من یک معلم دبیرستان و مادر: در اینجا من نگرانی های عمده ای در مورد بازگشایی مدارس


reopening-schools-teacher-mom-1
مامان ترسناک و Imgorthand/گتی

زمانی که افرادی که دارای مجموعه ای از پا در یک دبیرستان در سی سال به من بگویید مدارس باید برای باز کردن بسیاری از آنچه در این مقاله “ما نمی توانیم بازگشت به دانشگاه در این پاییز” می رود از طریق ذهن من: واقعیت ثابت پایدار اجتناب ناپذیر تماس با صدها نفر (در دبیرستان ساختمان بیش از یک هزار) نفر در روز.

من به تدریس در یکی از بزرگتر مدارس در لانگ آیلند خدمت بیش از 10000 K-12 دانش آموزان در هر روز است. در یک مدرسه بزرگ منطقه اگر شما واقعا می خواهید همه بچه ها به لحاظ جسمی بازگشت به ساختمان این سقوط شما را قبول کند که اجتماعی فاصله, ضد عفونی کننده, پوشش — همه چیز که علم می گوید حفظ این فوق العاده بیماری های عفونی در خلیج همه پنجره (مگر در مواردی وجود دارد یک enormous infeasible هجوم نقدی برای بیشتر اتوبوس معلمان به یک Chromebook و خیلی بیشتر). برخی از والدین ممکن است خوب با تجارت از افزایش COVID-19 خطر اگر فرزند خود می تواند به مدرسه بروند اما ما نمی توانیم به زندگی در یک حباب زندگی می کنیم در یک جامعه و انتخاب های ما به ناچار تحت تاثیر قرار همه در اطراف ما.

اگر من تا به حال هر ورودی را به من چگونه منطقه را مدیریت انتقال بازگشت به مدرسه در این پاییز من را اولویت بندی مهارت های زندگی (جمعیت ما از دانشآموزان با ناتوانی هوشی) ویژه آموزش و پرورش و دانش آموزان ابتدایی به یک فرد در بازگشت در پاییز. من می خواهم به گسترش آنها در سراسر ساختمان در یک منطقه. من می خواهم نگه داشتن آنها را در استاتیک غلاف بیش از ده (احتمالا بیش از پنج با مهارت های زندگی کودکان و نوجوانان) در همان اتاق در تمام طول روز. اگر یک دانش آموز یا معلم در یکی از “غلاف” بیمار شد درست است که غلاف نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته و نه کل جمعیت. و من می خواهم اجازه می دهد تا پدر و مادر همه گزینه نگه داشتن بچه های خود را در صفحه اصلی که در آن دانش آموزان می تواند در ادامه با آموزش از راه دور اگر آنها را انتخاب کرد. با این حال حتی این نسبتا متوسط طرح هزینه پول زیادی (بیشتر معلمان و فشرده تمیز کردن به عنوان بزرگ هزینه).

من هم یک مادر به تازگی ضرب 6 و 3 کلاس و یک معلم است. من درک می کنم که چرا بسیاری از والدین می خواهند بچه های خود را همه بچه ها در مدرسه ASAP به ویژه دانش آموزان مدارس ابتدایی (و من فکر می کنم این است که مردم ما نیاز به تمرکز بر گرفتن به فیزیکی مدرسه برای اولین بار). و حتی اگر من موافق نیستم من درک می کنم که چرا برخی از مردم فکر می کنم داشتن فرزندان خود در مدرسه بسیار سالم به طور کلی از یادگیری از خانه.

اما وقتی که می آید به دانشگاهیان در سال آینده من در فرد درس خواهد بود به سختی قابل تشخیص از من درس آنلاین. چرا ؟ از آنجا که عنوان این مقاله لمس در گروه پروژه های بحث سقراطی سمینارها اقدام به تمرینات جنبش در کلاس درس مشترک منابع به اشتراک گذاشته شده در کامپیوتر…که همه را برای سال آینده. هر نوع همکاری ما خواهد بود هیچ متفاوت از آنچه که ما انجام می دهد بر روی یک کامپیوتر به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز است. در حالی که من دوست دارم برای رفتن به تدریس در دست interactive سبک است که به اعتقاد من اکثر من کمک می کند تا دانش آموزان یاد بگیرند و رشد coronavirus خواسته است که کلاس های درس من دور نگاه متفاوت است. ما را به یک راه و یا دیگر کلاس های درس ما را نمی خواهد و نمی تواند تابع به عنوان آنها در گذشته است. به جای bemoaning که ما نمی توانیم تغییر, شاید بهتر آن است که در این لحظه برای آموزش معلمان چگونه به اهرم برخی واقعا شگفت انگیز تکنولوژی آموزشی و آموزش با ما پژوهش بر اساس روش برای طراحی موثر و جذاب آنلاین درس به جای تمرکز بر روی یک تیره شاید افسانه ای سقوط بازگشت.

Concerns About Reopening Schools
OsakaWayne Studios/گتی

اما نیز وجود دارد یکی دیگر از حقیقت به نظر می آید به مقایسه “در” تحصیل با تجربه آنلاین. من می دانم آنچه نوجوانان آموزش من واقعا از دست در مورد مدرسه و آن را ندارد بسیار به کار با دانشگاهیان: آنها را از دست ندهید, اجتماعی گاه به گاه مکالمات رفاقت های متعلق به چیزی, ورزش, تئاتر, مدرسه, سنت, dumb, جوک با دوستان. و البته آنها از دست این عناصر ضروری از تجربه به حق ، از دست دادن خود را در جهان اجتماعی بسیار زیاد است. هنگامی که پدر و مادر از دانش آموزان می گویند: “مدرسه آنلاین کار نمی کند” در پایگاه مرکزی (هر چند قطعا تنها نیست) دلیل از دست دادن این یادگیری اجتماعی و تجربه است.

بنابراین در حالی که من اعتقاد ندارم رفتن به فیزیکی مدرسه را یک تفاوت بزرگ آکادمیک چه رفتن به مدرسه اجازه خواهد داد که اجتماعی جنبه های مدرسه (که بسیاری از آنها خواهد شد یا نقض های اجتماعی فاصله می شود و یا به شدت محدود اجتماعی فاصله). من فکر نمی کنم آموزش آنلاین است برتر یا همان فرد در یادگیری به طور کلی, اما در یک کلاس درس سناریو است که شامل سخت اجتماعی فاصله ثابت ضد عفونی بین کلاس ها و غیره ما در حال صحبت کردن در مورد کلاس های درس سنتی تجربه برای سال آینده یک راه یا دیگری. هنگامی که شما در نظر واقعیت در فرد بالا مدرسه نگاه می خواهم برای سال آینده تحصیلی تفاوت بین کنترل از راه دور و در فرد به نظر می رسد کوچک و نسبتا قابل کنترل است. بنابراین آیا ما ارسال دبیرستان دانش آموزان را به این ساختمان های بزرگ که در آن صدها اگر نه هزاران نفر آزادانه و در محله های نزدیک مخلوط عمدتا به طوری که آنها می توانید معاشرت? قبول کنیم که این کار نیاز به تقریبا قطعا نقض تمام اصول که جهان بالا اپیدیولوژی موافقت خود را حفظ خواهد کرد ما را (نسبتا) بی خطر است ؟

در اینجا سریع بررسی واقعیت در مورد حتی اساسی ترین جنبه از آنچه که ما باید به دنبال امن بیماری استراتژی کاهش در ساختمان مدرسه: ماسک. حتی برخی از بزرگسالان نمی تواند مدیریت این کار به ظاهر ساده گام–آیا ما صادقانه بر این باورند نوجوانان که به شدت بد در مدیریت ریسک را به طور منظم ماسک می پوشند در یک مدرسه ساخت ؟ فشار همسالان و نه از نوع مثبت خواهد بود یک عامل عمده در اینجا. برای مثال در اواسط ماه آوریل در نقطه بالایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در اینجا در نیویورک در یکی از بزرگترین نقاط داغ در سراسر جهان در آن زمان من بیست-چیزی ساله همسایه به حال یک حیاط خلوت پنگ آبجو با تمام maskless دوستان است. من تو را دیدم یک مرد جوان رول آپ مورد آبجو در دست خود ماسک بر روی صورت خود. من می دانستم که چه اتفاقی خواهد افتاد به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم او دیگر دوستان…و من درست بود. به جای اینکه تنها یکی از بچه ها با یک ماسک بر روی او آن را در زمان مناسب خاموش و بی سر و صدا آن را به جیب خود. ضرب این صحنه صدها بار در مدارس سراسر امریکا است. حتی کودکان و نوجوانان با بهترین نیت را به راحتی برنده بیش از خود تمایل طبیعی به تناسب در هر چه خطرات. و در نهایت منجر به افزایش تعداد مورد و غیر ارادی تعطیلی مدارس به هر حال.

اگر ما از راه دور در سال آینده پدر و مادر که می خواست کودکان خود را (که به نظر می رسد بسیاری از/و من درک می کنم که چرا من فکر می کنم این اجتماعی شدن فرزند خود را از دست رفته است که این مسئله بزرگ است. اگر که برای شما مهم تر است از اجتماعی فاصله و شما دوستان که احساس می کنید به همان شیوه به خوبی از این راه به شخصی راه حل به هر حال. آکادمیک فشار خود در منطقه برای آنچه که بچه خود را در یک محیط آنلاین. گروه کوچک و یا یکی در یک زمان زندگی می کنند با یک معلم ؟ روزانه درک چک کنید ؟ استفاده از صدای خود را برای حمایت از کودک خود را. مناطق در حال انجام بهترین خود را و می خواهید به عنوان پاسخگو به عنوان آنها می تواند به جوامع و نیازهای کودکان خود را شارژ.

من معنی نیست که برای به حداقل رساندن هر گونه نگرانی و من می دانم که چه چیزی درست است برای من نسبتا مرفه منطقه جهان است به دور از مسائل دیگر مناطق. من می دانم که برخی از بچه ها در خانه های ناامن و برای آنها مدرسه, حتی اگر آن را یک ناقل بیماری است و یک فضای امن تر. وجود انبوه بسیار دشوار سوالات و مشکلات در اطراف این موضوع و هیچ یک راه حل است که به طور موثر آدرس همه آنها را. این یک وضعیت که در آن ما باید به تعادل ریسک و پاداش و همچنین مسئولیت فردی ما خانواده ها و جامعه بزرگتر. امید است که ما می تواند به جلو حرکت می کند با انعطاف پذیر و عادلانه وسط زمین که آدرس مناطق از بزرگترین نگرانی برای همه دیدگاه ها نگران است.

و هنگامی که یک واکسن موثر و یا درمان است ، هدف ما برای بازگشت بهتر است. ما به یاد داشته باشید که بچه ها هم حالا تست های استاندارد و یا تقریبا هر چیزی را که می تواند اندازه گیری کمی. آنچه مهم به کودکان و نوجوانان ما هستند “نرم” اجتماعی بشر جنبه های آموزش و یادگیری شده است که shunted گذشته برای بیش از حد طولانی است. کودکان و نوجوانان نیاز به روابط معنی دار با مراقبت از بزرگسالان دوستان فرصت را به بازی ابزار برای اجرای مسیر سعی در هویت در یک محیط امن و پرورش هیچ یک از آن رسم می تواند به عنوان نقاط داده ها در یک گراف. اگر ما به یاد داشته باشید این درس شاید, این همه بیهوده بوده و ما می توانیم فرزندان ما عقب تر و سپس برخی از آنچه آنها را از دست داده اند و در طول این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>