من Housecleaner که در حال رفتن به محل کار — و آن را قریب به اتفاق


Housecleaner-Who-Is-Going-Back-To-Work
Virojt Changyencham/گتی

من قطعه با هم یک درآمد از طریق بسیاری از مشاغل به عنوان یک فردی خود اشتغالی. من یک مترجم آزاد, LGBTQIA+ مربی و یک housecleaner. زمانی که این بیماری همه گیر ما مجبور به لغو و تغییر همه از برنامه های ما, من هنوز هم قادر به انجام برخی از من از خانه کار می کنند اما در زبان عمومی و رفوی نمی شد در این فهرست است. همه از من صحبت کردن و آموزش درگیری های لغو شده به طور نامحدود; اما پس از چند هفته از چک کردن در با تمیز کردن مشتریان من قصد بازگشت به کار به عنوان یک housecleaner.

من نتایج آهسته بازگشایی از ایالت ورمونت و فرماندار اعلام کرد که در صفحه اصلی خدمات می تواند از سر گرفت. این یک مالی ضرورت اما تا آنجا که من می خواهم و نیاز به رزومه کاری قطعه کار قبلی من زندگی من غرق تمام قطعات متحرک.

من با کار فوق العاده خانواده است و هر کس در توافق کامل است که ایمنی و سلامت اولین اولویت است. یکی از مشتریان من در مورد سوال من نیاز به انصراف از خدمات زمانی که من در ماه مارس و هیچ کدام از آنها خواستار راه اندازی مجدد تاریخ. وقتی که من به آنها چند هفته پیش برای دیدن اگر آنها هنوز هم علاقه مند در خدمات اظهار داشت: من راهنمای احساس امن در حالی که در خانه های خود و آنچه آنها نیاز از من.

ایمنی نیز شامل امنیت مالی. اگر مشتریان من نمی تواند استطاعت به پرداخت من نیاز به پیدا کردن راه های دیگر برای جبران آن پول است. برای مردمی که به کاهش هزینه های خود را, من نمی هر گونه وعده داده است که من در دسترس خواهد بود در تاریخ بعد. وجود دارد به درک متقابل و انتظارات در هر دو به پایان می رسد.

مراقبت از کودک است که بخشی از کسانی که انتظارات بیش از حد. آن را گرفته است من چندین هفته و چندین تلاش ناموفق برای گرفتن مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای مراقبت از بچه ها. همه ما بسیار هیجان زده به یک دانش آموز کالج و یکی از آنها را در سابق اردوگاه مشاوران آمدن به خانه ما هر روز. اما برخی از خانواده های پاک کردم برای نمی خواهد که مراقبت یا باید کودکان و نوجوانان را در اردوگاه ها و یا روز اهمیت می دهد. زمانی که من به خانه کسی من مشغول به کار در اطراف مردم و درون اجتماعی فاصله حباب از انزوا که در حال حاضر نگه داشتن مردم بیشتر از قبل. من با اضافه کردن یک لایه اضافی از احتیاط تنها رفتن به یک خانه در روز است. در گذشته من می piggy بازگشت دو یا سه خانه یک روز برای بهره وری خاطر اما در حال حاضر من فقط رفتن از خانه من به یک مشتری و دوباره به خانه به منظور از بین بردن آلودگی متقاطع. این ایده آل نیست اما هیچ یک از این است.

هر کس من کار با در نظر گرفتن خطر محاسبه شده برای از سرگیری قبل از همه گیر خدمات و روال; پاداش تمیز و کمتر استرس زا محیط زیست برای مشتریان و درآمد برای من. اما من به خطر می اندازند من, بهداشت و سلامت از کسانی که من در تماس با آمده. من با قرار دادن مقدار زیادی از اعتماد در مشتریان تصمیم گیری است که به منظور نگه داشتن آنها را به خوبی و آنها در حال انجام همین کار را با من. من خدا را شکر برای امتیاز مشتریان من مجبور به پرداخت برای خدمات من اما مبارزه با این خطر در مقابل پاداش کار من در وسط یک بیماری همه گیر.

این تعادل است طاقت فرسا. تدارکات از خروج از خانه در تعامل با مشتریان و پوشیدن ماسک در حالی که کار من طول می کشد متفکر برنامه ریزی و اجرای. تا آنجا که من ارزو فضا از بچه های من در بیشتر روزها من در تلاش برای ترک آنها را. ما شده اند با هم هر روز در تمام طول روز برای سه ماه گذشته. من مخفیانه به کار در اتاق من برای چند ساعت در یک زمان اما من همواره در اطراف و صدای خود شده اند و موسیقی متن فیلم تلاش من در کار از خانه.

من دیروز رسما رفت و برگشت به تمیز کردن مسکن. آن را خالی و اجاره ای که نیاز به تمیز بین مستاجر و شش ساعت بود که من رفته بود طولانی ترین من شده اند به دور از بچه های من در ماه. من تنها تعامل با مالک برای چند دقیقه و پس از آن بود که به تنهایی در حالی که من کار می کرد; از آن زمان بدن من برخی از زمان برای دریافت استفاده می شود به حرکات من استفاده می شود به طوری آشنا با اما بزرگترین مانع پرش به بیش بود گناه من احساس دوری از خانه. من قادر خواهد بود برای تنظیم فیزیکی از کار من سریعتر از تنظیم مجدد به تعادل کار و زندگی, حتی اگر من می دانم که بچه های خوب هستند.

آنها بیش از خوب و من می دانم که من تنها نیستم. در راه خانه من گذشت پیش دبستانی و پس از آن پارک ها و تفریح ساختمان کودکان و نوجوانان باید با حضور در مدرسه و اردوگاه. ژوئن 1st روز بود که این مکان شد و باز دوباره برای پدر و مادر کار خود را به ترک بچه ها در حالی که بسیاری از ما دوباره وارد نیروی کار است. همانطور که من سوار من خال خال چهره های آشنا—بدن در واقع به دلیل ماسک—استقبال کودکان و نوجوانان به آشنا فضاهای. پدر و مادر مبهوت خارج در حالی که آنها کاهش یافته است بچه های خود را در درب. من می توانم احساس اشک جدایی و سوالات شک. اما من هم دیدم حالت ارتجاعی و تمایل به تصمیم گیری های دشوار هنگامی که آنها احساس غیر ممکن است.

این طبیعی جدید می آید با بسیاری از پرسش ها و بسیاری از ما در مواجهه با افشای خودمان را به خطرات ناشی از چه ifs از COVID-19 آنجا که ما نیاز به کار در خارج از خانه. یک خانه تمیز ضروری در حال حاضر ؟ هیچ. من نیاز به ایجاد یک زندگی ضروری? بله. بنابراین من می خواهم به کار. من هم زندگی در یک حالت ثابت از آسیب پذیری به من تکیه بر دیگران برای حفظ خانواده من از لحاظ جسمی خوب و ثبات مالی. در وسط یک جهانی همه گیر احساسات من کثیف هستند در بهترین حالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>