشش بر روی یک اسب شاخدار به شکل شناور اما من سپاسگزار آنها امن اجتماعی فاصله گرفته مورد تایید محل برای خنک شدن در این تابستان. اما این مهم است به یاد داشته باشید که یک استخر استخر و آب ایمنی مهم است که آیا این آب در دریاچه و رودخانه و یا دائمی استخر—و حتی یک استخر بادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>