من نگران هستم که بچه من نیست و رسیدن به دوستان در حال حاضر


Kid-Isnt-Reaching-Out
مارتین-dm/گتی

اگر شما و پدر شما می دانید که اجتماعی فاصله است که باعث مشکلات اجتماعی.

اگر فرزند شما یک فرد اجتماعی آنها از دست رفته خود را از دوستان آنها از دست رفته مدرسه. آنها ممکن است FaceTiming با دوستان ، یا شاید آنها اتصال با دوستان اغلب در ابتدا, اما در حال حاضر که مخروطی ،

دوستی می تواند کاملا بی ثبات و در سال های نوجوانی. و به عنوان یک پدر این است که ترسناک است. خیلی از نوجوانان در سال ساخته شده است در وضعیت اجتماعی: “نفوذ” به عنوان بچه ها (و خواننده های رپ Cardi B و افست) آن تماس بگیرید. و این ترسناک به تعجب می کنم اگر بچه خود را تنها یکی دیگر گرفتن همراه با دوستان ؟

در ابتدا آنها را برای پیاده روی و دوچرخه سواری با هم. و پس از آن در جهان اتفاق افتاده است. آنها را به تماشای اخبار. و به عنوان یک پدر و مادر ما را پایین ماندن صفحه اصلی سفارشات در خانه خود ما: این مسئول در پاسخ به این بحران بهداشت عمومی ،

اما در حال حاضر من تعجب می کنم و شروع به شک: هر نوجوان ماندن در خانه ؟ دیگران گرفتن با هم ؟ من نوجوان تنها نمی گرفتن با هم و با دیگران ؟ از من بپرسید کاملا اجتماعی و خانوادگی اگر دیگران با هم گرفتن و او می گوید: “شاید. بله. گاهی اوقات. هیچ.”

هر زمان که من پیشنهاد می کنم رسیدن به یک دوست نوجوان من پاسخ “به بحث در مورد چه چیزی ؟ وجود دارد هیچ چیز واقعا به بحث در مورد. گرفتن هم فقط از نوع اتفاقی می افتد بعد از کلاس و یا پس از یک بازی بسکتبال یا تنیس و تمرین و بدون این که آن را عجیب و غریب. ما خانمها; ما اصلا با هم تنها صحبت کنیم.” اشاره کرد.

نه همه بچه ها یک گروه از دوستان, و این درست است. اما من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم زمانی که منحنی ویروس به طور ناقص خواهد, لاغرها, نوجوانی, پشت منحنی با توجه به مهارت های اجتماعی? من می دانم که بسیاری از مادران که نگران بودند در مورد چگونه پسر یا دختر خود را با محتوا و خوشحال به نشستن در خانه خود بازی های ویدئویی و یا تماشای یوتیوب قبل از اجتماعی فاصله. و برای کسانی که بچه تماشای این بچه ها بیشتر از این که نگران کننده است.

“چرا شما را به بازی یک بازی ویدیویی با so-and-so” ما بچه بپرسید.

“از آنجا که من نمی خواهم به. من با داشتن سرگرم کننده برای انجام این کار می گوید:” بچه.

“آیا شما شده است با پیام کوتاه so-and-so? آیا شما می خواهید برای FaceTime با so-and-so” ما مادران سعی کنید آن را تمام. آنها نمی خواهند به. آنها از دست رفته آن است. آنها نمی خواهند به اتصال با دوستان.

این بچه ها که معلمان را به عنوان خروجی و اجتماعی در کلاس و در مدرسه. این بچه ها پیوستن چند گروه در اینجا وجود دارد و معمولا کمک می کند تا تسهیل ارتباطات. اما بدون آن گروه و یا تعاملات روزانه آن نه تنها چیزی است که آنها به دنبال دارد.

به عنوان یک مدیر مدرسه به تازگی به من اشاره کرد: اگر شما یک بچه که دوست دارد یادگیری و (بیشتر) دوست معلمان اما نمی خواهم همه “درام” است که می آید با یک روز مدرسه آموزش از راه دور است که یک رویا به حقیقت می پیوندند. برای دیگران, مدرسه فقط به دلیل آنها را به دیدن دوستان خود و این آموزش از راه دور یک کابوس است. اگر بچه ها من آموخت که هیچ تحصیلی جدید مطالب در حالی که شرکت در آموزش از راه دور من نمی مراقبت. من خیلی خدا را شکر برای معلمان را که معنی دار ارتباط با آنها را از طریق آموزش از راه دور. من می دانم که ساخت آن اتصالات در حالی که تنها داشتن خانواده خود را در اطراف می تواند یک چالش بزرگ برای نوجوانان — که به معنای واقعی کلمه به رفتن را از طریق یک دوره زمانی که در آن آنها در حال تکامل قرار است به جدا شدن از پدر و مادر خود را.

بعضی از بچه ها ممکن است فقط خوش آمد شکستن از درام و فشارهای اجتماعی. بعضی از بچه ها نگران هستند و ممکن است نگران است که آنها به خود زحمت دوستان خود را اگر آنها برسد ، بعضی از بچه ها (عمدتا آنهایی که جوان) فقط با بهره گیری از افزایش ارتباط خانوادگی. برخی احساس می تواند متصل خلاق و الهام بخش آنلاین در حالی که دیگری می تواند احساس انزوا و تحریک پذیر و از سمت چپ حتی اگر با استفاده از همان نرم افزار و یا بازی.

و آنچه در مورد زمانی که این همه بیش از ؟ این اجتماعی-فاصله عادات شکل گرفته در طول قرنطینه باید اثرات ماندگار در جامعه ؟ آن را ماندگار هنجار اجتماعی به فاصله ؟ این هیچ راز که چگونه بسیاری از ما قبل از اجتماعی فاصله در حال حاضر مخوف فکر شلوار جین تنگ و اجتماعی در یک گروه. محدود, self-conscious, اجتماعی, اضطراب پیدا ماسک را می پوشند به عنوان مد روز و دمدمی درونگرا در سال های اخیر است. که در واقع, بسیاری از ما در حال میانهرو میگوییم: مردم با متعادل و متنوع شخصیت تشکیل شده از هر دو درونگرا و برونگرا صفات. بسیاری از مردم تصمیم به انصراف از آخرین لحظه و یا جست و خیز گردهمایی های اجتماعی به نشستن در عرق شلوار و تماشای Netflix و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی قبل از اجتماعی فاصله. بنابراین شاید این خواهد بود خوش آمدید هنجار ؟

یک راه یقین به بهبود خلق و خو با توجه به روانشناسان است که به درخواست 3M: حرکت و ملاقات کند. حتی اگر ما بچه ندارد, یک برچسب خاص برای این چیزهایی که ما می دانستم که آنها خوب برای بچه های ما و خودمان. من به عنوان بصری هم قرار دادن حداقل انتظارات برای خود من tweens و نوجوانان در طول قرنطینه, من مطمئن شوید که شامل خارج از زمان و سگ پیاده روی (حرکت) و پخت و پز و یا زمان خلاق (را.) و من عاقل سو شد مطمئن شوید که برای اضافه کردن به بچه ها انتظار لیست زمان برای ارتباط با دوستان (ملاقات) در هر صورت حداقل یک بار در روز.

ما مادران را نمیفهمد چقدر ما نیاز به کسانی که مجازی مبارک ساعت برای افزایش خلق و خوی ما. حتی درست تشخیص درونگرا چقدر مهم برخی از نوع “ملاقات” است که به دفع افسردگی است.

پس چقدر ما که نیروی سوم “م” از “ملاقات” به عنوان پدر و مادر ؟ که من پیدا کردم واقعا وجود دارد هیچ مجبور کردن یک نوجوان یا توئین به انجام چیزی است که آنها نمی خواهید برای انجام وجود دارد و بدون نیاز به نگرانی به عنوان طولانی به عنوان آنها به طور کامل جدا از همه. تنها چیزی که من واقعا می توانید انجام دهید این است که مدل برخی از خود من مجازی-ملاقات با دوستان و خانواده و اطمینان معنی دار ارتباط با مردم است که اینجا هستید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>