teens-stuck-inside-help
مامان ترسناک و Maskot/گتی

به عنوان یک روانشناس کودک من آموزش دیده برای کمک به کودکان و نوجوانان که در حال مبارزه با اضطراب و افسردگی و تروما و طیف وسیعی از مسائل است که می تواند مانع رشد و توسعه خود را. اما هرگز من تجربه این وضعیت مواجه هستیم که در آن هر کودک — کودک نو پا به نوجوانان است — رو به یک واقعیت جدید پر با عدم قطعیت است. این است که یک زمین پرورش برای بی ثباتی و ترس و طیف وسیعی از دیگر بهداشت روانی باعث. به عنوان یک مادر 12 و 14 سال دختران coronavirus نهفته است هر جنبه ای از زندگی روزمره ما و بدانند چگونه به ضامن میان من نقش به عنوان روانشناس و پدر و مادر شده است یک تعادل ظریف با برخی از ورقه در طول راه به عنوان به خوبی به عنوان مهم آموخته.

من قطعا لازم نیست که تمام پاسخ, اما من می تواند به اشتراک گذاری برخی از takeaways از خانواده را تجربه در طول چند هفته گذشته زوج با تجربه من به عنوان یک بالینی, روانشناس کودک در کودکان Nemours نظام سلامت.

1. ساخت و نگه داشتن یک روال نه یک برنامه.

روال ارائه می دهد خانواده ها مجموعه ای از دستورالعمل ها را به ساختار به روز و حس ثبات است که می تواند آرامش در هنگام استرس زا دوران هرج و مرج. نقشه از یک روال است که با این نسخهها کار برای خانواده خود را—شامل زمان کار, بازی, خانواده و تعامل و ورزش و یا برخی از نوع حرکت بدن. شامل تمام خانواده و مطمئن باشید که به مجموعه انتظارات در مورد زمان روی صفحه نمایش و یا بازی های ویدئویی, نحوه برقراری ارتباط با پدر و مادر هنگامی که آنها در حال کار و مسئولیت برای کارهای خانگی.

گرفتن بچه های خود را’ ورودی را افزایش می دهد احتمال موفقیت و آنها را بهتر حس کنترل در زندگی روزانه خود را. حتی کودکان خردسال باید با توجه به گزینه هایی مانند نظم که در آن آنها تکمیل وظایف روزانه یا فعالیت. مجموعه “چک در” زمان سه تا چهار روز به روال به بحث در مورد چه کار می کند و چه چیزی نیست و تغییرات را به عنوان مورد نیاز است.

2. اجازه دهید آنها را خواب (اما نه بیش از حد طولانی).

چون ما از نظر جسمی فاصله خودمان در خانه ماندن را ارائه می دهد انعطاف پذیری بیشتری. خواب است و حتی مهم تر در طول زمان استرس اما زمانی که برنامه تبدیل سست و خواب ما برنامه می توانید در کمتر از یک اولویت است. در خانه من سعی کردم به اعتصاب تعادل بین اجازه می دهد بچه ها من به خواب اضافی بدن خود را ممکن است نیاز به در حالی که همچنین حفظ یک روال. به عنوان کودکان وارد سال های نوجوانی خود را در ریتم شبانه روزی و تغییرات و آنها تمایل به ماندن تا دیر وقت و بعد خواب. بنابراین در طول این زمان از قرنطینه اجازه دادیم دختران به رفتن به رختخواب یک ساعت بعد و از آنها لذت می برد و در اواخر به عنوان 9 هستم. اما هیچ چرت زدن تخت محفوظ است و تنها خواب و تعادل در حفظ بین زمان روی صفحه نمایش و عدم نمایش زمان از جمله ورزش است.

3. شما می دانید که کودک خود را پس از فیلتر کردن اطلاعات بر اساس بلوغ و سن.

آن را بسیار مهم برای خانواده ها منجر به مکالمه با کودکان خود را با اولین درخواست آنها را به آنچه آنها می دانند که چه سوالات آنها و سپس پاسخ آنها را در یک راه مناسب. با فرزندان من, من به دنبال به درک شخصی خود نگرانی های مربوط به COVID بیماری همه گیر. مکالمات به طور معمول رخ می دهد که اخبار منتشر شده در مورد تغییرات در دستورالعمل در جامعه ما است. من 14 ساله دارای یک حساب رسانه های اجتماعی و به عنوان نوعی برای سن او, او نمی تواند همیشه مناسب فیلتر حقایق در مقابل اطلاعات غلط. بنابراین من او را تشویق به آمدن به ما در هر چیزی او را می شنود. بیش از یک بار او به من نزدیک شد با یک “واقعیت” از یک همکار که نادرست و اضطراب آور. من او را برای به اشتراک گذاری آن را با من و ارائه دقیق و اطلاعات صادقانه در راه من می دانستم که او می تواند درک.

در این زمان دشوار است ما یک فرصت برای ارتباط با بچه های ما و اطمینان آنها را در جدید بسیار مهم در راه است. این سه منابع شده اند مفید در مکالمات ما: بچه ها سلامت Healthcaretoolbox.org و CDC.gov.

4. حمایت از فرزند خود و احساسات خود را به اشتراک بگذارید.

پدر و مادر می خواهم چیزی بیش از بردن فرزندان خود را نگرانی و یا احساسات منفی است. اما به جای تلاش برای تغییر احساسات خود را و یا انحراف به راه به آنها احساس بهتری به سادگی شروع و با اعتبار احساسات خود را. بپرسید که آنها را تشویق به برقراری ارتباط آنچه که فکر و احساس. کودکان و نوجوانان بیشتر احتمال دارد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات زمانی که آنها احساس اعتبار به جای فشار به احساس بهتر است.

در خانه ما با استفاده از زمان شام و گاه به گاه ماشین سواری را خارج و برای بررسی در با چگونه دختران در حال مقابله (ماشین سواری یک مادر سلاح مخفی برای بزرگ ایران!). من و همسرم با آنها به اشتراک گذاشته خود ما trepidations از جمله چگونه ما مقابله به طوری که دختران می دانم که ما همه در این با هم. هر یک از دختران ابراز کرده اند خود را از عدم اطمینان در مورد که در پیش روست بنابراین من متمرکز بر یادآوری آنها را از آنچه می تواند آنها را کنترل و به من کمک کرد تا آنها را به منظور توسعه یک حس کنترل در جدید خود را در زندگی روزمره.

برای مثال من 12 سال یک رقابتی ژیمناست بود و غمگین و نگران گم شده زمان آموزش. بنابراین ما برنامه ریزی شده در زندگی روزمره شامل مطبوع تمرینات که او طرح و کامل در خانه. من معلم مدرسه ابتدایی بالا بیان اضطراب در مورد انتقال به آموزش مجازی که به نام او به “بدترین کابوس!” من در بر داشت که به سادگی با گوش دادن و اذعان نرمال اضطراب او کمک کرده است تا او را به احساس بهتر است.

به یاد داشته باشید هیچ یک از ما تا به حال پیمایش یک وضعیت شبیه به این و به عنوان پدر و مادر بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است که اجازه دهید فرزندان ما می دانیم که آنها می توانید تکیه بر ما به عنوان یک منبع مداوم از عشق و حمایت حتی زمانی که جهان در اطراف آنها به نظر می رسد نامشخص است.

برخی از روزها بسیار با شکوه خواهد بود—من به طور کامل لذت می برد با کیفیت فوق العاده زمان من و بعد فورا رفت واز به صرف با افزایش نوجوان که بیشتر و بیشتر مستقل این روز است. دیگر روز شما می خواهید به پاره کردن هر یک از دیگر مو—و مشاوره به صورت آرام و جمع آوری مکالمات را درب.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که گاهی اوقات کمک از خارج مورد نیاز است. در حالی که برخی از استرس و اضطراب و دمدمی بودن باید انتظار داشت اگر خود کودک است که با داشتن مشکل خواب مشکلات خود را انجام می دهند مدرسه تبدیل شدن به بی طرفی در فعالیت های طبیعی خود را و یا شما قادر به تعامل با آنها را در یک مکالمه ممکن است زمان خوبی برای در نظر گرفتن به دنبال کمک از یک درمانگر. تقریبا البته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im