من در واقع ‘حلق آویز کردن با دوستان بیشتر در انزوا


hanging-out-with-friends-more
مامان ترسناک و درود دوست داشتنی/گتی

من باید اعتراف که این بیماری همه گیر شروع شده من نمی تشخیص خودم. در حالی که من همیشه یک ambivert من رفت و به درونگرا-حالت واقعا سریع است.

اگر تلفن زنگ زد من نمی توانستم آن را انتخاب کنید. وقتی که مامان من با ارسال یک متن به ببینید که چگونه من انجام شده بود من تلاش برای پاسخ به آن است. دوستان من می خواستم به زوم و تماس های من تا به حال به حفاری های عمیق به منظور ارتکاب. سپس من می خواهم تا پایان امید بستن به خارج در دسترس نباشد.

من احساس مثل من نیست که هر چیزی را می گویند که من نیاز به ذخیره تمام انرژی من را به تمرکز بر روی کار در منزل بچه ها من و نگه داشتن خانه تا حدودی مرتب.

این همه تغییر چند هفته پیش بعد از یک دسته از دوستان من فنر زوم جلسه در من. من پوشیدن, شلوار, من در حال حاضر می خواهم ریخت و یک لیوان شراب و من به دنبال بود فاب برای اولین بار پس از مستند. آره من پیوستن به در.

همانطور که ما آنجا نشسته جرعه جرعه و خنده, من متوجه شدم من تا به حال نمی خندید که سخت برای هفته ها و یکی از دلایل بزرگ چرا من احساس خیلی دلگیر بود چون من رفته بودم از ارتباط با دوستان بسیار به طور منظم نه در همه.

که نقطه عطفی برای من بود. و در حال حاضر من زندگی اجتماعی است شلوغ تر از آن بود که قبل از همه گیر.

منظورم این است که آن را حس می کند. پوشیدن لباس های گرم و نرم و نه نیاز به ترک خانه من باعث می شود آن را راه آسان تر را به یک شب دختران. ما به استرس ندارد در مورد پیدا کردن یک صندلی در رستوران مورد علاقه ما و نه ما باید به نگه داشتن چشم در بودجه تا شب می تواند تا زمانی که ما می خواهیم.

شما می توانید حضور در بازی شب از طریق Hangouts و هیچ کس به میزبان و یا نگرانی در مورد تمیز کردن.

شما می دانید که هنگامی که شما شروع یک چت شما می توانید هر زمان که شما می خواهید و شما احساس بد در مورد آن چرا که شما قرار داده نشده است انرژی خود را به مکان های مختلف– محل صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین. و سلام هیچ بارگذاری تماس و یا نیاز به راننده تعیین شده. اگر شما تلو تلو خور, همه شما باید به نگرانی در مورد در حال راه رفتن به تخت خواب خود را با خیال راحت.

بسیاری از ما ولع مصرف اتصال بیش از ما تا به حال به این خاطر خیلی از حرکات کمی ما استفاده می شود به تبادل رفته است. من هرگز متوجه چگونه یک انتصاب در آرایشگاه و یا به سادگی قادر به متوقف کردن و گپ زدن با مردم در فروشگاه مواد غذایی به من داد یک دوز از اتصال. این راه ما را تغذیه و سلامت روحی و روانی بسیاری از ما درک نمی کنند آن را تا آن گرفته شد از ما دور است. من قطعا نمی.

هر شب جمعه من پیوستن به یک ساعت یک مبارک بدون در نظر گرفتن چگونه خسته من چرا که من به معنای واقعی کلمه ندارد و به چیزی جز باز کردن کامپیوتر من. سهشنبه شب اختصاص داده شده به صحبت کردن با دوستان بیش از زوم. گاهی اوقات ما را به شام و خوردن گاهی اوقات ما جرعه شراب گاهی اوقات ما فقط بحث توقف. مهم نیست که اگر آن دو ساعت ارتباط هستند غلیظ تر از آنها خواهد بود اگر ما نشسته بودند در یک نوار یا رستوران با دیگر حواس او را پرت. شنبه شب اختصاص داده شده برای صحبت کردن با یک گروه بزرگ که شامل پسر و دوستان او. این یک راه بسیار خوبی برای ما به تغییر تاریخ شب.

من صحبت کردن در تلفن بیشتر از من از ’90s. من می خواهم به گوش دوستان و صدای خانواده; من می خواهم به می دانم که چگونه آنها انجام می دهند ذهنی چیزی است که شما همیشه نمی توانید سنج از طریق پیام کوتاه.

من چند تن از دوستان من متن با روزانه چیزی است که ما انجام نمی قبل از اقامت در خانه سفارش دهید. این نه فقط به خاطر اینکه ما زمان بیشتری را بر روی دست ما هم — آن را به دلیل وجود بسیار راحتی در رسیدن به کسی که رفتن را از طریق بسیاری از چیزهای مشابه شما هستند روز پس از روز.

اعصاب ما شات, ما فقط می توانیم تماشای زیادی تلویزیون و ما ماندن در همان چهار دیوار در روز و روز را. این یک راه برای همه به لرزش تا روز خود را کمی اضافه کنید و در تماس ماندن است که یکی از معدود چیزهایی که ما می توانید تعداد در حال حاضر. با فعالیت های فوق برنامه و سایر چیزهایی که به طور معمول ما را مشغول نگه دارید و ما هم دوباره به هم متصل با افرادی که با توجه به زمان به واقع به آن دسته از تماس و (مجازی) hangouts ما همیشه ادای سوگند ما در حال رفتن به به و پس از آن نه. زندگی است دیگر در راه گرفتن و آن را به چشم باز

فیزیکی جداسازی فوق العاده سخت اما انزوای اجتماعی سخت تر است. انسان حتی درونگرا, طلب یک مقدار مشخصی از اتصال و COVID-19 ما آموزش است که چقدر صحبت کردن و دیدن یک چهره آشنا می تواند به روشن روز ما است.

نه به ذکر است آن را بسیار آسان تر برای پیدا کردن زمان برای نشستن و چت تصویری زیرا ما نیست عجله کردن در هر نقطه. و من فکر نمی کنم هیچ یک از ما نفرت واقع ما لازم نیست برای قرار دادن در یک بند و یا ریمل مژه و ابرو برای آویزان کردن این روز است.

بله من خواهد بود بسیار هیجان زده به سفارش نوشیدنی و غذا با دوستان من دوباره. و من نمی توانم صبر کنید تا بچه ها من برای پیتزا. اما تا آن زمان, من می خواهم برای لذت بردن از این واقعیت من ارتباط با مردم من بیشتر دوست دارم بیشتر از من همیشه قبل از.

در تاریکی این چیزی که وحشتناک است که اتفاق می افتد وجود دارد برخی از نور می آید و آن را در فرم از داشتن راه ما به راحتی می توانید اتصال با یکدیگر. همه شما باید انجام دهید این است باز کردن لپ تاپ خود را, ضربه, FaceTime, دکمه, و یا فقط یک مکالمه تلفنی مثل شما در تاریخ بالا دوباره.

در واقع من می خواهم به نگه داشتن این جلسات رفتن حتی زمانی که همه چیز شروع به رفتن به عقب به حالت عادی پس از من آن را می دانم خواهد بود یک فرایند تدریجی اما عمدتا به دلیل COVID-19 به من آموخته من چقدر ارزش مردم من را در زندگی من و من لازم نیست دیگر همه گیر برای قرار دادن این تلاش بسیار به این روابط است.

من خیلی از آن است. تنها تاسف من این است که من صبر کردم تا زمانی را به استفاده از تمام چیزهایی که من می توانید انجام دهید برای ارتباط با کسانی که معنی ترین به من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>