در بانکوک یک هتل لوکس آوردن پنج ستاره خدمات خود را به خانه

ولع مصرف امکانات و خدمات هتل اما هنوز آماده نیست به سرمایه گذاری ؟ اگر شما در بانکوک, شما در شانس هستید: آغاز ژوئن 1st, lebua هتل ها و استراحتگاه ارائه شده است هتل به صفحه اصلی برنامه به ارمغان می آورد لوکس عقب نشینی تجربه به محل اقامت خود را. از لذیذ هفت وعده غذای کامل با جفت شراب برای ترتیبات گل از خدمات یک پرستار بچه و یک خلق و خوی-تنظیم گردش تجربه مهار خانه تخصص برنده جایزه all-suite lebua at State Tower برای کمک به درمان خانه نشین مراجعان به یک بیت از آنچه در هتل معتادان شده اند گم شده است. امید است که این برنامه “القای اعتماد به نفس در میان مشتریان (و) امیدوارم کمک به مهمان نوازی بازگشت می گوید:” دیپاک vegas vip host ™ مدیر عامل شرکت lebua هتل ها و استراحتگاه.

واقع در 68-طبقه خارجه برج lebua است صورتحساب خود را به عنوان یک “عمودی مقصد” برای ثروت خود را از خانه و امکانات رفاهی. معروف ترین این است که گنبد یک مجموعه ای از کلاس جهانی ناهار خوری و نوشیدن رسانه—داخلی و خارجی—که در قرعه کشی هر دو مردم محلی و مهمانان هتل. در میان این دو شامپاین میله lebua 3 (برای جین ودکا و خاویار) دو-Michelin Mezzaluna و آشپز جدول صمیمی تعاملی ناهار خوری محل گروگان آشپز وینسنت تیری که به دست آورده خود را راه راه در سه میچلین ستاره هوس در هنگ کنگ.

lebua Bangkok Chef's Table

هفت-البته وعده غذایی شامل غذاهای از Mezzaluna یا آشپز جدول حسن نیت ارائه میدهد lebua

با همه که آشپزی cred زیر یک سقف آن را حس می کند که این هتل در خانه تجربه متمرکز شده است در جشن طعم lebua. طراحی شده برای حداقل پنج مهمانان این بسته شامل یک شامپاین غذا, نوشیدنی, انتخاب شده توسط یک اپراتور sommelier یا mixologist و شراب جفت هفت دوره شام آماده یا آشپز Ryuki Kawaski از Mezzaluna یا آشپز تیری از آشپز جدول. ترتیبات توسط هتل خانه گل کمک خواهد کرد که تنظیم صحنه در حالی که چهار ساعت از خدمات نگهداری از کودکان را تضمین بزرگسالان می توانید استراحت و لذت بردن از شب. پس با قهوه و چای و خدمات در خدمت تیم شما پیدا کردن یک هتل-style turndown در انتظار شما در خواب. قیمت گذاری شروع می شود در $6,000 برای پنج نفر; مهمانان اضافی را می توان جایگزین برای پرداخت هزینه اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de