شامل نام تجاری لباس به دور خود امضا لباس برای روز مادر


geneva-dress
استاندارد جهانی

شامل نام تجاری لباس استاندارد جهانی است و به دور 10,000 خود را امضا لباس به افتخار مادرم

این فراگیر و متعلق به شرکت پوشاک جهانی استاندارد های زیبا از هدیه باور نکردنی برای ما این روز مادر. آنها در حال دادن دور 10,000 خود را امضا ژنو لباس و همه شما پرداخت هزینه حمل و نقل است. آماده به جرعه حساسه در حالی که چیدن خود را قطع و رنگ به دلیل این است که شیک ترین هدیه شما در این سال است.

“به عنوان یک درمان برای همه مادران که در حال حاضر باید به حقه بازی بیش از همیشه قبل از ما در حال دادن دور ما انجام آن تمام ژنو لباس معمولا 120 دلار برای فقط قیمت حمل و نقل ($15)” می خواند در یک مصاحبه مطبوعاتی ارائه شده به مامان ترسناک. “آن قهرمان ما قطعه یکی از اولین طرح, و ما فکر می کنیم که مادران آن را شایسته برای زندگی واقعی ابرقهرمانان.”

هک بله ما انجام دهد. و آن را به عنوان راحت آن را به عنوان زرق و برق دار است. آن را ساخته شده از یک پرو مخلوط پنبه و با توجه به همکار mommas که به من گفت که آنها سوگند این نام تجاری آن را شسته زیبایی نیست و قرص مانند دیگر لباس پنبه. به فروش می رسد.

آه و آیا ما به ذکر ژنو می آید در این نام تجاری را در اندازه کامل طیف وسیعی از 00-40? آن را نیز به نوعی به نظر می رسد خوب بر روی هر کس که چیزی نیست بیشتر لباس می تواند ادعا.

همه شما باید انجام دهید برای خود لباس است که به خود سایت و ایمیل خود را وارد کنید. یک کد خواهد رسید لحظه بعد (من صحبت کردن در ثانیه — معدن آمد بلافاصله) و خرید خوشحال! لباس در دسترس است در یک crewneck یا v-گردن آستین کوتاه یا آستین بلند v-گردن — همه در رنگ های متعدد است. من جزئی به نیروی دریایی v-گردن, اما آیا شما sis.

“ما تعداد زیادی از مادران در تیم ما و ما می دانیم که این دوره بوده است سختتر به حرکت بیش از حد معمول به همین دلیل است که ما می خواستیم به انجام کاری فوق العاده ویژه این روز مادر” Polina Veksler از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت استاندارد جهانی می گوید ترسناک مامان. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد همه چیز که مادرم انجام, از مصرف در انواع نقش برای همیشه در حال حاضر وقتی اوضاع سخت آنها درست مانند قهرمانان بنابراین هدیه آنها قهرمان ما قطعه به نظر می رسد تنها اتصالات. آن را مانند یک قطعه آسان برای پوشیدن و به عنوان یک مادر خودم می دانم همه چیز در مورد سادگی در حال حاضر.”

[got_chosen_ad]

Veksler بسیار صحیح — سادگی کلیدی است برای مادران تقریبا همیشه اما به خصوص در حال حاضر که ما بدل به وقت homeschool معلمان همراه با هر چیز دیگری که ما در جریان از جمله: شغل تمام وقت و پاره وقت, شغل, کارهای خانگی, حیوانات خانگی و خرید و فروش با ثابت یورش اخبار در مورد کوروناویروس. حداقل ما مادران باید به راحت برو به لباس است که باعث می شود ما نگاه شگفت انگیز در حالی که ما حقه بازی به معنای واقعی کلمه همه چیز.

به عنوان همه گیر آغاز شد, استاندارد جهانی بلافاصله شروع به بازگشت. “جامعه ما به معنی همه چیز را به ما و ما به صرف مقدار زیادی از زمان ما به دنبال راه های مختلف برای به عقب و به راحتی در طول این نگران کننده دوره” آنها بگویید ترسناک مامان طریق آزادی مطبوعات. “در ماه مارس ما به بیش از 500 ، 000 دلار ارزش یکی دیگر از پرفروش ما پایه به پزشکی کارگران در خط اول جبهه. سپس ما شروع به جمع آوری پول برای نجات کودکان و هیچ بچه ای گرسنه از طریق خرید و فروش از ما کودکان کتاب داستان ” چه می خواهد مد مانند نگاه کنید اگر آن را شامل همه ما است.’ در حال حاضر ما می خواهیم به دور تا 10000 ژنو لباس از دوشنبه (مه 6) در حالی که منابع آخرین به همه مادران و مادران به شود.”

شما آنها را شنیده ام — برو جلو و نظم در حالی که آنها هنوز هم در دسترس است. چرا که هر مادر سزاوار به افسانه نگاه در حالی که انجام آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>