من ‘مقايسه درد و رنج من” به عنوان یک راه برای به دست آوردن چشم انداز در طول COVID-19


Comparing-My-Suffering-Gain-Perspective
d3sign/گتی

هنگامی که آن را برای اولین بار من چقدر بد همه گیر شد رفتن به دریافت یک احساس ترس مستقر در دل و روده من مانند یک توپ سنگین سرب. این احساس است که هنوز هم وجود دارد. آن اثرات حافظه من تو خواب من اشتها و سطح انرژی من. وجود دارد بسیاری از لایه ها به این ترس آن است که به سادگی نمی ترسند. این خشم بیش از حد و نا امیدی. احساس از دست تعادل از توقف از حرکت رو به جلو.

و در عین حال.

من هم درست است. من می دانم که من خوب هستم. من می دانم که در مقایسه با بسیاری دیگر من بسیار سپاسگزار برای.

“در مقایسه با دیگران” را تبدیل به یک تابو چیز می گویند. من دیده ام زیبا Instagram پست از افرادی مانند Glennon دویل و Brene قهوه ای هر دو آنها به من احترام و عشق ورزیدن تشویق ما نه به مقایسه شرایط ما به دیگران. من آن را در بخش نظر بیش از حد زمانی که مردم خود را در مقایسه coronavirus مبارزات—”آیا این درد و رنج های المپیک!”

تفکر است که هنگامی که ما مقایسه درد و رنج ما به دیگران ما شرم خودمان به صورت کاملا مشروع احساسات. همه ما مجاز به مبارزه است. ما مجاز به احساس تمام احساسات. ما نباید خودمان قضاوت برای احساس چگونه ما احساس می کنیم. همه غم و اندوه معتبر است. ما هرگز نباید مقایسه رنج می برند.

من یک در صد در هیئت مدیره با شرمندگی خودمان را برای چگونه ما احساس می کنیم. من می خواهم به آن روشن است. و من تصدیق می کنم که وجود یک میدان گسترده ای از روانشناسان و محققان که به شما خواهد گفت که در مقایسه با درد و رنج است یک ایده بد است.

اما من مخالفم که ما نباید با استفاده از مقایسه برای به دست آوردن چشم انداز و بیرون آمدن از سختی عاطفی نقطه. ایده “رو مقایسه” معرفی شد در سال 1980 به عنوان یک پدیده اجتماعی به موجب آن یک فرد در مقایسه با یک جنبه از موقعیت اجتماعی خود را به دیگران که “در زیر” آنها را در جهت احساس ذهنی بهتر در مورد موقعیت خود در سلسله مراتب. تئوری بحث شده است چرا که همیشه برای حساب های ظریف مانند دسترسی انگیزه و فرصت است.

در عبارت: گاهی رو به پایین مقایسه کار نمی کند چرا که یک فرد وضعیت واقعا عینی, گاییدن, بدترین و آنها را به هیچ وجه از کمک به خود را دارند بنابراین برای تماشا خاطر نمی بپرسید آنها را به خود بگو “هی آن را همیشه می تواند بدتر می شود!”

اما به تلنگر که: برای کسانی از ما که امتیاز وضعیت ما این است که به احتمال زیاد نه بدترین. آن را کاملا معقول و منطقی به استفاده رو به پایین در مقایسه با کشت یک چشم انداز خوش بینانه تر. این کاملا ممکن است برای یک فرد به خود را بگویید برای جلوگیری از شکایت به دلیل نسبت به دیگران آنها در واقع آن را بسیار خوب است. یک شرکت می تواند در این گفت و گو داخلی و بدون پیچش یا حلقه زنی در طبقه در خود متنفر توپ از شرم. هدف این است که شرم از آن چشم انداز.

در تجربه خود من با COVID-19 من تا به حال برخی از واقعا روز دشوار است. خلق و خوی عاقلانه متعدد وجود داشته است حملات هراس. شده اند وجود دارد روز وقتی که من فقط خودم را از تخت به خاطر من می دانستم که بچه های من بودند و نیاز به دیدن من مثبت بودن. روز هنگامی که دلیل من در زمان دوش نمی شد به تمیز بود اما چون من نیاز به یک محل به گریه. که گره از ترس نشسته هنوز هم مانند سرب وزن در شکم من.

تدارکات و زرنگ من هیچ ایده چه چیزی در آینده است. من باید جریانهای چندگانه درآمد یک زن و شوهر که بلافاصله خفه کردن با این بیماری همه گیر و هر یک از دیگران که ممکن است خفه کردن در هر لحظه. شریک زندگی من است 1400 مایل از من دور و من هیچ ایده زمانی که من آنها را دوباره به دلیل آن را امن نیست به پرواز. بچه ها من’ تحصیل وضعیت نامشخص برای سال آینده به عنوان منطقه ای که من زندگی می کنند که ترکیبی عجیب و غریب از مردم مراقب بودن و مردم وقیحانه تنفس در چهره با یکدیگر برای ایجاد یک بیانیه سیاسی. من استفاده می شود به یک ایده از آنچه انتظار می رود یک ماه پایین جاده. در حال حاضر هر چیزی امکان پذیر است و بسیاری از نتایج بالقوه هستند نه نتایج من نگاه به جلو به.

من می توانم بگویم من ضعیف.

به جای من مقایسه کنید. بله من چند حملات هراس و برخی بی توجه است, روز گریان. و در عین حال در مقایسه با بسیاری از من سالم هم از نظر جسمی و ذهنی است. من نمی تکیه بر هر گونه دارو که عرضه به طور بالقوه می تواند به خطر بیافتد. اگر من نیاز به دارو یا برای من روانی یا سلامت جسمی من یک طرح بهداشت و درمان و قابل اعتماد ارائه دهندگان که مطمئن شوید که من گرفته مراقبت از. در مقایسه با بسیاری از, من واقعا خوش شانس است. یاد خودم از این من کمک می کند تا احساس بهتر است.

من از دست داده اند برخی از درآمد اما من هنوز هم درآمد در آینده. در مقایسه با دیگران که خود را از دست داده تمام معیشت من خوبی انجام می دهند. من خوش شانس هستم. این درست است که من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اما بر خلاف بسیاری دیگر, من یک سیستم پشتیبانی خواهد کرد که جلوگیری از من یا بچه ها از همیشه رفتن گرسنه مهم نیست که چقدر پول و یا چگونه بسیاری از اموال مادی ما ممکن است از دست بدهند. یاد خودم از این من کمک می کند تا احساس بهتر است.

من نمی دانم وقتی که من را ببینید من شریک زندگی دوباره. اما من فکر می کنم از خانواده های نظامی که اغلب از هم جدا برای یک سال یا بیشتر برای افرادی که در مناطق مختلف از عزیزان خود را; یا حتی چقدر سخت خواهد بود به حفظ این ارتباط 20 سال پیش زمانی که ما نمی خواهد که تا به حال دسترسی به این فن آوری استفاده می کنیم برای حفظ ارتباط ما قوی است. این می تواند بسیار بدتر است. یاد خودم از این من کمک می کند تا احساس بهتر است.

من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد با بچه های مدرسه, اما من می دانم که بسیاری دیگر آن را بسیار بدتر است. وجود دارد مکان هایی در جهان که در آن بچه ها نیست که در مدرسه و حتی قبل از همه گیر رسید. ما خوب هستند. ما انتخاب کرده اند. این بار بدون ساختار مدرسه و هر آنچه ممکن است در آینده نمی تواند واجد شرایط به عنوان غیر قابل عبور رنج می برند. منابع ما تا به حال دسترسی به قبل از همه گیر خواهد شد و هنوز هم وجود دارد یک بار همه گیر انجام می شود و حقیقت این است که ما ممتاز و ما خوب خواهد بود. یاد خودم از این من کمک می کند تا احساس بهتر است.

همه از این “رو مقایسه” من احساس بهتر است. I don’t love اصطلاح “رو مقایسه,” راه, به دلیل آن را برای تلفن های موبایل مانند یک بیان از استکبار وقتی که واقعا نقطه. هدف نزولی مقایسه نباید به نتیجه گیری شما بهتر از هر کس دیگری—باید آن را برای به دست آوردن چشم انداز.

وقتی که توپ سربی از بیم در دل و روده من باعث می شود من می خواهم به حلقه به موقعیت جنین و گریه مقایسه خود من مبتلا به شدید تر از درد و رنج دیگران به من می دهد که بسیار مورد نیاز چشم انداز به طوری که من می توانید انتخاب کنید تا خودم و نگه داشتن رفتن و حتی شاید رسیدن و خدمت به کسی که در تلاش است بیش از من.

من شرمنده از داشتن روز بد یا اعتراف به این که من غمگین هستم که من دارم هایی که من آرزو می کنم همه چیز متفاوت بود. هیچ کس نباید بود. اما آن را واقعا خوب است—مفید حتی برای مقایسه. این واقعا درست است که چشم انداز همه چیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im