من در پیوند با من توئین بیش از ‘The Baby-Sitters Club’


bonding-with-daughter-babysitters-club
حسن نیت ارائه میدهد از راشل Garlinghouse

وسواس من با The Baby-Sitters Club پرسیده شد در طول یک پیش COVID کتابفروشی دیدار با tween. ما در یک اتفاق نادر در یک تاریخ با بهره گیری از چای از کافه ها و کتاب ها و فیلم ها. من به او وعده داده است که او می تواند انتخاب یک کتاب و به شوق من او را برداشت تازگی منتشر گرافیک رمان از هیچ یک دیگر از یکی از این Baby-Sitters Club داستان. به من می گویند هیجان زده شد کتمان حقیقت است. شما بهتر است شرط می بندم که لحظه ای او انجام شد با کتاب من خواندن آن را.

من بلعیدن هر کتاب از The Baby-Sitters Club. من ستایش کلودیا تلاش های هنری و کریستی را شارژ نگرش است. به یاد داشته باشید هنگامی که مری آن رو قبل ؟ فقیر استیسی تا به حال به دیابت نوع 1 و نمی تواند غذا خوردن آب نبات. سحر شد دختر سرد از کالیفرنیا. بعد پنج اضافه شدن دو جوان پرستاران به باشگاه Jessi و مالوری. من به یاد داشته باشید که مایل به در باشگاه خود را به طوری بد. خود دوستی و کارآفرینی به من داد برخی از vibes احساس خوب من نیاز به زنده ماندن من پر سر و صدا توئین سال است. کسانی که از دوستان من بودند که من در زندگی واقعی دختر بودند که خرده. من می خواهم پاپ نشاط گله دار در دهان من کشیدن موهای من در scrunchie اسمیر در برخی از لب Smackers و خواندن کتاب های مورد علاقه من برای بار هشتم.

شما می توانید تصور کنید که شادی من زمانی که Netflix اعلام کرد که آنها می شود انتشار یک مجموعه شامل فاب کارشناسی, تریلر امیدوار کننده به نمایش گذاشتن همه دلتنگ مبارزات و پیروزی. من نوشت: تاریخ انتشار در برنامه ریز مانند آن بود که یک روز تعطیل را به آماده شدن برای. قدیمی ترین من بین و من به تماشای تریلر ده بار و ما شمارش پایین روز تا نشان دهید.

به عنوان یک مادر چهار فرزند و دو نفر از آنها در حال tweens می تواند چالش برانگیز. چرا هیچ کس آماده و یا هشدار به والدین در مورد توئین سال مانند آنها با کودک نو پا و بین سال ؟ یک دقیقه tweens همه lovey-dovey مایل به مامان-دختر چت و بازی لگو با هم و دقیقه بعد من بدترین مادر همیشه چون من به سادگی خواسته است که آنها مطمئن شوید که لباس های شسته شده به طور کامل خشک قبل از قرار دادن آن دور. Tweens در حال نو-در-آموزش, اما آنها هنوز هم باید یک دوز خوبی از بچه کوچک در آنها است. هر روز یک فرصت خوب وجود دارد و من سر در گم-اگر-من-فراموش و گم-اگر-من-همین حالا وضعیت. هیچ برنده ترین روز. تا زمانی که کارشناسی تجدید حیات. در حال حاضر ما نمی تواند به اندازه کافی با هم.

Snuggling بر روی نیمکت در حالی که ما به تماشای Kristy جواب تلفن ثابت ؟ در حال حاضر که جادویی. هر کس دیگری دریافت goosebumps? ما مامان-بچه مبارزات ذوب دور, برای عظیم 20-چیزی دقیقه در حالی که ما به تماشای فصل دیگری از زندگی گشوده است. مهم نیست که چگونه بسیاری از بار ما خواندن کتاب و یا نحوه آشنایی شخصیت ها به ما. تعلیق یا نه BSC را زمین نگهداری از کودکان فرفره چیزی شدید.

ما ظاهر پاپ کورن گرفتن پتو و بالش و تماشای The Baby-Sitters Club در تکرار کنید. چون به اندازه کافی وجود دارد آشغال آتش سوزی که در جهان در حال حاضر و ما ارزو شاد حواس پرتی. ما نیاز به کارشناسی بیشتر از همیشه قبل از یک وضعیت که در آن هیچ مهم نیست که چه سختی محصولات تا خانم در حال رفتن به رها کردن. آنها را به زن قدرت و مهمتر از آنها هر یک از دیگر.

ما به تماشای پنج قسمت به عنوان یک خانواده و tweens تا به حال بسیاری از سوالات. بیشتر آنها متوجه شده است که این کتاب به تصویر کشیدن دختران در یکی از راه, اما نشان می دهد در زمان آزادی از dishing از برخی از جدی تنوع بسیار برای ما لذت. مری آن است سیاه و سفید برای مثال در نشان می دهد. مثل در اصل کتاب استیسی به دیابت نوع 1 هر چند در این نشان می دهد ما او را تماشا مدیریت بیماری او (همان یکی من!) با استفاده از یک پمپ انسولین. مدرن تاب مانند چند نژادی خانواده و جنسيت nonconforming فرزند و زوج به ارمغان آورده است در مورد بحث های مهم در مورد چگونه خانواده ها ایجاد می شوند و چگونه آنها می تواند تکامل پیدا کند. وجود دارد یک مادر و فرزند یک چند نژادی و ضمنی-خانواده خوانده که آینه خود ما. یک موضوع است که خارج از غرفه برای من این است که پدر و مادر کودک روابط راکی در زمان, اما همیشه وجود دارد و رزولوشن آن عشق به توان یافت. (نشانه قلبی موسیقی است.)

I'm Bonding With My Tween Over 'The Baby-Sitters Club': group of girls from The Babysitter's Club on Netflix
لیانه Hentscher/Netflix

اشتراک گذاری کارشناسی با قدیمی ترین توئین شده است یک تجربه جالب. وجود 27 سال بین ما و پیدا کردن منافع مشترک شده است آسان نیست. به علاوه من چهار بچه. زمان محدود وجود دارد و برای من به تمرکز بر روی فقط یک kiddo. نسخه به روز شده از The Baby-Sitters Club جذاب است و, پاک, خانواده, سرگرمی, نه به ذکر است فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن من توئین علاقه. باز کردن قسمت شامل Lizzo آهنگ آببرای مثال اثبات نشان می دهد ارتباط بین بینندگان. دختران فردی حس مد, کلودیا عشق هنر (و عار برای ریاضی), کریستی را مضطرب رفتار و استیسی بیماری هستند برخی از راه های بسیاری نشان می دهد (و کتاب) به ما همه احساس می کند.

این خنده دار چگونه وجود دارد خیلی از دوران کودکی من در حال حاضر روند گرفتن بهره ، من توئین صاحب جدی ذخیره کردن فلورسنت scrunchies یک Caboodle و بالا waisted شلوار و محصول تاپ. Reliving سال جوانتر من با دختر من بوده است چنین شادی—به اندازه کافی برای کمک به من تحمل توئین درام از جمله چشم نورد درب کوبیدن و نوسانات خلق و خوی.

ما باید با برنامه. ما در حال خواندن بیشتر از رمان های گرافیکی با هم و ما در حال رفتن به شراب خواری دوم پنج قسمت از نشان می دهد فردا. من می دانم چه آینده (پس از خواندن بیش از یک صد BSC کتاب) از جمله عروسی پسر دچار مشکل شوم کودکان است. من نیز می دانم که کارشناسی نمی خواهد اجازه دهید من یا دختر من پایین. آنها قابل پیش بینی عالی—دقیقا آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>