من خسته ام از قضاوت برای من استراحت B*tch صورت


resting-btch-face
TzuReyes/گتی

من یک استراحت سگ ماده, چهره. من همیشه و بدیهی است که همیشه خواهد — منظورم این است که شما فقط می توانید خود را تغییر دهید, صورت, بسیار, و من هیچ تمایلی به سعی و نگاه دوستانه به افراد دیگر راحت است.

من RBF از پدر من. من تمام زندگی مردم گفت: همه چیز برای من مانند “نگاه شما دیوانه” “من فکر کردم شما یک سگ ماده قبل از من به شما می دانید” و “من فکر کردم شما می تواند تهدید آمیز اما شما نیست.”

من فکر می کنم آن را یک واکنش طبیعی به قضاوت مردم با عبارات خود را و یا چگونه “دوستانه” آنها به نظر می رسد قبل از اینکه ما به آنها برخورد. من آن را برای سال — کسی که لبخند بر لب است و به نظر می رسد دوستانه احساس امن تر و بیشتر احتمال دارد به قبول و ما نگران نباشید خیلی در مورد رد.

واقعا هر چند که مردم میخکوب کردن محکم کردن دیگران به عنوان دوستانه یا سرد به خصوص قبل از آنها رسیدن به آنها را می دانیم آن خود ناامنی درخشان را از طریق. اگر آنها می خواهند برای قرار دادن مردمی در یک جعبه که من به آنها را متوقف کند ؟

من می توانم می شود آرام در زمان. من به oversharing مگر اینکه من در خلق و خوی و یا احساس صدای من شنیده می شود. وجود دارد بسیاری از بار من می خواهم به نظاره نشست و گوش دادن و احساس می کنم نیاز به صدای سنج ایجاد کردن در با داستان و یا تجربه.

گاهی اوقات آن را از خالص مطلق خستگی. اما از زمانی که کسی confides در من آن را احساس نمی کند مناسب برای بحث در مورد تجربه من تا به حال حتی اگر آن را مربوط به شخص دیگری و یا ارائه مشاوره ناخواسته.

که نیست غیر دوستانه بودن — آن را به نام داشتن رفتار و واقعا گوش دادن.

شده اند وجود دارد زمان مردم اشتباه من گوش دادن و یا سکوت برای قضاوت اما این نیست که من هستم.

مردم باید پرسید که چه مشکل من این است اگر من را نمی خواهید به قطع و یا من به خانه زود است.

من سوال در مورد اینکه در یک خلق و خوی بد زمانی که من احساس می کنم کاملا مطالب را به نشستن و فقط بدون گفتن یا لبخند زدن بسیار است.

من همیشه باید به یک قطعه از عمل در گروه مکالمات. مکث های طولانی و زحمت من. سکوت نکنه گوش من و بسیاری از بار من برون گرا راه به نوبه خود درونگرا واقعا به سرعت, و من احساس می کنم نیاز به توضیح خودم.

این مدت زمان طولانی به درک من نیست همیشه به لبخند. و دیدن کسی که آمده تا به من گفتن من به انجام این کار هستند که با این مشکل من نیست.

من نمی باید به جزئیات در مورد اینکه چرا من نه پر حرف یا من نمی خواهم به ماندن در اواخر جمع آوری شده است. آن شخصی نیست. این هیچ ربطی به با هر کسی به جز من.

من خسته. من انرژی کم اجرا می شود زمانی که من احاطه شده توسط مردم در همه زمان ها. من نمی نشان می دهد و یا لبخند یا بحث فقط به دیگران راحت دیگر هیچ.

من استفاده می شود برای بیش از حد طولانی — اما در حال حاضر من نمی کنه. زمانی که من شنود گذاشته از من شنود گذاشته و این درست است. این به آن معنا نیست من سرد است.

صحبت نمی کنم چون نمی خواهم آن را احساس نمی کند من یک سگ ماده.

نه راه رفتن در اطراف با نگاه معنا نیست که من unapproachable.

فقط چون من ندارد و در پاسخ به چیزی معنی نیست که من هستم غیر دوستانه.

اما اگر شما آن را که در راه و می خواهم برای قرار دادن تقصیر من برای خود ناامنی که خوب با من.

آزاد چیز در مورد مسن تر است که شما دیگر در مسئولیت های دیگر نظرات مردم از شما.

شما نیز دیگر احساس نیاز به “روی” در همه زمان ها فقط به خاطر اینکه شما نمی خواهید به درک در یک راه خاص.

اگر شما می خواهید به فکر می کنم من سرد به دلیل آن باعث می شود شما احساس می کنید بهتر است که هیچ یک از کسب و کار من.

اما من فکر می کنم بیشتر مردم نیاز به متوقف کردن و فکر می کنم در مورد آنچه آنها در نظر دوستانه یا سرد و اگر آنها فقط در استدلال خود را.

چرا مردان جهان که احساس نیاز به موعظه در مورد چگونه زنان باید “لبخند و خوشحال” هستند تنها اجازه خود ناامنی را نشان می دهد.

آنها نیاز به فکر کردن در مورد این واقعیت است که آنها آزار دهنده و نفرت انگیز است و ما نیست در اینجا به آنها راحت است.

و اگر ما عمل unapproachable به آنها ما را از انجام آن بر روی هدف به نگه داشتن آنها را دور و ما می رویم به ناگهان جلوه های ویژه گرافیکی را به شاهزاده خانم جذاب را با توجه به نیازهای خود را.

آن را خوب به لبخند نیست و زود به خانه بروم. این درست است که می گویند “نه”. آن را خوب در خلق و خوی بد. آن را خوب به کسی بگویید به پشت, سکس در معرض خطر ظاهری سرد است. و واقعا آن را خوب اگر مردم شما را به عنوان غیر دوستانه که آیا شما در واقع هستند یا نه — شما می دانید حقیقت و آخرین چیزی که شما نیاز به حمل در اطراف در تلاش است تا نظر همه از شما خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>