من معتاد به ‘Doomscrolling’ اما آن را به من می دهد یک حس کنترل


doomscrolling
مامان ترسناک, NYT, MSNBC, واشنگتن پست و Oleksandra Korobova/گتی

از ماه مارس, من شده است مصرف خبرهای تقریبا ترسناک مقدار. سپس شکستن هشدار اخبار سریع و خشمگین و من به پایان رسید خواندن یک مقاله قبل از فلش در سراسر تلفن من. که اولین یکشنبه زمانی که اپل به من گفت که چگونه بسیاری از ساعت, من می خواهم صرف شده بر روی گوشی من من cringed. قطعا نمی توان آن را سالم به که وقت زیادی را صرف خیره شدن به تلفن من خواندن در مورد چگونگی جهان در خارج از خانه در حال سقوط است از هم جدا قطعه قطعه است. و با این حال من همچنان ادامه داشت.

چرا که چهار ماه بعد من هنوز خواندن و به تازگی شکستن هشدار اخبار نیست به اندازه کافی سریع برای چگونه سریع من مصرف اخبار. من همچنین اضافه شده یک روز صبح شماره را بررسی کنید. هر روز صبح از خواب بیدار شدم و دکمه تازه کردن در وب سایت های که در مسیر تعداد مثبت COVID-19 آزمون در شهر من و دولت من بود. من تازه کردن برای دیدن چگونه بسیاری از مرگ و میر اضافه شد در حال حاضر به بیش از حد بالا تعداد از روز قبل. من نگاه کنید تا ببینید که آیا بستری شدن در بیمارستان را کاهش و یا افزایش یافته است و اینکه آیا بیشتر یا کمتر از تعداد تخت تبدیل شده اند در دسترس است. سپس من در حرکت به اخبار و خواندن هر کلمه از هر مقاله است که بدون شک با اشاره به پایان جهان. (به عنوان یک مشتاق dystopian داستان خوان من معتقدم که من باید یک مهارت خاص تنظیم زمانی که آن را می آید به لکه بینی end-of-the-world themes.)

خلاصه: من doomsurfing. یا دقیق تر doomscrolling دلیل من ترجیح می دهم به خواندن end-of-the-world محتوا بر روی دستگاه تلفن همراه.

و من شده اند doomscrolling هر روز به مدت چهار ماه.

و کشیدن آن طاقت فرسا است.

من برای اولین بار تصادفا کلمه “doomscrolling” در مقاله ای در wired.com — بله در آن ظهور کرد تا بر روی گوشی من به عنوان یک خبر هشدار و من خواندن آن را فورا. نیویورک تایمز’ کوین Roose توصیف doomsurfing یا doomscrolling به عنوان “در حال سقوط به اعماق مرضی خرگوش سوراخ های پر شده با کروناویروس مطالب مهیج خودم را به نقطه ای از ناراحتی های فیزیکی پاک کردن هر گونه امید از خواب یک شب خوب.” همچنین “بی پایان از طریق رسانه های اجتماعی در یک جستجو از جان گذشته برای وضوح.”

من پس از آن آموخته doomscrolling مشترک است که Merriam-Webster شامل doomsurfing و doomscrolling خود را در “کلمات ما در حال تماشای” و تعریف آن را به عنوان از جمله: “Doomscrolling و doomsurfing هستند شرایط جدید با اشاره به تمایل به ادامه گشت و گذار و یا از طریق اخبار بد حتی اگر که اخبار انده, دلسرد کننده و یا افسرده. بسیاری از مردم در حال پیدا کردن خود را خواندن به طور مداوم اخبار بد در مورد COVID-19 بدون توانایی برای متوقف کردن و یا گام به عقب است.” Dictionary.com اضافه شده doomscrolling به لیست خود را از کلمات جدید ما ایجاد شده به دلیل Coronavirus (همراه با دیگر همه گیر زندگی تعریف کلماتی مانند covidiot و quarantini).

هیچ سوال وجود دارد doomscrolling بد است برای شما در بسیاری از راه های. همه این اخبار ترسناک مصرف در نظر گرفتن تلفات در سطح اضطراب من خواب من, مدیریت زمان—بیش از حد بسیاری از چیزهای در حال سقوط توسط ایستگاه فرعی به عنوان خوانده شده مقاله پس از مقاله من از دست دادن بسیاری از ارزش ساعت به یک دستگاه دستی بر روی صفحه نمایش من. من می دانم که کارشناسان می گویند به حد اخبار مصرف. من می دانم که کارشناسان می گویند به قطع—من حتی مصاحبه برخی از این کارشناسان که می گویند این مهم به قطع و در هر مصاحبه من راننده سرشونو تکون دادن همراه و عهد را امتحان کنید و من شکسته ام هر نذر حدود سه دقیقه پس از این مصاحبه به پایان رسید.

اما من چند دلیل خوب برای doomscrolling.

یک: چون من تماما و کاملا معتاد به گوشی من بیشتر از همیشه و احتمالا نیاز به یک تکنولوژی مداخله. من استفاده شده است به طور قابل توجهی پس از آن برای اولین بار از ماه مارس, اما تعداد ساعت من خیره در روی صفحه نمایش گوشی است که هنوز هم به طور قابل توجهی بالاتر از آن بوده است در ماه فوریه است.

و دو و مسلما بیشتر رعایت, doomscrolling باعث می شود من احساس می کنم در کنترل به این دلیل که آن را تبدیل به چیزی مبهم و وحشتناک و نامرئی به چیزی سنجش به خصوص من صبح زود ایالتی و محلی تعداد مطالعه است. Doomscrolling نوبت کاری نامحسوس به چیزی است که من می توانید عدد کاهش به اعداد و آمار و حقایق.

من با برخورد ترسناک نامرئی بیماری قبل از. من با برخورد نامحسوس نهان هیولا که آلوده مردم برای شما مهم ترین و به نوبه خود زندگی خود را وارونه و من آموخته پس از آن دارد که ارزش اطلاعات و هدایت چیزی است که احساس می کند بیش از حد بزرگ و حتی قرار دادن اسلحه خود را در اطراف به بسیار قابل هضم حقایق و آمار. من آموخته سال پیش که اطلاعات مسلح بودن با حقایق و آمار و هر کلمه نوشته شده است در مورد یک موضوع خاص باعث می شود آن را آسان تر به بر این باورند که جهان نیست به عنوان غیر قابل پیش بینی و وحشتناک آن را به عنوان گاهی اوقات به نظر می رسد.

حقیقت این است: در یک بسیار جالب و تاب doomscrolling مطلب در مورد تمام راه های جهان در حال سقوط است از هم جدا باعث می شود من فکر می کنم من می تواند به نوعی در حفظ و دنیای من با هم. چرا که دانش قدرت است. شاید دلیل این معنی است که من آماده می شود و یا حداقل نه به طور کامل غافلگیر اگر بدترین اتفاق می افتد. شاید به این دلیل که هیولا نامرئی نیست خیلی ترسناک زمانی که آنها در حال کاهش به نمودار و نمودار و کلمات بر روی صفحه نمایش.

اشتباه نکنید. Doomscrolling است مشکل. اضطراب من بالاتر است و خواب کمتر و کیفیت و بهره وری من است که اغلب خنده دار. اما من می دانم که زمانی که آن را می آید به قطعیت, من نیاز به doomscroll. من نیاز به تعیین که نامرئی هیولا که بیش از حد بزرگ چون من نیاز به احساس کنترل, حتی اگر آن را چیزی جز توهم کنترل.

باید وجود داشته باشد برخی از رسانه شاد, برخی از راه برای گرفتن این فضا برای تنفس و فوق العاده روان پهنای باند در حالی که همچنین پیدا کردن یک راه به چنگ برخی از کنترل از جهان است که به طور مداوم احساس می کند به طور کامل خارج از کنترل است. و امیدوارم من آن را پیدا کنید. یا جهان متوقف خواهد شد در حال سقوط از هم جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>