آزمون های فردی مثبت برای COVID-19 بعد از دریاچه از رشتهکوه اوزارک روز یادبود حزب


lake-ozarks-crowding
اسکات Pasmore/توییتر

فردی که با حضور بسیار شایع در دریاچه از رشتهکوه اوزارک شروع به تجربه علائم روز بعد

بیش از آخر هفته روز یادبود, تصاویر و ویدئوها از بسته بندی استخر پارتی در محبوب, Lake of the Ozarks نقطه مرداب جک Bar & Grill در Osage Beach بودند پخش در سراسر رسانه ها. در عام هزاران نفر از مردم به نظر می رسد این ماجرا به یک استخر منطقه بدون محافظ پوشش صورت و قطعا نه تمرین هر نوع اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده توسط CDC. در حال حاضر با توجه به Camden County Health Department, یک, Boone County ساکن که برای بازدید از دریاچه از رشتهکوه اوزارک منطقه در طول تعطیلات آخر هفته دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus — و آنها به احتمال زیاد مسری در حالی که آنها وجود دارد.

با توجه به آزادی مطبوعات از Camden County Health Department فرد وارد در تعطیلات کانون در روز شنبه, مارس 23 و “توسعه بیماری” — نام مستعار علائم — در روز یکشنبه.

فرد “به احتمال زیاد انکوبه بیماری و احتمالا عفونی در زمان دیدار” وزارت بهداشت افزود: انتشار یک جدول زمانی ممکن است COVID-19 قرار گرفتن در مناطق “با توجه به نیاز به اطلاع رسانی انبوه اعداد از مردم ناشناخته است.”

در حالی که Boone County Health Department است که هنوز هم, بررسی, Camden County — خانه, Lake of the Ozarks — ادعا می کند هیچ مورد گزارش شده بود در این هفته. اما پس از عفونت آن می تواند یک فرد تا 14 روز به نشانه توسعه.

پس از کلیپ های ویدئویی و عکس از ظاهر سنت لوئیس و کانزاس سیتی منطقه ای مقامات بهداشت صادر مشاوره سفر و حتی خواست همه شرکت کنندگان را به خود قرنطینه های اسپرینگفیلد اخبار-رهبر گزارش شده است.

“این رفتار بی پروا به خطر می اندازد بی شماری از مردم و خطرات محیط ما را قابل ملاحظه ای از پیشرفت ما در کاهش گسترش COVID-19,” شهرستان اجرایی سام صفحه در بیانیه ای گفت. “من همه را تشویق به پیروی از وزارت بهداشت مشاوره برای تعیین یک مسیر امن به جلو در محل کار.”

St. Louis شهردار Lyda Krewson توییتی در مورد این حادثه روز دوشنبه گفت که در حالی که بسیاری با خیال راحت لذت می برد لیک این آخر هفته “بیش از حد بسیاری از نیست” و هشدار در مورد بدون علامت گسترش یافته است.

“اگر شما بخشی از یک گروه که هیچوقت اجتماعی فاصله و یا ماسک می پوشند لطفا برای سلامتی خود و خانواده و همکاران و دوستان در خانه بمانند برای بعد از 14 روز” شهردار گفت: در یک صدای جیر جیر.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im