من یک مادر تنها با COVID-19–من نمی تواند مرگ از این


Battling-COVID-As-A-Parent-new
حسن نیت ارائه میدهد از ونسا Valenziano نیکولز

شاید کمبود اکسیژن به مغز من اما من نیاز به به اشتراک گذاری این…

همه COVID-19 آمار, کنار, تمام, تست, تعداد استدلال و برهان را کنار…

من تا به حال به درایو خودم به ER شب گذشته به خاطر من COVID-19 مثبت و اشباع اکسيژن در مراقبت های فوری بین 80-84% در 3 مختلف می خواند. من در تلاش بود.

من می توانم هر کسی بپرسید به خطر عفونت و من نمی توانستم معده فکر اجازه می دهد علائم برای رسیدن به 911 نسبت به نگاهی که در مسیر. من در زمان خطر از رانندگی خودم البته نه احساس امن برای انجام این کار.

من گریه در ER زمانی که من برای اولین بار قرار داده و به یک اتاق. چون من واقعا لعنتی می ترسم.

من می دانم که من جوان-ish. من می دانم که آمار به من بگویید من خوب خواهد بود اما ما را از شنیدن داستان از سکته مغزی و لخته شدن خون از COVID. و فقط…چه می شود اگر ؟

مغز من رفت و به یک مکان تاریک برای چند دقیقه چون من نزدیک به هذیان و من با داشتن یک زمان واقعا سخت تنفس.

من تایپ کلمات “من یک کمی می ترسم” اچ زمانی که من در دروغ گفتن وجود دارد, چرا که من نیاز به کسی می دانم که چگونه واقعی برای من بود.

پسر من در خانه به تنهایی حداقل برای نیمی از زمان من رفته بود — چون من نمی تواند خطر آلوده کردن کسی — و همه من می توانم فکر کنم این بود که اگر… من سمت چپ او… چون این ویروس است.

مانند 140,000 آمریکایی دیگر که در سمت چپ خانه های خود را از ماه مارس 10th به دنبال مراقبت های پزشکی برای COVID و کسی که نمی بازگشت به خانواده خود را.

اگر چه من فقط سمت چپ بچه من برای آخرین بار ؟

که مراقبت از او را در این راه انجام بدم ؟

There Is Nothing As Terrifying As Battling COVID As A Parent
ونسا لی Nic/Facebook

چگونه شکسته خواهد او بود زمانی که به کسی تحویل داده است که اخبار را به او ؟

خواهد شد که مبارزه برای حقوق خود را در حال حاضر ؟ که به عنوان کردن آن را به عنوان برای تلفن های موبایل من بزرگترین نگرانی است. خواهد شد که مبارزه برای تغییر جنسیت بچه اگر من مرده ؟

مانند. محل تاریک افکار.

حتی اگر من فقط به حال به اعتراف من هنوز واقعا لعنتی می ترسم از پسر من فقط احساس است که قطعه از اطلاعات است.

من نمی خواهم او را به سمت چپ به تنهایی.

ER پرستار بود که یک زن دوست داشتنی که با من به اشتراک گذاشته است که او را ترک بهداشت و درمان به دلیل این بیماری همه گیر “و یا حداقل ترک ER,” او گفت:.

او گفت: “من نمی توانم باور کنم که آنچه ما در اینجا انجام داده ایم و یا آنچه ما در اینجا انجام می شود. مردم واقعا در مراقبت متوقف شد. استرس از همه از این اندازه است. منظورم این است که نگاه شما 43 و تلاش برای نفس کشیدن, گریه, و من اینجا هستم تحت پوشش در نزدیکی hazmat کت و شلوار, و من فقط می خواهم به شما یک آغوش. همه چیز در بهداشت و درمان و… در زندگی… احساس می کند برای همیشه متفاوت است. اما تعداد کمی از مردم مراقبت تا زمانی که آن اتفاق می افتد به آنها را!”

در سمت راست. من احساس کردم که بر روی بسیاری از سطوح در مورد چند چیز در زندگی من است. من می خواستم او را در آغوش بگیرید ،

من به شما قول می دهم شما نمی خواهید به احساس می کنید آنچه که من احساس شب گذشته.

There Is Nothing As Terrifying As Battling COVID As A Parent
حسن نیت ارائه میدهد از ونسا Valenziano نیکولز

من قول می دهم شما نمی خواهید به درایو خود را به ER هنگامی که تمام بدن خود را احساس می کند مانند ژله و شما مطمئن باشید اگر پای خود را در فروختن. همه در حالی که تاکید بیش چقدر پول این هزینه خواهد شد چرا که بهداشت و درمان است که یک شوخی در این کشور است.

من به شما قول می دهم که شما نمی خواهید به نشستن در تخت بیمارستان تعجب که چرا شما را فراموش کرده به اجرای خود را, احساس, اشتباه, مغز مه آلود و کمی delirious.

من به شما قول می دهم که شما نمی خواهید به تصور کنید که بچه خود را در خانه به تنهایی گفته است که شما بوده ام به بیمارستان به دلیل شما قادر به نفس کشیدن. یا بدتر از اینکه شما در یک دریچه یا مرده.

من قول می دهم شما فقط نمی خواهید به قمار با آن است.

ما می دانیم که به طور کامل از بین بردن این ویروس امکان پذیر نیست اما ما می تواند انجام جهنم خیلی بهتر است.

من فقط می خواهم مردم را به هضم آن را تا آنجا که آنها می توانند و بهره مندی از بیش های روح. لطفا بهتر و فعال باشید.

لطفا.

به روز رسانی: من در خانه ام و احساس کمی بهتر از امروز! و او به نظر می رسد در بهبود پس از حدود 15 روز از علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>