من یک معلم تاریخ و من نمی یاد در مورد تولسا قتل عام و یا Juneteenth در کالج


Teacher-Didnt-Know-Tulsa-Massacre-Juneteenth-1
جهانی, تاریخچه بایگانی/گتی

“چرا من معلم تاریخ به من آموخت که؟!”

اگر شما چیزی مانند من و شما احتمالا فکر این را به خودتان بیش از یک بار در طول چند هفته گذشته. آیا سابقه موضوع مورد علاقه شما یا نه شما احتمالا شنیده ام زیادی در مورد چه کسانی خوب بومی آمریکایی کمک به فقرا غمگین زائران از طریق برداشت و جشن با اولین روز شکرگزاری و چگونه لینکلن رهایی بردگان و چگونه هیتلر سعی در خراب کردن جهان است. اما خود کلاس تاریخ از سمت چپ تولسا کشتار و Juneteenth و بیشترین تنوع شما را دیدم داخل یک تاریخچه کلاس درس بود یک عکس از Harriet Tubman و انگیزشی نقل قول از دکتر کینگ “من یک رویا دارم” سخنرانی.

من یک مدرک لیسانس در تاریخ و به من آموخت دبیرستان مطالعات اجتماعی برای یازده سال, و من یاد گرفته در مورد تولسا قتل عام درست مثل هر کس دیگری — در اولین قسمت از نگهبانان. من می توانم به شما بگویم هر چیزی که شما می خواهید به دانستن در مورد پادشاه هنری هشتم و شش همسران, اما من تا به حال فقط از شنیده Juneteenth در عبور قبل از این ماه (و نه در سابقه کلاس, هر چند که من تا به حال به پنج تاریخ آمریکا در کلاس های دانشگاه).

پاسخ به سوال شما که چرا خود را معلم تاریخ در سمت چپ این درس مهم (و بسیاری از بیشتر) از کلاس های خود را بیش از حد طولانی است برای هر یک مقاله وجود دارد اما چند دلیل است. اولین و مهمترین این است که کتاب های درسی ما با استفاده از همین حالا آن را پوشش میدهد. اکثر کتاب های درسی دنبال یک فرمول ساده: آنها با اضافه کردن یک بند یا دو مورد در هر فصل از یک دهه-کتاب قدیمی و تماس که تنوع. ما کتاب های درسی درایو موضوعات و اطلاعات ما می توانید به اشتراک گذاری و مدارس درجه متفاوتی از نرمی برای معلمان که ولگرد از کتاب درسی اطلاعات است.

Demonstrators arrive at the Martin Luther King, Jr. Memorial during a Juneteenth march in Washington, DC on June 19, 2020.
اولیویه DOULIERY/گتی

این عدم استقلال یکی دیگر از دلایل بزرگ چرا این موضوعات سمت چپ هستند. معلمان باید فوق العاده حداقل مقدار از کنترل بیش از آنچه که آموزش می دهند و زمان اختصاص داده شده به آموزش آن است. بدون در نظر گرفتن کلاس ما آموزش ما دقیقه در حال دیکته شده توسط منطقه, برنامه درسی, آزمایش های دولت و دولت فدرال و استاندارد. حتی یک معلم با این اطلاعات نمی تواند به بیش از یک عبور ذکر است از آنجا که آنها مجبور به پایبندی به قدم زدن مجموعه توسط مردم دور و خارج از کلاس درس خود را.

غمگین ترین دلیل از همه این است که کلاس تاریخ نمی توان برش. آن را در حالت استاندارد آزمون به صورت ابتدایی و یا میانی مدرسه و آن را هیچ جا یافت می شود در عمل و یا نشسته است. ولسوالی دریافت رتبه بندی و حتی بودجه خود را بر اساس نمرات آزمون های استاندارد و در مدارس ابتدایی و متوسط در سطح مدرسه فقط ریاضی و خواندن تست شده هستند. بنابراین آن دسته از افراد تمرکز خود را. تاکید بسیار قرار داده شده است در آن دو نفر که بسیاری از معلمان ابتدایی گزارش که آنها به سادگی دقیقه در روز خود را به پوشش علوم یا مطالعات اجتماعی جز به عنوان یک فرمت از خواندن یا ریاضی (به عنوان مثال در مطلب امروز ما در حال رفتن به جزئیات در مورد جورج واشنگتن). مدارس باید بالاتر مورد نیاز فارغ التحصیلی برای ریاضی و زبان انگلیسی از برای علوم اجتماعی است.

همه این دلایل جوش پایین به یکی از بزرگ تند و زننده, راز: مطالعات اجتماعی خود است و نه با ارزش.

آن را “فقط هنر و صنایع دستی” (سیلی به معلمان هنر در همه جا). این اجتماعی شدن زمان. آن را فقط کسل کننده فیلم های مستند. تا زمانی که همه در آن بود و آن همه از آن می تواند به دلیل به عنوان معلمان که همه ما آموزش داده شد و همه ما مجاز به تدریس است. اما ارزش واقعی در مطالعات اجتماعی نهفته در آموزش فرزندان ما در مورد فرهنگ خود و دیگران به این دلیل است که ما چگونه اطمینان حاصل شود آنها ارزش جهانی که در آن زندگی می کنند.

پس چگونه می توانم به شما اطمینان حاصل شود کودک شما(رن) دانستن بیشتر در مورد تاریخ از شما آموخته است ؟ قرار است که فعالیت های شما بوده ام احساس در طول چند هفته گذشته برای استفاده از!

African Americans detained during the Tulsa Race Massacre in Tulsa, Oklahoma, US, June 1921; an African-American woman sits in the back of a truck, her legs hanging over the back, with several other people in the back of the truck also, hidden by shadow. A man holding a rifle sits on the running board.
Corbis/گتی ایماژ

قبل از اینکه شما شروع به ارسال ایمیل به معلم فرزند خود اطلاع خود. همانطور که اشاره کردم فرزند خود را در کلاس درس, معلم بسیار کمی (در صورت وجود) کنترل بر روی چه موضوعات آنها تدریس و احتمالا حتی مقدار از زمان در هر روز/هفته آنها را به پوشش این موضوع است. این مکالمات باید به دولت های منطقه (مانند یک برنامه آموزشی مدیر یا سرپرست) و یا حتی نمایندگان محلی خود را مانند هیئت مدیره مدرسه یا محلی congresspeople. اینها برخی از سوالات شما می توانید بپرسید:

1. که چگونه بسیاری از دقیقه در هر هفته اختصاص داده شده به مطالعات اجتماعی? و یا در سطوح بالاتر این است که در آن واضح بپرسید چه مورد نیاز فارغ التحصیلی برای علوم اجتماعی و به طور خاص ،

2. است فرزند من و یا همکلاسی های دیگر کشیده از مطالعات اجتماعی برای مداخلات مانند گفتار و اجتماعی, کار و یا حتی فوق العاده ریاضی/خواندن کمک کند ؟ (این فوق العاده رایج است. مدارس را به عمل در طول روز در مدرسه ساعت و آنها را محدود در زمان در دسترس به ارائه کمک اضافی و یا غنی سازی به دانش آموزان به طوری که آنها گاهی اوقات کشیده از برخی کلاس های, اغلب تاریخ است.)

3. آنچه در منابع به معلمان داده شده است ؟ آنچه که در بودجه برای مواد مصرفی و یا اشتراک از قبیل نقشه ها و روزنامه ها هم برای بچه ها و یا دیگر وقایع کنونی منابع ؟

4. آیا کتاب های درسی? زمانی که آنها منتشر شده ؟ ؟ ؟

5. چه توسعه حرفه ای است که ارائه شده به معلمان برای ادامه تحصیلات خود در تنوع تاریخچه کلاس ؟

به عنوان شما ممکن است حدس می زنم از خود تجارب آموزشی و زمان مکالمات شما ممکن است یک پاسخ مستقیم. ما در عجله برای اطمینان از هر بچه می شماره گروه راه هسته مشترک نیاز ما به ذخیره کردن بیش از حد انتظارات در (ویژه ابتدایی) معلمان و آنها به سادگی انجام زمان را در روز خود را به پوشش این موضوع است. کسانی از ما در سطح بالاتر مشغول ابتلا به بچه ها اطلاعات آنها را دریافت نمی کنند و قبلا آن را انجام می دهند در حالی که بچه ها در حال کشیده شدن به تست های ریاضی ما نمی تواند رسیدن به آن است.

پس چه می تواند ما به عنوان پدر و مادر آیا برای رفع آن ؟ شروع درخواست خود را به مناطق و دولت های محلی. صحبت خود را در منطقه جلسات هیئت مدیره. ارسال یک ایمیل به محلی خود را congresspeople. شروع به گفتن آنها چقدر برای شما ارزش خود را فرزند کلاس تاریخ. این مردم هستند که تصمیم می گیرید چه چیزی و چقدر ما آموزش دهد و آنها تنها کسانی هستند که می تواند تصویب لازم سیستمیک تغییر دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>