در پدرانه کتاب جدید, Brandon Jenner پرده در مورد او در حال تحول رابطه با Caitlyn Jenner


گزیده ای از به نظر من او فقط پدر توسط جاشوا دیوید استین و سردبیران پدرانه (صنعتگر کتاب). کپی رایت © 2020. عکس با ZUMA Press, Inc.

Caitlyn Jenner سابق المپیک و واقعیت تلویزیون ستاره. متولد در مونت کیسکو نیویورک در سال 1949 Jenner بود ستاره برک آوت از سال 1976 بازی های المپیک تابستانی که در آن او موفق به کسب دو و میدانی شد و لقب “جهان بزرگترین ورزشکار.” او پس از بازنشستگی از ورزش Jenner شد یک تاجر و کارآفرین است. او سه بار ازدواج اخیرا به Kris Jenner کسی که با او ستاره دار در Keeping Up With the Kardashians. او دارای شش فرزند برت کیسی, Brandon, برودی, کندال و کایلی.

زیر مقاله توسط پسرش براندون از گزیده ای شد برای من او فقط پدر ویک کتاب از مقالات توسط کودکان از پدران است.

پدر من صرف اولین شصت و پنج سال از عمر خود را در تلاش برای اجتناب از پاسخ دادن به سوال “چه میکنی؟” و از آنجا که او نمی اغلب بپرسید یا. و اگر چه من درک می کنم که او اجتناب شود این سوال به این دلیل که پاسخ را گذاشته لخت بیش از حد بسیاری از مبارزات آن ساخته شده رابطه من با او به چالش کشیدن. اتصال مردم با یکدیگر از طریق آسیب پذیری و شما تنها می توانید کسی را به باز کردن به شما اگر شما مایل به خودتان آسیب پذیر. چرا که او محافظ چیزی بسیار مهم از خودش پدر باقی مانده دور برای بسیاری از زندگی من است.

من مادر من اولین فرزند و پدر من سوم. نیمی از من برادر برت و نیم خواهر کیسی زندگی با مادر خود. من برادر کوچکتر برودی مادر من پدر من و من در یک زندگی عجیب و جالب چوبی هنرمند خانه در مالیبو یکی از اولین ساخته شده است. اما من لازم نیست که خاطرات بسیاری از حضور پدر و مادر تقسیم و پدر من نقل مکان کرد. من چهار ساله بودم در آن زمان بود. آنها طلاق گرفتم چون پدرم تصمیم گرفت تا شروع به انتقال به زن (حداقل این چیزی بود که آنها تا به حال مورد بحث). من البته خیلی جوان بود و سپس به هر گونه ایده آنچه در پشت تصمیم خود را.

من به یاد داشته باشید جزئیات کمی از من در اوایل دوران کودکی است که تنها ساخته شده حس خیلی بعد. برای مثال وقتی من بسیار جوان بودم من استفاده می شود به عشق به کمانچه با مردم گوش. یک بار زمانی که من رسیدم به لمس پدرم گوش او گفت: “این کار را نکنید. من فقط به حال عمل جراحی است.” وی با اشاره به یک خط نازک سیاه و سفید کوچک بخیه پشت گوش او خندیدی و گفت: “آنها در زمان گوش کردن پوست کنده من در صورت بازگشت و سپس بخیه آن را به عقب.” و در حالی که کمی بعد از من پدر و مادر طلاق گرفته بود و از من پرسید مامان چه معامله شد و با پدر ، او به من گفت که گاهی اوقات هنگامی که یک مرد عضلانی و پس از آن کار نمی کند, او می شود ، در واقع پدر من تا به حال تا به حال جراحی پلاستیک شد تحت الکترولیز و مصرف هورمون به منظور به نظر می رسد بیشتر زنانه است.

اگر هر دو پدر و مادر من یک کار خوب از محافظ برادر من و من از خود به مشکلات زناشویی, من می دانستم که آنها رفتن را از طریق یک زمان دشوار است. آن را بسیار گیج کننده است برای من و برای پدر من به عنوان به خوبی. آنها رفت و به درمان قبل از اینکه در نهایت تصمیم به طلاق و برای چند سال اول پس از که آنها بسیار دوستانه. مادر شروع به قدمت دیوید فاستر که او بعد از ازدواج. من هرگز او را به نام پدر و اما او کسی است که زندگی با ما گفت که من را انتخاب کنید تا لباس و خاموش کردن چراغ ها همه معمولی پدر همه چیز است. بنابراین حتی اگر این مقاله در مورد Caitlyn من می نویسم می تواند فقط به عنوان به راحتی در مورد دیوید. او پدر فوق العاده است.

چند سال بعد از پدر و مادرم طلاق پدر و ظاهرا تصمیم گرفت که آن را زمان مناسب برای انتقال و تا به حال بسیاری از اعمال جراحی معکوس شود. پس از آن ارتباط خود را با رشد بیشتر خصمانه است. او سخت کار می کرد برای قبول که دلیل پدر من نمی تواند با او بود چرا که او نسبت به انتقال. زمانی که او شروع به دوستیابی, Kris Jenner, چه کسی او را به ازدواج که خط استدلال سقوط از هم جدا. آن را فوق العاده دردناک است. تاثير پدر و مادر من’ بحرانی رابطه بود که من نمی بینم پدر من بیش از نیمی از بار بین سنین هشت و بیست و پنج. متاسفانه نادر مبادلات احساس بیشتر شبیه صحنه عکس از فرصت های واقعی وجود آمدن اربتاط. در واقع آنها از صحنه عکس ops برای “خانواده” کارت کریسمس: من برودی برت و کیسی در کنار پدر ما. ما یک خانواده بزرگ خوشحال. برای یک روز.

از آنجا که این, بسیاری از خاطرات من از پدر از باریک برش از زمان قبل از من هشت سال است. من به یاد داشته باشید او را شرط بندی برودی و من بیست دلار است که او می تواند ضرب و شتم ما را به بالای این تلویزیون های شنی کردن بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در مالیبو و پس از آن فقط سیگار کشیدن ما. او زد صاف کردن decathlete با حداکثر سرعت دویدن. او حتی تظاهر به ما اجازه برنده شدن.

بار دیگر او به خریداری من یک دوچرخه ساخته شده اما من قول می دهم من می خواهم پرداخت و او را برای آن. آن را هزینه $250. هفته بعد ما در ساحل با هم و پدر و برداشت یک زردآلو به خارج از زمین. او با اشاره به یک کمی لاغر درخت شاید پنجاه یا شصت پا. “براندون” او گفت:, “اگر شما ناخن تنه درخت شما تنها مدیون من نیمی که برای دوچرخه.” من تبادل لیگ کوچک در زمان و مطمئن شوید که به اندازه کافی, من ضربه زدن به درخت. من واقعا افتخار می کنم و فکر می کردم او خواهد بود بیش از حد. شاید او بود اما همه او گفته بود: “در حال حاضر شما فقط مدیون من یک صد و بیست و پنج دلار.” من هشت و تا به حال هیچ ایده چگونه من می خواهم را به پول.

پس از ملاقات پدر و عروسی کریس خانواده تبدیل به یک کسب و کار برای او و من دور مانده برای بسیاری از سال. من نمی خواهم به بخشی از پویا. من می دانم که در حال حاضر هر چند که پدر و بسیار ناراضی است که در خانه و احساس او به خوبی درمان.

زمانی که من در بیست سالگی و دختران خود را با کریس کندال و کایلی شد نوجوانان, پدر من و من شروع به دوباره یک رابطه است. پدر نبود, به عنوان مورد نیاز در اطراف خانه و من فکر می کنم دنبال شد به صحبت با کسی. اگر چه به صداقت به جای صحبت کردن ما همه چیز. ما کار می کرد در سال 1965 Mustang Fastback یا پرواز RC هواپیما در پارک نزدیک خانه اش.

اما حتی پس از آن, آن را همیشه به نظر می رسید به حال پدر خود را نگهبان است.

هنگامی که پدر تصمیم به رفتن را از طریق با انتقال من اولین بار بود از او فرزندان او و جلب اعتماد در. مادرم به من گفته بود آنچه که در چند سال زودتر, اما من تا به حال هرگز مطرح موضوع با پدر من. به عنوان به زودی به عنوان پدر گفت: آن خودش من خیلی خوشحال برای او. آن را به عنوان اگر او واقعا پله به کسی که او بود. من افتخار می کنم که او علنا در آغوش چیزی او تا به حال تلاش برای مدت طولانی. به عنوان او پسر من آرزو می کنم پدر من تا به حال شده است قادر به انتقال هر چه زودتر نه تنها به این دلیل که من فکر می کنم او می توانست خوشحال شده است اما از آنجا که من فکر می کنم ما می تواند ساخته شده است یک رابطه قوی تر زودتر.

در حال حاضر من برای زمان از دست رفته. من صحبت می کنند به پدر من تقریبا هر روز و هر بار او از من میپرسد: “چه میکنی؟”

به نظر من او فقط پدر: داستان در حال رشد با معروف پدران در دسترس است برای خرید اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im