من “به معنای پدر” که باعث می شود بچه ها خود را فراموش مدرسه و خواب در طول تابستان شکستن


strict-summer-dad-1
مامان ترسناک Peter Dazeley/گتی و Pixabay

من 13 سال می گذرد در میز شام در مورد چگونه بهترین دوست خود را وارد برخی از مقدار مجنون از ساعت های جدید افسانه از موبایل و کامپیوتر. “او مانند ساعت 16 مستقیم,” او گفت:. تنها او را می گویند نیست مانند بچه بود bonkers. من یکی که در تفسیر آن است که راه. او گفت: آن را مانند این دوست جوان خود را به حال همه چیز را برای او و اگر آن را برای او منظور خود راضی پدر و ترد پیر صفحه نمایش محدودیت زمان ما تحمیل بر او در تابستان او می خواهم که قادر به زندگی می کنند زندگی خوب مانند دوست خود که بدیهی است که هیچ کاری نمی کند اما بازی موبایل و کامپیوتر از طلوع تا بعد از غروب.

من شنیده بودم شبیه اعلامیه از 10 سال. او یک بار به من گفت در مورد چگونه او را دوست جسیکا کردم به ماندن تمام شب تماشای فولر خانه از آنجا که پدر و مادر او اهمیتی نمی دهند در مورد bedtimes در تابستان و به نام من یک معنی بابا من هنوز از قرار دادن بچه ها به رختخواب در همان زمان و در طول تابستان به عنوان من در سال تحصیلی.

در حال حاضر من نمی خواهید برای آمدن به عنوان نوعی از سبک نظامی پدر. من اصلا سوت مثل بارون فون Trapp در صدای موسیقی. بچه های ما اصلا خط یا هر چیزی. و آنها قطعا نمی بخوان ما آهنگ برای سرگرمی. در واقع من شنیده ام که فرزندان من بخوان و من می دانم که به عنوان یک پدر من قرار است به می گویند که صدای فرشتگان, اما این امر می تواند یک دروغ است. بچه های من نمی تواند به یک توجه داشته باشید برای صرفه جویی در زندگی خود و من راحت اعتراف به آن است.

آنچه ما انجام می دهیم این است که باید چند قوانین و انتظارات که فرزندان من می خواهم به بحث در مورد آشکارا به عنوان اگر آنها جدی هستند, سختی, مقایسه زندگی خود با کسانی که از دوستان خود را که انجام هر گونه انتظارات در طول تابستان و با من تماس یک معنی پدر است.

من می دانم که با این بیماری همه گیر و همه بسیاری از پدر و مادر را فقط گرفته دست خود را در چرخ وقتی که می آید به صفحه نمایش زمان به دلیل گزینه برای نگه داشتن بچه ها مشغول محدود است. و اگر شما در زمان که مسیر و این حق را برای خانواده خود من آن را دریافت کنید. لطفا متوجه باشید این است که من به گناه سفر. روز وجود دارد که من فقط بیش از آن و در آن روز من دست بچه ها قرص و سپس نشستن در جدول و شوهر معابد.

اما در حال حاضر بچه های من اند خارج از برنامه و همه جا برای ماه و من نوع بیش از آن. بنابراین من احساس بد نیست در همه چیز در مورد دادن به آنها برخی از ساختار.

برای مثال هر یک از سه فرزند یک تابستان کارنامه و انتظار می رود برای تکمیل دو صفحه درس از دوشنبه تا جمعه. آن را به معنای واقعی کلمه آنها را طول می کشد 20 دقیقه اگر آنها نمی, ناله و شکایت کردن بی وقفه.

I’m The 'Mean Dad' Of Summertime
دلیا Truta/Reshot

آنها انتظار می رود در خواب ساعت 9 چون در حال حاضر من به معنای واقعی کلمه آنها را در اطراف من 24/7 و من نیاز به یک استراحت از آنها درخواست و درخواست برای تنقلات و زمان روی صفحه نمایش. (من هم نیاز به زمان برای خوردن گران بستنی آنها در مورد نمی دانم.) در سراسر هیئت مدیره بدون در نظر گرفتن سن هر سه بچه ها من مودی جک واگن زمانی که من اجازه دهید آنها را ندارم و من فقط نمی خواهید برای قرار دادن با آن در بالا کار از خانه و زندگی از طریق یک بیماری همه گیر.

بچه ها باید کارهای: انجام, ظروف, تمیز کردن حمام, جارو, اتاق نشیمن, مدیریت یک بخش از حیاط. و راستش نه مثل ما زندگی می کنند در یک مزرعه. ما زندگی در حومه شهر. هیچ کس شیر گاو در ساعت 5 صبح و اجازه می دهد تا واقعی آنها در ظروف سرباز یا مسافر سازندگان به هر حال. من و همسرم نیست آنهایی که پر کردن مخزن با حبوبات کاسه و هدف قرار دادن صندلی توالت با ادرار.

من نیز در انتظار این کودکان و نوجوانان به انجام نوعی از ورزش به خاطر فوتبال و ژیمناستیک در حال لغو شد. اگر من این نیاز از آنها شکایت در مورد چگونه معنی من خواهد بود خود را تنها شکلی از ورزش است. نه این که آنها آن را انجام نمی قاطعانه.

در مجموع همه چیز را از من بپرسید از بچه ها در طول فصل تابستان می افزاید: تا حدود سه ساعت در روز که نیست همه که زیاد است. آنها شکایت در مورد آن مطمئن شوید. اما من متوجه شده ام که وقتی که من آنها را به برخی از انتظارات از یک برنامه و برخی از مسئولیت های آنها در واقع شکایت کمتر از زمانی که من فقط اجازه دهید آنها را به سالن در اطراف خانه مانند یک دسته از صفحه نمایش-معتاد راب.

من می دانم که برای تلفن های موبایل عجیب و غریب اما در آن روزها وقتی که من فقط اجازه دهید آنها را به تماشای صفحه نمایش در تمام طول روز و به فرانک که اکثر بچه ها در سال 2020 می خواهید به انجام گرفتن آنها را در این دستگاه احساس می کند مانند آنها معتادان و من در زمان دور خود ماده از انتخاب. و آن را احساس نمی کند مانند یک چیز خوب برای هر یک از ما.

بنابراین من به بچه ها چند چیز را به نگه داشتن آنها را مشغول و مولد. من می خواهم آنها را برای کمک به خانواده در حالی که همچنین در حال توسعه خود را در ذهن و بدن. من آن را در طول سال حتی در تابستان و بچه های من عمل مانند من ناجوانمردانه پدر در تاریخ از پدر و مادر.

اگر شما در تیم “معنی تابستان پدر و مادر” و بچه های خود را می خواهید در مورد چگونه شما می خورد از آنجا که شما در واقع آنها را فراموش … خوب همه چیزنگران نباشید. شما به تنهایی نیست. من بیش از اینجا تکان دادن همان پرچم است. علاوه بر این آنها را درک روزی که آنها با همان چالش های خود شکایت فرزندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>