من بیش از خانواده تخت–من نمی


love-hate-family-bed-1
مامان ترسناک و ری Kachatorian/گتی

هر شب خواب من قطع شده است فرزند یکی از دختران دوقلوی معمولا یکی از ما لقب “وینی پیف.” او را دوست دارد به نوازش و جمع شدن و به طور کلی متصل به لگن. اگر او می تواند او را با خوشحالی خزیدن به من رحم است. در میان COVID-19 همه گیر پیدا کنم که او را بیشتر راحت از آنجاییکه و مستعد ابتلا به حمله به تخت من از قبل.

آنها خواب در اتاق خواب ما از ضرورت ما دختران دوقلو. ما کوچک خانه استعماری تنها دارای دو اتاق خواب, بنابراین تا زمانی که ما می توانیم به اضافه کردن بر روی آنها خواهید بود در اتاق خواب ما حداقل برای یک سال دیگر. اما یکی از دوقلوها می خواهد نزدیک تر و نزدیک تر به ما به خصوص در شب و این بدان معناست که نه فقط در اتاق خواب ما اما ما در بستر.

زمانی که من برای قرار دادن دختر ما را به رختخواب خود من اغلب پرتاب موبایل و کامپیوتر با همسر من, که می گوید, “اوه, لطفا ترک یک کمی طولانی تر است. او می ترسم و فقط می خواهد با ما.” این درخواست از یک زن که هرگز می خواستم بچه ها برای شروع (و در حال حاضر دارای سه). پاسخ من است که همیشه می خواهم که از یک نوجوان اوقات تلخی: خوب است. Ugh! صبح من بیش از رول و انتظار می رود به یکی از آخرین نوازش با همسر من, اما به جای پیف سیلی به من و مرا به یاد است که او یک بار دیگر پیروزی بیش از من برای خواب.

اکثر شب من احساس آرامش برای رسیدن به جمع شدن با همسر. اما قطعا وجود دارد بار من احساس می کنم بد است که من می خواهم به جای یک شب خوب استراحت نسبت به مقابله با درد کشاله ران صبح روز بعد به علت یک ضربه از پیف در وسط شب. من می تواند مربوط به خود را باید به عنوان نزدیک که ممکن است به پدر و مادر خود را. به عنوان یک کودک من هم می خواستم گرم بدن یک فرد بزرگسال به من محافظت از تهدید درک شده من تصور آمدن به من در وسط شب.

crowded nightstand in bedroom
جاستین Paget/گتی

مانند هیولا یا خیالی یا واقعی زندگی کسی که به ربودن من و یا یک دزد شکستن به خانه ما. از دختران ما می شنویم همان: “من می ترسم از درب.” چه ؟ درب ؟ درب است که لباس های ما پشت آن است ؟ بنابراین من متوسل به رشوه خواری به عنوان هر چند شاید می توان آنها را وادار به دلیرانه خواب در خود را از طریق وعده آب نبات و یا یک اسباب بازی جدید است. هرگز آن را با این نسخهها کار.

من سعی می کنم به راحتی بر روی بچه های من. آنها آنقدر برای مقابله با, خیلی دور گرفته شده از آنها به دلیل COVID-19که حداقل من می تواند آنها را یک شب (یا هفت) در بستر من مناسب است ؟ و این چیزی است که من همچنان به خودم بگویم به من قادر به مقابله با این واقعیت است که من ممکن است هرگز از تخت من دوباره. من فکر می کردم در مورد خرید جدید, بزرگتر, تخت, اما من می دانم که جواب نمیده یا.

در پایان این کار من برای محافظت از بچه ها حتی زمانی که خود استدلال غیر منطقی است و یا به سادگی سن مناسب (مانند “من نمی توانم بخوابم. من تا به حال یک کابوس است.”) بسیاری می گویند که من انجام هیچ چیز اشتباه است با اجازه دادن به بچه های ما برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق با ما. فرهنگ ها در سراسر جهان انجام دقیق همان چیزی را برای قرن ها. و اجازه می دهد چنین ترتیبات خواب کمک می کند تا بچه ها احساس امن و مطمئن است.

که همه خوب و خوب است. اما سوال من این است: نمی تواند که اتفاق می افتد در حالی که آنها در حال بیدار ؟

من را دریافت نمی اشتباه من عاشق بچه های من و من می خواهم آنها را به احساس امن و سالم و شاد و همه از آن — جهنم همین دلیل است که من پدر و مادر شد, زیرا من می دانم که من می تواند تمام این و بیشتر برای آنها. اما لعنت به زمانی که من به خواب دوباره ؟ و یا بیشتر از آن زمانی که من زندگی جنسی سر ؟ من آماده هستم به اخراج آنها ساخت آنها را در اتاق خود و گرفتن برخی از صورت ظاهر از زندگی من برگشت. زیرا حتی اگر آن منجر به فقط یکی از دوام فوق العاده ساعت خواب من آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>