“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من شروع و در عین حال یکی دیگر از روز در میز آشپزخانه محل که در آن من در حال حاضر می توان تلاش من سخت ترین به تعادل مسئولیت کار از خانه با پدر و مادر دو فرزند و تلاش برای خدمت به عنوان معلم جایگزین. هر روز صبح در حال حاضر می یابد و من مقابله با مستندات بالینی و صدور صورت حساب برای من خصوصی درمانی عمل در حالی که کمک به من 14 ساله درهم و برهم کردن راه خود را از طریق تکالیف برای 8 موضوعات مختلف در حال حاضر به طور کامل دیجیتال آموزش محیط زیست در حالی که بحث سودمندی در پاسخ به یک مجله بی درنگ در مورد رها شده در فورت با من 5th grader.

هر روز آغاز می شود همان در این روز موش خرمای کوهی امریکا نسخه از زندگی و همانطور که من نشستن در میز آشپزخانه من کاملا آگاه از این واقعیت است که من باید کمتر از 90 دقیقه برای به دست آوردن حداقل برخی از “زمان مدرسه” برای بچه های قبل از من به طور کامل خندق آنها و قفل خودم در دفتر خانه به صورت هشت پشت به پشت جلسات روان درمانی. مطمئن, من پاپ را برای 10-15 دقیقه من باید بین جلسات برای دوباره پر کردن آب من شیشه پرتاب برخی از مواد غذایی در پسران من قرار دادن سگ برای دستشویی, شکست, شکستن هر چه اختلاف را آغاز کرده است بین پسران و شاید حتی پیدا کردن زمان برای یک دستشویی شکستن خودم. سپس آن را حق بازگشت به کار — هدفون در, دوربین, در, درمانی فضا زندگی می کنند و در هوا.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من نگه داشتن فضا برای بیمار پس از بیمار که در حال کار در خط مقدم از COVID19 بحران است. ويژه پرستاران و پزشکان و مددکاران اجتماعی همه بازگویی قصه های وحشتناک از آنچه که آنها در حال دیدن روز به روز به من در جلسات ما. ناگهان من عمل تبدیل به یکی از پر با تروما به عنوان کار من کمک به مشتریان پیدا کردن امید تمرین مراقبت از خود و خود را مدیریت شدید ترس از ویروس.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من نشسته عملا با مادران جدید که در حال حاضر مبارزه با پس از زایمان و اضطراب و افسردگی و در حال حاضر از دست داده اند و بسیاری از خطوط ما به آنها کمک به ایجاد در کار ما هم قبل از این ویروس در جهان ما را تغییر.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من ایمیل و پست صوتی را نخوانده تورم با مشتریان سابق که در حال رسیدن به حمایت از آنچه این ویروس انجام داده است به زندگی خود را.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من تلاش برای حمایت از بیمارانی که در نهایت به دست داشتند بارداری پس از سال ها از دست دادن و شکست خورده يو چرخه و در عین حال در حال حاضر برای حضور در قرار ملاقات دکتر تنهایی و ترس است که اگر همه چیز بدتر آنها حتی ممکن است مجبور به تحویل نوزادان خود را بدون شریک زندگی خود را در حال حاضر.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم به عنوان بیمار پس از سهام بیمار ترس خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها را در حال حاضر است که آنها گذاشته شده و یا furloughed یا دیگر feasibly قادر به بازنشسته در چند ماه به عنوان بودجه خود را در زمان بیش از حد بزرگ یک ضربه.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که دوستان در اطراف من چهره غم از دست دادن ها و چالش ها به طور کامل نامربوط به COVID-19 — چیزهایی مانند مرگ ناگهانی عزیزان, سرطان, تشخیص, و روابط آینده به پایان برسد.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من شروع به درک که من احساس می کنم به طور کامل و کاملا ناکافی — کاملا تنها در حد متوسط در تمام جنبه های زندگی من در حال حاضر.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من تعجب می کنم که چگونه من احتمالا می تواند درمانگر مشتریان من نیاز به زمانی که یکی از گوش من است که همیشه با گوش دادن به مطمئن شوید که پسر من نیست تماس با من برای کمک به آنها را با چیزی ؟

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من سوال چگونه من می تواند پدر و مادر پسر من نیاز به زمانی که هر روز مرا خفه شو من با راهنمای آنها را به تنها زحمت من اگر یک اورژانس است.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من در مورد چگونه من می تواند همسر من, شوهر نیاز دارد زمانی که او در ادامه به مدیریت 24 ساعته-یک-روز خدمات پزشکی از خانه دو تا سه روز در هفته و سپس پوشش حداقل دو 12-14 ساعت شیفت در هر هفته. ما دو کشتی در حال عبور در شب و هنگامی که ما در نهایت نمی تواند به دیدن ما هر دو بیش از حد عاطفی صرف حتی به اذعان حضور هر یک از دیگران.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من سعی می کنم بهترین من برای رسیدن به دوستان و خانواده به آنها ارائه پشتیبانی و به آنها یادآوری کنید که آنها را دوست داشت اما من پیدا انرژی در پایان روز است که تقریبا به طور کامل وجود ندارد.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من دروغ بیدار در رختخواب هر شب خیره به سقف تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد به ما اگر یکی از ما را جلب ویروس و یا اگر شغل خود را از دست می دهد و یا اگر وزن قادر به بازی های ورزشی و دیدن دوستان خود را در نهایت جلب با پسر من.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس” من خودم یادآوری کنم که من متوجه نشده دوباره که اگر من در تلاش هستم تا این حد تصور کنید که چقدر دردناک تر از زندگی است که در حال حاضر برای دیگران.

“من یکی از آنهایی که خوش شانس است و آن را هنوز هم خوب به احساس خوب در حال حاضر” من خودم یادآوری کنم.

صرف نظر از فردی ما شرایط زندگی در حال حاضر سخت است و نه در همه مانند آن استفاده می شود. حتی اگر شما مثل من هستند یکی از آنهایی که خوش شانس در تمام این, آن را هنوز هم خوب به اعتراف است که وضعیت ما را بمکد در حال حاضر. آن را خوب به احساس احساسات خود را و آرزو می کنم که همه چیز بهتر برای همه ما حتی برای خودتان.

آن را خوب به خودتان یادآوری کنید که حتی اگر شما ممکن است خوش شانس, شما هنوز هم می تواند به صدمه زدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im