در تمایل ما برای گرفتن بچه ها به مدرسه خودخواه به نظر بهداشت/ایمنی از مربیان

sydneycjensen/توییتر مانند بسیاری از پدر و مادر حتی اگر سقوط است که هنوز چند ماه دور من شده فکر کردن بدون

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
reopening-schools-dont-forget-support-staff-1
sydneycjensen/توییتر

مانند بسیاری از پدر و مادر حتی اگر سقوط است که هنوز چند ماه دور من شده فکر کردن بدون توقف در مورد تکواندو در حال رفتن به اتفاق می افتد زمانی که (و اگر) بازگشایی مدارس. من از بچه های مدرسه منطقه قادر به ارائه گزینه های که به نظر می رسد آزادي و اجتماعی مناسب در حالی که همچنین نگه داشتن بچه ها من امن است ؟ ما می تواند رسیدگی به دیگر برنامه به طور بالقوه فاجعه چند ماه آموزش از راه دور? چه خطرات بود به فرزندان من اگر من در نهایت ارسال آنها را به عقب ؟

غریزه من در حال حاضر این است که هیچ راه بازگشت به مدرسه را می توان ساخته شده است به اندازه کافی امن برای من ارسال من و فرزندان بازگشت. منظورم فضاهای محصور شناخته شده بردار از COVID-19 و نیمی از رشد یو پی اس من راه رفتن در اطراف شهر را به درستی نمی تواند پوشیدن ماسک—چگونه هک خواهد یک اتاق پر از دانش آموزان کلاس سوم این کشش? من فقط می توانید تصور کنید که مدرسه خواهد بود امن و یا یک مکان شاد برای بچه ها.

اما. دیگر از چیزی است که من واقعا نمی بحث در مورد این است که شوهر من یک معلم است و من نگران هستم بیمار در مورد او نیاز به بازگشت به کار. شوهر من را دوست دارد کار خود و دانش آموزان خود را دوست دارم او را به عقب. مدرسه خود را بسیار با موفقیت اجرا شده آموزش از راه دور و او مجدانه نشسته در میز خود را در خانه از ماه مارس تا ژوئن ارائه عالی مجازی درس به مدرسه دانش آموزان است.

این ایده است که او ممکن است مجبور به بازگشت به کار قبل از آن است 100% امن –و یا به طور بالقوه در معرض خطر از دست دادن شغل خود را اگر او کاهش می یابد به بازگشت—چیزی است که من را نگه می دارد تا در شب.

شوهر من نسبتا سالم 42 سال با هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی. من فقط می توانید تصور کنید استرس و اضطراب مسن معلمان احساس حال حاضر—و یا هر معلم با یک بیماری زمینهای است که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض COVID-19.

چرا ما ترک معلمان از گفتگو در مورد بازگشایی مدارس ؟

در حال حاضر شما می خواهم من را خوانده مطالعات و داستان وجود دارد توضیح داد که کودکان بزرگ نیست بردار از COVID-19. مطمئن شوید که آنها مریض, اما آنها کمتر به احتمال زیاد برای انتقال ویروس به دیگران است.

اما علاوه بر این واقعیت است که حتی یک انتقال از یک کودک به یک معلم (یا راننده اتوبوس مدرسه و یا وزیر و یا دیگر کارکنان پشتیبانی عضو) می تواند واقعی حکم مرگ و خطر حتی یک زندگی خوب نیست, من می خواهم به شما یادآوری است که وجود دارد فقط آنقدر ما در مورد نمی دانم COVID-19. پس از همه, آن را یک رمان ویروس—معنی این نام تجاری دنیای جدید است.

مطمئن وجود داشته است daycares و کوچک دیگر گروههای آموزشی است که ما می دانیم در ایالات متحده آمریکا است که باز کرده اند و نه گسترش ویروس. اما این متفاوت است از باز شدن تمام مدارس و افتتاح هزاران نفر از آنها را در یک بار در یک کشور است که هنوز هم به احتمال زیاد وضعیتی وخیم از ویروس.

همه ما می دانیم که مدارس به معنای واقعی کلمه جوانه کارخانه. شما می توانید تصور آسیب است که ممکن است اگر مدرسه شیوع بیماری در سراسر کشور ؟ نیویورک مدارس دولتی به تنهایی که در آن بزرگترین کشور شیوع COVID-19 اتفاق افتاد این بهار, خانه بیش از 1 میلیون دانش آموز. فکر می کنم که در مورد دوم.

شما فقط می توانید نگاه در دیگر کشورهای خارج از ایالات متحده برای پیدا کردن که باز شدن مدارس است که قطعا بدون صفر خطر است. با توجه به بار اسرائیلاخیر عمده شیوع COVID-19 ترسیم شد به کشور در مدارس دولتی منتقل می شود و در میان دانش آموزان و معلمان.

"خیلی از تجدید حیات COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus متهم شده است در سیستم آموزش و پرورش که تاکنون صدها مورد جدید تایید در مدارس و مهد کودک ها" توضیح می دهد که این بار از اسرائیل است.

در این آخرین شیوع 635 دانش آموزان و آموزشی کارکنان آلوده شدند.

635. که یک کل جهنم از بسیاری از دانش آموزان و کارکنان همه آنها به احتمال زیاد به ارمغان آورد این ویروس در خانه به خانواده خود را.

When We Talk About Reopening Schools, We Can’t Forget About The Teachers And Support Staff
لیزا aksenova/Reshot

حالات مشابه گزارش شده است در مکان هایی مانند فرانسه و کانادا است. در ماه مه 70 نفر از COVID-19 در ارتباط بودند به بازگشایی مدارس فرانسه. در کانادا تقریبا کل کلاس از بچه ها آلوده شد از جمله یک عضو هیات—و این بود که با پروتکل های پیشگیرانه مانند شستن دست و اجتماعی فاصله.

این. است. نه. خوب.

اجازه دهید به شما یادآوری کنم که حدود 29 درصد از معلمان 50 یاقرار دادن آنها در رده سنی که در آن خود را از خطر تبدیل شدن به شدت بیمار یا در حال مرگ از COVID-19 بسیار بالا است. نه به ذکر این واقعیت است که معلمان در تمام سنین زندگی با بیماری های زمینه ای یا مراقبت از فرزندان یا اعضای خانواده که در گروه های آسیب پذیر.

معلمان فوق العاده هستند و هر چیزی را برای دانش آموزان خود را, اما آنها نمی پرداخت می شود به اندازه کافی به خطر زندگی خود را. این هیچ جای تعجب است که با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز 1 در 5 معلمان می گویند که بعید است به بازگشت در پاییز باید مدارس باز است. عامل به این واقعیت است که به منظور برای ما به حتی یک شات در ارائه به اندازه کافی کوچک اندازه کلاس و امن گزینه های حمل و نقل برای دانش آموزان ما را به احتمال زیاد نیاز به استخدام بیشتر معلمان و کارکنان کمتر نیست.

و شما می توانید تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما بازگشایی مدارس قبل از موعد مقرر و پس از آن به حق بازگشت تا چند هفته بعد ؟ که کل مقدار زیادی از کار را برافراشتند در معلمان. نه تنها می توانست آنها را به تبدیل خود را در کلاس های درس و کلاس روال برای دیدار با COVID-19 مدرسه بازگشایی دستورالعمل (که توسط راه صدا بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای پیاده سازی). اما پس از آن آنها می خواهم که به محور حق بازگشت به آموزش از راه دور در خرج کردن فقط به عنوان آنها در بهار گذشته.

دوباره راه بیش از حد به درخواست یک معلم به شانه.

من تمام پاسخ ها را وقتی که می آید به بازگشت به مدرسه. این است که احتمالا بزرگترین بحران که نسل ما تا به حال با آن برخورد. اما من می دانم که ما ترک فوق العاده معلمان خارج از مکالمه قابل قبول نیست و رک و پوست کنده خودخواه و بی احترامی—و این که ما نیاز به انجام آنچه ما می توانیم برای امن نگه داشتن آنها را به عنوان به خوبی.

آخرین مطالب