در دوستی ما همیشه نیاز به پیدا کردن ما ‘فیل’


best-friend-soul-mate
متی هنری/پشت سر هم

در حالی که فریاد بچه ها من روز دیگر به الکترونیک و پیدا کردن چیزی تولیدی به انجام, من در سراسر یک ویدیو در 37 حرکت از Facebook. این تصویری بود از یک زنبور عسل که تا به حال به طور تصادفی کاهش یافته است و آن عسل است.

زمانی که پرورش دهندهء زنبور عسل قرار داده شده زنبور عسل در ورودی کندو دیگر زنبور کارگر بلافاصله شروع به تمیز کردن دوست خود را بدون تردید. هر زمان یک بخش و به کار رفت. یکی تمیز صورت و دو مشغول به کار در بال و دیگری شروع به تمیز کردن بدن, تا زمانی که زنبور عسل بود به حالت عادی بازگشت و می تواند پرواز دوباره.

به عنوان کسی که متولد فاقد هماهنگی و من شیفته این زنبور عسل و تمایل خود را به کمک یک دست و پا چلفتی ، من با خودم فکر کردم چه استعاره آن را برای نوع دوستی همه ما باید داشته باشد. این منجر به یک ساعته خواندن جلسه در مورد زنبور عسل.

معلوم زنبور عسل گرفتار نکرده به ایده دموکراسی در حال فریب به ارسال مقاله توسط ملکه زنبور عسل و در همه صداقت کمی سایه دار. در واقع آنها یک بازی را از “eeny, meeny, miny, moe” برای پیدا کردن یک رهبر خوراک برخی از ژله رویال به برنده شدن تخم مرغ و poof — یک زنبور ملکه متولد شده است. ملکه زنبور عسل افزایش قدرت بدون مدارک و داشتن هرگز حتی ارسال رزومه. او بلافاصله شروع به مصاحبه برخی از نوع هورمون طلسم برای نگه داشتن زنبور کارگر در خط آن نیز اتفاق می افتد به آنها را نابارور. زمانی که هورمون قدرت شروع به کاهش آنها لگد او را به محدود کردن و انتخاب یک ملکه جدید. من آمده اند در سراسر چند زنبور عسل دوستان در طول سال — قطعا این نوع از دوستان شما یک دختر می خواهد در اطراف.

شما در حال رفتن به برای هر کس و هر کس نمی تواند برای شما. من آن را در زمان زمان طولانی برای درک و پذیرش این مفهوم اما آن است که بسیار مهم است.

من فریاد زد: تا من بچه ها را به مطمئن شوید که آنها نمی اتلاف وقت خود را در الکترونیک و حل و فصل برای یک ساعت دیگر, در, تلفن, جستجو در سلسله مراتب اجتماعی ، ممکنه من در بر داشت من استعاری پوسه.

فیل.

فیل رژه متشکل از اعضای زن. آنها یک مادر اما او نه خود منصوب رای دادند و یا به صورت اتفاقی انتخاب کرده است. رژه اعضای فشار او را به رهبری چون او محترم است و برای او حکمت و دانش است. او ثابت کرده است در طول زمان است که او می تواند اعتماد به تصمیم گیری عاقلانه را. مانند هر رهبر قوی او همیشه پذیرش پیشنهادات از رژه اعضای حتی از کوچکترین فیل.

هر عضو دارای یک شخصیت منحصر به فرد است که منجر به حفاظت و موفقیت رژه. آنها همکاری و کار با هم برای زنده ماندن است. این شامل هر چیزی از ارائه دفاع برای محافظت از این گروه از خطر های مسئولیت در مراقبت از هر یا همه جوان گوساله ، فیل غمگین هنگامی که رژه عضو می میرد و باید از این ظرفیت برای همدلی. آنها همچنین به یاد داشته باشید و تشخیص یکی از دیگری بر اینکه پیوست پس از زندگی جدا برای دوره های طولانی از زمان.

اگر یک چیز وجود دارد من مطمئن هستم از آن است که اهمیت قوی دوستی. درست مثل فیل من رژه پر التقاطی گروه از زنان است. برخی از خانواده برخی از من به اشتراک گذاشتن یک نام و بسیاری از دوستی که تشکیل شد از مدتها پیش اما که ارتباطات قوی باقی می ماند هنگامی که ما دوباره. یکی حتی حضور drive-thru اعتراف طول قرنطینه و من خواهد بود اگر من دروغ گفت من نبود برنامه ریزی برای رها کردن او نام وقتی که من رسیدن به دروازه مروارید وار: “متاسفم خدا می تواند شما بررسی کنید که لیست دوباره ؟ SH بخشی از رژه او با حضور در درایو از طریق اقرار در طول قرنطینه.” من هرگز با حضور اقرار اما اگر من می توانم اعتراف به گناهان من همان راه من سفارش یک چیزبرگر, من ممکن است مایل به آن را امتحان کنید یک روز.

آنها به عنوان های مختلف و منحصر به فرد که در شب و روز, اما مانند شب و روز آنها تعریف هر یک از دیگر کاملا. آنها سزاوار برای جشن گرفته می شود زمانی که خورشید طلوع و هنگامی که خورشید مجموعه. من همیشه اعتقاد بر این است که هر فرد متولد شده است با یک هدیه و یا یک بینش به اشتراک گذاشته شود ، گاهی اوقات که هدیه ای طول می کشد صبر و اعتماد قبل از آن را می توان نشان داد. درست مانند زمان آن طول می کشد برای عقل و اعتماد به یک فیل مادر برای ثابت شود قبل از او ممکن است فرض کنیم رهبری است.

گفته شده است که هر کس به یک دوست در طول هر مرحله از زندگی, اما تنها آنهایی که خوش شانس دارند دوستان در تمام مراحل زندگی. از رژه اعضای وجود دارد کسی است که به صرف زمان بیشتری را ایستاده در داخل نسبت به خارج از آن. ما ممکن است حتی برخی از صرف زمان با هم در یک کندو حلق آویز با برخی از زنبور عسل. به هر دلیل یک خواهر بود نه در کارت برای من — اما به جای من ارسال شد این “روح خواهر.”

روح من و به اشتراک گذاری در توانایی را نامناسب جوک در موقعیت های ناراحت کننده و ما هر دو سهم در درد پنهان شده در زیر آن مکانیسم مقابله. او از دوستان هر کس باید یک فرد مایل به ایستادن با شما خود را به تماشای طلوع آفتاب بلکه چوب در اطراف پس از آن مجموعه است. های درد فداکارانه ترین عمل از هر دوست. پیدا کردن یکی که همچنین می تواند شما را به خنده در حالی که شما آن را تحمل یک دوستی شما هرگز خود را شل گرفتن.

در هر کجا که زندگی شما طول می کشد, مطمئن شوید که برای پیدا کردن خود را در رژه. پر کردن آن با افرادی که مایل به محافظت از شما حمایت کند و شما را به خنده طریق بار دشوار است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یکی مطمئن شوید که شامل یک روح قوم و خویشی با تمایل به کمک به شما در یک لحظه متوجه, بدون پرسیدن هر گونه سوال.

اما لطفا برای عشق به خدا دور ماندن از لعنتی زنبور عسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im