آخرین بار اپل به روز شده iMac را طراحی و آن را در سال 2012 که در آن شرکت معرفی جدیدتر و باریک طراحی unibody. اما برای صرفه جویی در فضای خاکستری گزینه برای iMac Pro اپل واقعا انجام می شود خیلی از نظر طراحی مجدد خود را همه در یک کامپیوتر رومیزی.

تبلیغات

که می تواند تغییر در این سال است. این است که با توجه به های اخیر Periscope جلسه که به خوبی متصل بلومبرگ خبرنگار Mark Gurman را با بینندگان در آن او در جواب سوال پرسیده شده توسط بینندگان. یکی از این سوالات درگیر این IMac است که در آن با توجه به Gurman ادعا می کند که ما ممکن است قادر به نگاه به جلو به یک “قابل توجهی” iMac refresh در این سال از جمله امکان طراحی مجدد.

وقتی پرسیده شد که در مورد امکان 23-inch iMac بود که در ابتدا نمودار و تقویم اقتصادی-چین بار Gurman گفت که آن را “صدا در مورد حق”. برای کسانی که از دست رفته این شایعه گفته شده است که اپل می تواند با معرفی 23-inch iMac مدل که در آن این امر می تواند ارائه شده در همان اندازه 21 اینچ مدل جز با بسیار باریک ناهنجاری.

وجود دارد هیچ اشاره ای اگر وجود دارد می تواند تغییرات طراحی ساخته شده به 27 اینچ iMac مدل اما ما نمی شود شگفت زده اگر وجود دارد. نیازی به گفتن نیست که این ها باید با یک دانه نمک در حال حاضر, اما ما باید صبر کنید تا بعد از آن در سال برای جزئیات بیشتر.

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره iMac. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im